Jump to content

Nurkowanie w głębokim basanie


Małgosia09
 Share

Recommended Posts

Witam ,śniło mi się że nurkowałam w głębokim basenie ,po dopłynięciu do dna basenu zaczęłam wypływac na powierzchnię i brakowało mi powietrza , ale udało się wypłynąc .Woda była bardzo przejrzysta,z trudem się wynurzyłam .Takie sny mam często zawsze jest to basen.Bardzo proszę o interpretację OazęSpokoju .Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Sny o wodzie są kontaktem z podświadomością. Generalnie podświadomość nie ma jednego określonego kształtu ani charakterystyki, świadomość unosi się na niej jak tratwa lub statek na morzu. Czasami jest przytapiana przez podświadomość, a czasami nurkuje w nią i coś z niej wyciąga. Obie pozostają w ciągłym ruchu. Jeżeli we śnie dużo pływasz to znak, że eksplorujesz swoje wnętrze, poznajesz to co ukryte i stawiasz czoła niebezpieczeństwom z tym związanym.

Przejrzysta woda to dobry znak, oznacza, że nie czekają cię po drodze w głąb żadne brudy. Oczywiście basen to tylko mały wycinek twojego wnętrza, ale to dobrze, że umiesz w nim pływać. To dobre ćwiczenie przed głębszymi wyprawami.

Natomiast pamiętaj, że nigdy nie dopłyniemy do końca podświadomości, bo na tyle nigdy nie starczy nam metaforycznego powietrza. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...