Jump to content

Horoskop indiański JELEŃ


kamii1303

Recommended Posts

Jeleń 22.05-21.06

 

Jeleń jest bez wątpienia zwierzęciem dostojnym, ale także pełnym gracji, powabu i elegancji. Rozgląda się czujnie swymi pięknymi rozmarzonymi oczami, oceniając otoczenie i inteligentnie reaguje na sygnały, które do niego docierają. Jego ruchy są zwinne, lubi stale być w ruchu, aby zaspokajać swoją potrzebę ciągłych zmian i kontaktów z otoczeniem, bez których nie potrafi się obejść. Urodzeni w totemie Jelenia są spragnieni ciągłych zmian w otoczeniu. Niejako zmusza ich do tego niepospolita wrażliwość i być może sprzeczna z nią swoboda i beztroska. Ulegają impulsowi chwili, aby życie było pełniejsze i ciekawsze. Uwielbiają poznawać i być zaskakiwanymi nowymi wrażeniami. Jelenie dzięki swej niezwykłej bystrości umysłu są wspaniałymi partnerami w potyczkach intelektualnych. Potrafią dyskutować w sposób elastyczny i otwarty. Ich riposty są celne, ale często dość niecierpliwe. Niecierpliwość jest chyba najpoważniejszą wadą Jeleni, zwłaszcza w nawiązywaniu znajomości. Uwielbiają towarzystwo, w którym potrafią błyszczeć jak Koh-i-Noor. Potrafią porazić urokiem osobistym, inteligencją i polotem, co tuszuje nieco ich zmienne nastroje i niestałość.

 

Uczucia - Wiele będzie zależało od tego, jakiego partnera dobierze sobie Jeleń na wspólną drogę. Urodzony w tym znaku, będący z natury flirciarzem, nie bardzo radzi sobie w długotrwałym związku. Tolerancyjny partner pozwoli mu wytrwać, choć z wieloma burzami, w dłuższym układzie uczuciowym. Nie wypływa to absolutnie ze złej woli Jeleni. Są one astrologicznie przypisane do flirtu i uwodzenia płci przeciwnej. Zauroczonego osobnika rzucają na kolana. Zaloty rozpoczynają od uwodzicielskich opowieści złotoustego kochanka. Jedyna rada: chcesz mieć go dłużej przy sobie - bądź tolerancyjny i opanowany! Żaden inny sposób okiełznania tego urodzonego "Czarusia" nie poskutkuje.

 

Zdrowie i praca - Natura pędziwiatra i człowieka o niezwykłej aktywności zawodowej powoduje silne stresy. Ich układ nerwowy od czasu do czasu domaga się "urlopu". Pozwólmy mu więc, podejmując świadome decyzje, częściej odpoczywać. Jeleń posiada również bardzo wrażliwy układ oddechowy. Każde przeziębienie należy dokładnie wyleczyć, aby nie dopuścić do poważniejszych komplikacji zdrowotnych. Urodzeni pracoholicy, nie znoszący stagnacji, która ich dobija, spalają się w działaniach zarówno intelektualnych jak i praktycznych. Są równie sprawni w dziedzinach wymagających niezwykłej wiedzy i inteligencji, jak i w działaniach czysto mechanicznych. Uwielbiają działać dla innych, każdy człowiek stymuluje ich do działania. Swoje decyzje potrafią trafnie uargumentować; również sfera interesów nie jest im obca. Jeleń musi stale działać. Jest znakomitym lekarzem, dziennikarzem. Uwielbia służbowe podróże i ciągły ruch. W jego towarzystwie na pewno nie będziesz się nudzić!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...