Jump to content

Czy powrót do zwi�zku karmicznego.


simonnr1
 Share

Recommended Posts

Witam, kiedyĹ ktoĹ mi powiedziaĹ, Ĺźe mĂłj zwiÄzek z partnerka jest zwiÄzkiem karmicznym. Czy jest? Nie mam pojÄcia. Po 8 latach rozeszliĹmy siÄ, jednak los tak nami zawirowaĹa iĹź dobro dzieci i jakaĹ iskierka uczuÄ poĹÄczyĹa nas znĂłw. Jednak uczucia nie sÄ juĹź takie jak dawniej a trzyma nas miĹoĹÄ i dobro dla dzieci. Uczucia siÄ, ale jakie?

Czy mĂłgĹby ktoĹ sprawdziÄ i opisaÄ czy nasz zwiÄzek jest zwiÄzkiem karmicznym.

Maria 20.09.1971

Krzysztof 07.05.1971

Bardzo proszÄ o opisanie zwiÄzku.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest stagnacja

Tutaj aż takie dużej karmy nie ma między wami - jest tylko podliczba 14 w sumie waszych dróg życia. 14 to dług karmiczny wobec wolności. Znaczy to, że w poprzednich wcieleniach mogliście się nawzajem nie szanować, ograniczać wolność partnera i oboje jesteście na równi winni. Mogliście się też nawzajem zdradzać. Teraz możecie być wobec siebie zazdrośni, nie umieć wyznaczyć sobie lub partnerowi granic np możecie nie szanować samego siebie przez co partner wami rządzi lub odwrotnie zaszczuć partnera i przejąć nad nim kontrolę. W waszym związku może być ciężko wyczuciem kiedy co wolno, kiedy nie przekracza się tej prywatnej sfery drugiej osoby, w ogóleproblemy z określeniem co to za związek i jakie uczucia w nim panują - bo wy oboje nie macie tego wyczucia, nie potraficie tego dostrzec. Maria ma za sobą samotnicze inkranacje dlatego teraz jest u niej nacisk na związki - ona nie nabyła umiejętności partnerstwa przez co teraz może mieć skłonności do odsuwania się, być zamknięta, niechętna do współpracy. Ty natomiast jako trójka z klucza wcielenia i drogi życia wręcz przeciwnie - z poprzednich wcieleń nabyłeś umiejętność komunikacji, jesteś bardzo otwarty, umiesz się odnaleść w relacjach, w towarzystwie. Dlatego teraz możesz być taki za bardzo adgorliwy, ona może mieć poczucie, że troche się dusi w tym związku. Jesteś w cyklu 7 więc nacisk na spekt duchowy, rozwijasz się pod tym kątem. Liczby w Twojej dacie wskazują na to, że możesz często podróżować, zmieniać miejsca zamieszkania. W tym związku oboje powinniście się nauczyć tolerancji i akceptacji dla odmienności partnera, nauczyć się słuchać i liczyć ze zdaiem drugiej osoby. Nie być uległym, pamiętac osobie ale też nie zapominać o partnerze. Trzeba pracować nad tym i sie staraćżyć w zgodzie ze sobą aby ta druga osoba przez nas nie cierpiała wtedy karma się wyrówna.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedz.

Dużo mi dała, pomogła i pomoże. A dużo pracy włożyć musimy w to, by owoce które stworzyliśmy byly wiecznie dojrzałe i nieprzegniwały.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...