Jump to content

widzieć upadek ze schodów


gaga1978
 Share

Recommended Posts

Śniło mi sie, że odwiedził mnie brat mojego męża, z czego ja nie byłam zadowolona. Nasza rozmowa przebiegała bardzo nieprzyjemnie tzn męczył mnie swoja obecnością i wskutek tego doszło miedzy nami do sprzeczki gdy staliśmy przy zejściu ze schodów. I nagle on osunął się z tych schodów tzn jednym słowem spadł obwiniając mnie za to, że to ja zrobiłam celowo i go popchnęłam. Czułam w tym śnie jednocześnie strach i złość, że mnie oskarża o coś czego tak naprawde nie zrobiłam. I czułam w tym śnie, że zrobił to świadomie. Na dole stała moja mama i siostra. Podbiegły do niego (widać było na jego twarzy troszke krwi) i były bardzo wystraszone. Ja do nich z góry powiedziałam (czujac jednocześnie niepokój), że to nie moja wina i że on to zrobił celowo gdyż ma w tym swój interes. A on że to wszystko przeze mnie i chciałam zrobić mu krzywdę.

 

Dodam jednocześnie, ze jestem w trakcie sprawy rozwodowej i nie utrzymuje kontaktu z męża rodziną I nigdy nie zdarzyło mi sie abym miała sny z członkami jego rodziny (z wyjątkiem jednego, w którym strasznie kłócę sie z jego rodzicami). Zazwyczaj są to sny przedstawiające tylko mojego męża. Dodam również że mój mąż i jego brat delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą gdyż szwagier jest osobą kłamliwą i fałszywą i nie raz potrafił mojemu mężowi przysporzyc kłopotów i trosk (jeżeli ma to w jakiś sposób ułatwić interpretację tego snu)

 

CZY KTOŚ WIE CO TO MOŻE OZNACZAĆ?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam wrażenie, że boisz się iż rozwód będzie z Twojej winy, albo szwagier tak odwróci kota ogonem, że Twój mąż wniesie o rozwód z orzeczeniem Twojej winy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...