Skocz do zawartości

-Sierpień2013-


london63

Rekomendowane odpowiedzi

Karty postawione na uczucia, towarzystwo i ogólnie - jak będą przebiegać te sfery :) mój facet jest zagranicą i teraz jakoś nie bardzo nam się układa :/

 

uczucia:

 

Król buław Rycerz Pucharów 4 buław

hmm powinno być dobrze, w związku nie powinno wydarzyć się nic złego tylko właśnie nie wiem czy król buław pokazuje mojego chłopaka czy jakiegoś nowego, który się pojawi .. jakieś wogóle romansowe te karty. A może poprostu na imprezach poznam panów o typie króla buław i rycerza pucharów :) nie wiem sama jak to zinterpretować.

 

towarzystwo:

Koło, 6 monet, Cesarzowa

 

tu też dobrze, bede dobrze sie czuc i przewodzic w towarzystwie. Jakaś przeszłość chyba się zamanifestuje, myśle że to może być mój były facet.

 

ogólnie:

 

Sprawiedliwość, Królowa Buław, 10 pucharów

no ogólnie to będzie bardzo dobry miesiąc, bede go spedzac z rodzina i przyjaciolmi, bede brala sprawy w swoje rece i podejmowala ważne decyzje, które wyjdą mi na korzyść.

 

Proszę o pomoc w interpretacji - mam nadzieje, ze w dobrym dziale umiescilam i nie dostane znowu bana :)

Odnośnik do komentarza

uczucia:

 

Król buław Rycerz Pucharów 4 buław

Początek szykuje się gorrrrący potem się nieco rozmemłanie zrobi, takie może miłe ale bez szału ale koncówka pownna być ciepła i stabilna

 

towarzystwo:

Koło, 6 monet, Cesarzowa

 

Będziesz brylować towarzysko :)) będą zaproszenia i prośby o rady, będziesz dla otoczenia wazna

 

ogólnie:

 

Sprawiedliwość, Królowa Buław, 10 pucharów

Powinnaś zadowolona nie będziesz się zastanawiać nad tym co było a chętnie działala dla swojego dobra i szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...