Skocz do zawartości

Kiedy sie odezwie.


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy się odezwie?

Lipiec-2 mieczy-niet

sierpien-4 monety- niet

wrzesien-Cesarz- tutaj wyglada,ze cos zacznie planować,byc moze.

pażdziernik-As Mieczytutaj wyglada na odzew

listopad-Paż mieczy-tutaj jakas rozmowa,dochodzenie

grudzien-3 kielichówjakies spotkanie,radość?

styczeń-Królowa Denarówtutaj tez dobrze?

Odnośnik do komentarza

we wrześniu możliwe, że łaskawie pomyśli o odzewie, w październiku możliwe działania, jakaś próba kontaktu

w listopadzie (o ile we wcześniejszych miesiącach nie dojdzie do kontaktu) kontakt na 99,9%

Odnośnik do komentarza

Bamisjanka tak mi sie własnie wydaje,ze pierwszy impuls bedzie pażdziernik a listopad juz wyjaśnienie.

Na razie widać brak kontaktu,odcięcie do wrzesnia.

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

z innego rozkładu wynikło,że bedzie dlatego moje pytanie kiedy i rozłożone w czasie bo karty pokazały ogólnikowo 6 kielichów o 8 buław czyli moze byc od 6 tyg do 6 miesiecy.. 8 buław to energia juz..

Odnośnik do komentarza

6 kielichów to Słońce w Skorpionie, czyli koniec października - połowa listopada; tu pasowałaby do tych kart, natomiast 8 buław to kontakty sms, mail, nic bezpośredniego, a przez przekaźnik

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Lipiec - 2 mieczy-niet

sierpien - 4 monety- niet

wrzesien - Cesarz- niet

pażdziernik - As Mieczy cos sie wyklaruje, jakas ostateczna decyzja wyjasnienie spraw...

listopad - Paż mieczy - tutaj jakas rozmowa,dochodzenie, ale tez poczucie zalu, zlosc

grudzien - 3 kielichów przypuszczalnie Pan kogos ma :P i sie o tym dowiesz...

styczeń - Królowa Denarów - zaczniesz sie skupiac na sobie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Lipiec - 2 mieczy-niet

sierpien - 4 monety- niet

wrzesien - Cesarz- niet

pażdziernik - As Mieczy cos sie wyklaruje, jakas ostateczna decyzja wyjasnienie spraw...

listopad - Paż mieczy - tutaj jakas rozmowa,dochodzenie, ale tez poczucie zalu, zlosc

grudzien - 3 kielichów przypuszczalnie Pan kogos ma :P i sie o tym dowiesz...

styczeń - Królowa Denarów - zaczniesz sie skupiac na sobie.

 

 

Caliel jeżeli kogos by miał to po co mialby sam się odzywać. To nie ten typ. To raczej może chodzić o mnie.

Karta na moja reakcje na poszczególny miesiąc na kontakt była

Pażdziernik-Ksiezyc-interpretuje tutaj jakby moze wyszedł z cienia,albo ja bym cos ukrywała

Listopad-KOCHANKOWIE- tutaj jakies rozmowy-u mnie na karcie to próby współżycia(rozmów,zycia) z innym człowiekiem

Grudzien-CESARZOWA- u mnie na karcie jest matka która trzyma dziecko w swojej dłoni..

Styczen- 2 denarów-tutaj ewidentnie u mnie postać pokazuje dwa kierunki.

 

Z tali tarot snów karty są ciagniete

 

wiec tak przypuszczam,że bedzie tutaj kwestia podjęcia jakiegos wyboru..

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

w październiku spora niejasność, nawet pomimo ewentualnego odzewu, w Listopadzie próby postawienia się w sytuacji drugiej osoby, w Grudniu Twoja stabilizacja emocjonalna w związku z tą znajomością (tu już będziesz pewna co to dalej przyniesie lub nie), a w Styczniu możliwe jakieś spotkania, próby dogadania się, ale już na innych zasadach

Odnośnik do komentarza

W lipcu niby nie a mi 2 Mieczy pokazuje kontakt netowy badz telefoniczny.

 

Sierpien - Nie.

 

Wrzesien - Nie. Cesarz jest za dumny, zeby wychodzic do kotos pierwszy z czyms. To o Cesarza sie raczej zabiega, wiec z jego strony kontaktu niet.

 

Pazdziernik - Mi As Mieczy pokazal jak najbardziej, ze pan dal netowo glos. Moze byc nagly, krotki, netowy badz telefoniczny (sms-owy) odezw.

 

Listopad - Moga byc jakies pogaduchy netowe.

 

Grudzien - Mozliwe spotkanie, moze byc fajnie.

 

Styczen - Zajmiesz sie soba i nie widze tu kontaktu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Swego czasu As Mieczy w połączeniu z 2 Buław pokazała mi szczerą rozmowę dwóch osób i odcięcie się od relacji.

Tutaj brakuje mi karty po Asie Mieczy. Jak dla mnie ogólnie karty mało "kontaktowe"...

 

Czekam na weryfikację :)

Odnośnik do komentarza

mnie często 2 mieczy pokazuje rozmowe miedzy mną a panem a rozmowa najczęściej jest o filmach i książkach wówczas. 4 denarów pokazuje mi rozmowy również ale takie bardzo osobiste ale z wyznaczonymi (umownie) granicami ;))

Odnośnik do komentarza
mnie często 2 mieczy pokazuje rozmowe miedzy mną a panem a rozmowa najczęściej jest o filmach i książkach wówczas. 4 denarów pokazuje mi rozmowy również ale takie bardzo osobiste ale z wyznaczonymi (umownie) granicami ;))

A mi 2 mieczy na rozwój relacji pokazała podwójne zycie. Dosłownie. Żona i kochanka. Myślałam, ze to koniec relacji, ale to była kontynuacja. Ta karta kilka razy mi sie pokazała w odpowiedzi na podobne pytania. Po raz kolejny byłam zaskoczona. Ksiązkowe opisy inaczej prognozowały.

 

ale to taki off. Nie pokuszę sie o stwierdzenie, że Pan się odezwie lipcu. .... a moze?

Odnośnik do komentarza

Mnie sie nie wydaje ze w lipcu gdyż.. u mnie postać ma zasłoniete oczy,jest pełna obaw,udaje ze nie widzi albo odsuwa pewne rzeczy na bok.. bardziej na mój punk widzenia jak patrzałam na karty to pażdziernik-taki punkt zapalny.

Odnośnik do komentarza
A mi 2 mieczy na rozwój relacji pokazała podwójne zycie. Dosłownie. Żona i kochanka. Myślałam, ze to koniec relacji, ale to była kontynuacja. Ta karta kilka razy mi sie pokazała w odpowiedzi na podobne pytania. Po raz kolejny byłam zaskoczona. Ksiązkowe opisy inaczej prognozowały.

 

ale to taki off. Nie pokuszę sie o stwierdzenie, że Pan się odezwie lipcu. .... a moze?

 

Niestety w lipcu-niet:(

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Kiedy się odezwie?

Lipiec-2 mieczy-niet

sierpien-4 monety- niet

wrzesien-Cesarz- tutaj wyglada,ze cos zacznie planować,byc moze.

pażdziernik-As Mieczytutaj wyglada na odzew

listopad-Paż mieczy-tutaj jakas rozmowa,dochodzenie

grudzien-3 kielichówjakies spotkanie,radość?

styczeń-Królowa Denarówtutaj tez dobrze?

 

Sierpien-niet:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

obstawiam listopad. Powiedziałabym, ze jeszcze grudzień, ale trzy puchary to bardziej emocje niż działanie. Ale też może być - trójka ludzi bawiąca się razem.

Myślę też, że jak nie listopad/grudzień, to wcale się nie odezwie.

Odnośnik do komentarza
Kiedy się odezwie?

Lipiec-2 mieczy-niet

sierpien-4 monety- niet

wrzesien-Cesarz- tutaj wyglada,ze cos zacznie planować,byc moze.

pażdziernik-As Mieczytutaj wyglada na odzew

listopad-Paż mieczy-tutaj jakas rozmowa,dochodzenie

grudzien-3 kielichówjakies spotkanie,radość?

styczeń-Królowa Denarówtutaj tez dobrze?

 

X- kontakt będzie w postaci maila, sms-a lub rozmowy telefonicznej

XI - tu też rozmowe widać

XII - spotkanie w większym gronie

I - w styczniu będzie kontakt, gdy ty go zainicjujesz

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...