Jump to content

Motyl


KAS
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu pytanie.Otóz pare dni temu wleciał mi do pokoju ciemny motyl(nie wiem czy czarny ale miał ciemne skzydła od dołu).Wyleciał z pokoju a po chwili wrócił i znowu wyleciał.Dzisiaj weszłam do łazienki a tam ten sam motyl.Obijał się o okno jaky chciał żeby go wypuścić.Wypuściłam go.Jak o mozliwe,ze widziałam tego samgo motyla? Czy moze po prostu w tej okolicy sa takie gatunki motyli?Co to moze oznaczac?czy raczej nic nie oznacza? Nie mniej jednak wydaje mi sie to dziwne,ale to moze być zwykły zbieg okolicznosci.

Link to comment
Share on other sites

KAS

Od kilku lat do mojego mieszkania wleciała papuga falista , wróbel, nietoperz a przed chwilą wypuściłam motyla też ciemnego.... I wszystko było w porządku, a to ze po drodze dostałam bata od życia! hmm ...? Może to przypadek , a może nie. Choć do mojej kuzynki wleciał gołąb i pojawiły się kłopoty ze sąsiadem..... Radze tobie nie wierzyć w zabobony. ciesz się ze twoje mieszkanie przyciąga taki piękne zwierzątko jak motyl.

Link to comment
Share on other sites

Takie ciemne motyle (ciemnobrązowe) hodują się same u mnie na podwórku. Powstają z robaków, które siedzą w śliwkach. Fajnie to wygląda, gdy taka chmara siedzi na ścianie domu.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkanie nie jest odosobnionym miejscem przeznaczonym wyłącznie dla ludzi. Z praktyki wiadomo, że przebywają tam przelotnie i czasowo różni przedstawiciele fauny. Nie sądzę, żeby duch przeobraził się w motyla. Jeżeli wierzysz w bajki, mógł to być zaklęty książę. Nie wiem jak zdjąć z niego zaklęcie. Żabę wystarczyło rzucić na ścianę. Motyla połaskotać piórkiem?

Ja to bym chciał, żeby przez okno wleciała mi rusałka... Sensacja i radocha gwarantowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...