Jump to content

Horoskop indiański WĄŻ


kamii1303

Recommended Posts

Wąż 24.10-22.11

 

Nie jest to stworzenie, które chcielibyśmy przytulić i pogłaskać. Budzi ono respekt i lęk zwłaszcza swoim przenikliwym i hipnotyzującym wzrokiem. Urodzeni w znaku węża są znakomitymi obserwatorami i oczywiście nie chodzi o sprawy powierzchowne. Wąż dostrzeże to, co chowasz na dnie swych myśli, dotrze do najskrytszych zakamarków twoich pragnień. Dla niego psychika człowieka nie ma tajemnic. Dzięki temu ma on niezwykłą zdolność wydobywania najskrytszych myśli od swego interlokutora. Ta zdolność nie przysparza mu jednak wielbicieli. Zawsze boimy się tych, którzy wiedzą o nas więcej od innych. Węża darzymy przydomkiem "eksperta dusz". Jest on także osobnikiem rozsądnym i praktycznym. Totemowe Węże są bardzo tajemnicze, nie są zbyt lubiane, często są wręcz odpychane przez towarzystwo. Są to urodzeni badacze - samotnicy. Skupiają się na najtrudniejszych zagadnieniach, które, możemy być pewni, potrafią rozwikłać. Mają nieposkromioną ambicję i są zdecydowane na najtrudniejsze działania, aby dojść do celu. Jest niewyobrażalne, aby wąż się poddał. W rozwiązywaniu problemu nie oszczędza siebie aż do granic wytrzymałości. Powoduje to częste spięcia z otoczeniem. Urodzeni w tym znaku popadają w skrajności, często stają się być nieobliczalni dla otoczenia. Gdy potrzebujesz pomocy, a inni cię zawiodą udaj się do Węża. Ten ambitny intelektualista na pewno ci pomoże.

 

Uczucia - Tak jak wszystkie działania Węża są pełne i bezkompromisowe tak i uczucia jego są dojrzałe, głębokie i na całe życie. Nie następuje to jednak z dnia na dzień. Miłość Węża rozwija się stopniowo, upatrzony partner staje się z czasem jego "ofiarą". Ofiarą jego bezgranicznej miłości, zazdrości i zaborczości. Pomóżmy więc Wężowi w znalezieniu drogi do tolerancji i poszanowania wolności partnerskiej.

 

Zdrowie i praca - Słabym punktem Węża jest jego żołądek. Organ czuły na nadmiar nagromadzonej energii, która wskutek samokontroli organizmu nie znajduje ujścia. Często Węże stosując samokontrolę doprowadzają się do silnych sytuacji stresowych, które w efekcie dają przykre dolegliwości żołądkowe. Nie gromadźmy więc nadmiaru energii, dajmy jej swobodnie przepływać aby z czasem nie prowadziła do wybuchów agresji i do choroby. Nadmiar energii Wąż zazwyczaj zużywa w pracy, której poświęca się bez reszty. Jest niezwykle ambitny, dobrze wykształcony i posiada dużą siłę przebicia. Taki szef jest bezwzględny dla swych podwładnych. Będzie wymagał od nich równie dużo jak od siebie. Znajdzie każdy słaby punkt. Uważajmy na metody walki Węża, lubi on stosować nie tylko ich czyste formy. Na szczęście dość sporadycznie. Rozległa wiedza i rozsądek zwycięża.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Jestem wężem i zgadzam się z opisem pracy ze zdrowiem nie za bardzo tak samo z uczuciami. no cóż jest się tym kim jest. Akceptuje się taka jaka jestem :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...