Skocz do zawartości

Motyl


KAS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu pytanie.Otóz pare dni temu wleciał mi do pokoju ciemny motyl(nie wiem czy czarny ale miał ciemne skzydła od dołu).Wyleciał z pokoju a po chwili wrócił i znowu wyleciał.Dzisiaj weszłam do łazienki a tam ten sam motyl.Obijał się o okno jaky chciał żeby go wypuścić.Wypuściłam go.Jak o mozliwe,ze widziałam tego samgo motyla? Czy moze po prostu w tej okolicy sa takie gatunki motyli?Co to moze oznaczac?czy raczej nic nie oznacza? Nie mniej jednak wydaje mi sie to dziwne,ale to moze być zwykły zbieg okolicznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAS

Od kilku lat do mojego mieszkania wleciała papuga falista , wróbel, nietoperz a przed chwilą wypuściłam motyla też ciemnego.... I wszystko było w porządku, a to ze po drodze dostałam bata od życia! hmm ...? Może to przypadek , a może nie. Choć do mojej kuzynki wleciał gołąb i pojawiły się kłopoty ze sąsiadem..... Radze tobie nie wierzyć w zabobony. ciesz się ze twoje mieszkanie przyciąga taki piękne zwierzątko jak motyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ciemne motyle (ciemnobrązowe) hodują się same u mnie na podwórku. Powstają z robaków, które siedzą w śliwkach. Fajnie to wygląda, gdy taka chmara siedzi na ścianie domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie nie jest odosobnionym miejscem przeznaczonym wyłącznie dla ludzi. Z praktyki wiadomo, że przebywają tam przelotnie i czasowo różni przedstawiciele fauny. Nie sądzę, żeby duch przeobraził się w motyla. Jeżeli wierzysz w bajki, mógł to być zaklęty książę. Nie wiem jak zdjąć z niego zaklęcie. Żabę wystarczyło rzucić na ścianę. Motyla połaskotać piórkiem?

Ja to bym chciał, żeby przez okno wleciała mi rusałka... Sensacja i radocha gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...