Jump to content

widzieć upadek ze schodów

gaga1978
 Share

Recommended Posts

Śniło mi sie, że odwiedził mnie brat mojego męża, z czego ja nie byłam zadowolona. Nasza rozmowa przebiegała bardzo nieprzyjemnie tzn męczył mnie swoja obecnością i wskutek tego doszło miedzy nami do sprzeczki gdy staliśmy przy zejściu ze schodów. I nagle on osunął się z tych schodów tzn jednym słowem spadł obwiniając mnie za to, że to ja zrobiłam celowo i go popchnęłam. Czułam w tym śnie jednocześnie strach i złość, że mnie oskarża o coś czego tak naprawde nie zrobiłam. I czułam w tym śnie, że zrobił to świadomie. Na dole stała moja mama i siostra. Podbiegły do niego (widać było na jego twarzy troszke krwi) i były bardzo wystraszone. Ja do nich z góry powiedziałam (czujac jednocześnie niepokój), że to nie moja wina i że on to zrobił celowo gdyż ma w tym swój interes. A on że to wszystko przeze mnie i chciałam zrobić mu krzywdę.

Dodam jednocześnie, ze jestem w trakcie sprawy rozwodowej i nie utrzymuje kontaktu z męża rodziną I nigdy nie zdarzyło mi sie abym miała sny z członkami jego rodziny (z wyjątkiem jednego, w którym strasznie kłócę sie z jego rodzicami). Zazwyczaj są to sny przedstawiające tylko mojego męża. Dodam również że mój mąż i jego brat delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą gdyż szwagier jest osobą kłamliwą i fałszywą i nie raz potrafił mojemu mężowi przysporzyc kłopotów i trosk (jeżeli ma to w jakiś sposób ułatwić interpretację tego snu)

CZY KTOŚ WIE CO TO MOŻE OZNACZAĆ?

Ja mam wrażenie, że boisz się iż rozwód będzie z Twojej winy, albo szwagier tak odwróci kota ogonem, że Twój mąż wniesie o rozwód z orzeczeniem Twojej winy.