Skocz do zawartości

wakacje w Chorwacji


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Siemanko,

zadałam kartom pytanie, jak przebiegną moje wakacje w Chorwacji,jak będą wyglądać. Podczas tasowania wypadła mi 4 kier- wyjazd za granice,zamieszanie,zmiany i spotkanie z kimś z przeszłości...

 

2 pik(od), król kier, 6 trefl, walet karo, dama kier (od), 4 trefl

 

będzie dość kolorowo... będzie i dobrze i źle,na drodze kilka trudności i sprzeczek z moim partnerem/towarzyszem, oprócz niego będzie jeszcze inny mężczyzna... kolega-kobieciarz (i już wiem o kogo chodzi, jedziemy większą ekipą) będzie próbować ze mną flirtować mimo że pojedzie tam ze swoją dziewczyną ?, będzie dobra zabawa, niekoniecznie rozsądna, musze uważać na kogoś nieuczciwego ? złodzieja?

 

kiedy wróże sobie nie potrafię tego ogarnąć i ułożyć w całość a wszystko jest chaotyczne,ponieważ jestem dość emocjonalna ... potrzebuje waszego spojrzenia na te karty, będę wdzięczna

Edytowane przez paulinqa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

jak przebiegną moje wakacje w Chorwacji?

wypadła mi 4 kier

2 pik(od), król kier, 6 trefl, walet karo, dama kier (od), 4 trefl

 

Początkowo może być trochę trudności, może z powodu szamotaniny przygotowawczej, czy wszystko się wzięło czy to czy tamto. Może to pośpiech tak też wpłynie. W każdym razie na miejscu pojawicie się zadowoleni i nastawieni na wypoczynek, troszkę możesz mieć mieszane odczucia, chyba nie wszystko będzie CI się tam podobać, może źle wpłynie na Twe samopoczucie zmiana klimatu albo za bardzo się opalisz, w każdym razie entuzjazm mimo to pozostanie :okok:

 

Udanych Wakacji! :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

zadałam kartom pytanie, jak przebiegną moje wakacje w Chorwacji,jak będą wyglądać. Podczas tasowania wypadła mi 4 kier- wyjazd za granice,zamieszanie,zmiany i spotkanie z kimś z przeszłości...

 

2 pik(od), król kier, 6 trefl, walet karo, dama kier (od), 4 trefl

 

będzie dość kolorowo... będzie i dobrze i źle,na drodze kilka trudności i sprzeczek z moim partnerem/towarzyszem, oprócz niego będzie jeszcze inny mężczyzna... kolega-kobieciarz (i już wiem o kogo chodzi, jedziemy większą ekipą) będzie próbować ze mną flirtować mimo że pojedzie tam ze swoją dziewczyną ?, będzie dobra zabawa, niekoniecznie rozsądna, musze uważać na kogoś nieuczciwego ? złodzieja?

 

kiedy wróże sobie nie potrafię tego ogarnąć i ułożyć w całość a wszystko jest chaotyczne,ponieważ jestem dość emocjonalna ... potrzebuje waszego spojrzenia na te karty, będę wdzięczna

 

Tak jak obiecałam wtrącam moje 3 grosze ;)

I wudze to tak :)

Na początku będziesz sie denerwowała organizacja wszystkiego i dopięciem na ostatni guzik,c wynika z twojej pedantyczności i precyzji . głównym problemem bedzie jednak ze zabraknie ci na coś kasy ,jakiś mały problem finansowy ;) który rozwiążesz dzięky i jakimś " ukrytymi " pieniążkami ;) tu mam na myśli ze może będziesz musiała przekroczyć limit finansowy który sobie wytyczyłaś na Chorwację i sięgnąć do zaskórniaków ??

ty sama na wakacjach będziesz sie świetnie bawiła w gronie młodych ludzi, całkowicie sie wyłączysz będziesz upajała sie beztroskimi chwilami i na maxa. dzieki swemu temperamentowi ,przebojowości i atrakcyjności chyba na nowo wybuchnie namiętność pomiędzy tobą a partnerem( tu podpieram sie tym królikiem serduszkowym ) lub poznasz kogoś nowego i w dasz sie w jakiś gorący wakacyjny romans ;)

Ogólnie wrócisz wyluzowana ,szczęśliwa i wypoczęta. Uważaj tylko na wydatki nie daj sie nikomu na nic naciągnąć ,do kasy podchodź z rezerwa.

 

to tyle co udało mi sie wyczytać ;) życzę udanych wakacji i pisz jak było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dzięki Naleczko, wszystko już mam praktycznie spakowane, nie jestem pedantką ani nie jestem precyzyjna :P pieniędzy myślę że mi wystarczy bo zabieram dość sporo gotówki no i w razie czego 2 karty do bankomatu... więc sama nie wiem o co może chodzić w tych pierwszych kartach, no i mam nadzieję że reszta się sprawdzi :) i chyba musze uważać na złodzieja, ewntualnie ja komus kase pożycze ? no nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo możesz coś zakupić lub wynająć od niekoniecznie uczciwej osoby . A na złodziei trzeba uważać niezależnie od kart, takie czasy .no i pisz ,weryfikuj .bo my te karty stawiamy a nic nie weryfikujemy ;)

Udanych wakacji i kup sobie cos na komary dobrego bo jak sa takie jak tu we Włoszech to .... możesz bez krwi wrócić ;) buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość paulinqa123

no i wróciłam, wszystko było ok ale już wiem co negatywne karty o stracie,zgubie, zaginięciu chciały przekazać.

Zostawiłam swoje 4 papugi pod opieką koleżanki i cioci. Niestety kiedy wróciłam okazało się że jedna przegryzła siatkę najprawdopodobniej z tęsknoty i dlatego że długo mnie nie widziała, i dwie papugi uciekły :/ Bardzo mi na nich zależało.. mam nadzieję ,że jeszcze jedna chociaż wróci ponieważ jest to inteligentny gatunek i była do mnie bardzo przywiązana :( a jej partnerka też za nią tęskni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...