Jump to content

Horoskop indiański KRUK


kamii1303

Recommended Posts

Kruk 24.09-23.10

 

Ten inteligentny ptak z wielkim dziobem i mocnymi nogami potrafi znaleźć się w każdej sytuacji. W poszukiwaniu pokarmu nie wyrusza w pojedynkę, zawsze towarzyszy mu spora gromadka współplemieńców. Urodzeni w totemie Kruka cenią sobie towarzystwo i przyjazne otoczenie. Są stale w ruchu, pracuje jednocześnie ich ciało i intelekt. W związku z tym są oni pełni genialnych pomysłów, którymi potrafią w niekonwencjonalny sposób zainteresować otoczenie. Kruki kochają wszelkie zmiany, ale zawsze muszą one harmonijnie współgrać z otoczeniem. Posiadają również silne poczucie sprawiedliwości co czyni ich zazwyczaj idealnymi negocjatorami w spornych sprawach. Każdy spór starają się zażegnać pokojowo, bowiem cenią sobie nade wszystko spokój a nie konfrontacje. Nie przysparza im to jednak sukcesów - często w imię spokoju rezygnują z nagłych korzystnych okazji, polegając na zdaniu otoczenia. Przyjaciel Kruk został obdarzony przez Naturę dużą wrażliwością artystyczną i niezwykłym wyczuciem piękna. Odzwierciedla się to także w sposobie w jaki Kruk potrafi się ubrać. Jest to dla niego bardzo ważne, zdarzyć się może, że nawet najważniejsze. Lśniący czarnopióry Kruku, nie oceniaj ludzi powierzchownie. Wygląd zewnętrzny to nie wszystko - przyjrzyj się wnętrzu swego przyjaciela!

 

Uczucia - Szczęściem dla Kruka jest znalezienie odpowiedniego partnera życiowego i spełnienie się w rodzinnej posłudze. W poszukiwaniu towarzysza życia potrafi kokieteryjnie uwodzić płeć przeciwną. Mało kto potrafi się oprzeć urokowi Kruka, fachowcowi w sprawach życiowych nie tylko tych przyziemnych, ale i duchowych. Uwielbia kochać i żyć dla drugiej osoby. Potrafi oczarować upatrzonego partnera, podporządkować się mu, ale nie bezkrytycznie.

 

Zdrowie i praca - Astrologiczny Kruk, kochający rozkosze życia, często nie potrafi znaleźć umiaru w poszukiwaniu coraz to nowych przyjemności. Odbija się to oczywiście na jego zdrowiu. Najgorzej owe rozkoszne peregrynacje znoszą nerki - najsłabszy punkt organizmy naszego bohatera. Zalecamy mu, aby częściej, zamiast uganiać się za uciechami podniebienia i intelektu, spojrzał w stronę siłowni czy basenu, aby wzmocnić swą kondycję fizyczną. Pomoże to Krukowi lepiej spełnić się w pracy zawodowej, najczęściej w zawodzie architekta, inżyniera. Jego ulubionym zajęciem są jednak sztuki piękne, moda, antyki. Lubi otaczać się pięknem nie tylko w domu ale także i w pracy. Działa kolektywnie, stwarzając dzięki swemu łagodnemu charakterowi miłą atmosferę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...