Skocz do zawartości

co mnie czeka dzis na spotkaniu weryfikacja jutro ;)


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

rozłozyłam karty na dzisiejsze spotkanie z panem X chciałabym wiedzieć czego mam oczekiwać po dzisiejszym spotkaniu jak ono przebiegnie.

 

Aa karo dama trefl 9 trefl z dołożenia: walet karo 9 pik

 

interpretuje to tak:

Bedzie miło bardzo dużo pozytywnej energii i entuzjazmu, ja trochę emocjonalnie będę podchodzić na tym spotkaniu raz będę ciepła raz zimna jak lód, przez co trochę zmienię nastawienie pana X na początku nie będzie wiedział co ma robić i jak ma to wyglądać ale po jakimś czasie zmieni swoje nastawienie i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Jest to dla Ciebie ważne spotkanie, będzie dużo rozmów. Spotkanie będzie przebiegać obiecująco i dość wesoło,radośnie mimo skrępowania i małego stresu. Będziesz starała się wypaść jak najlepiej ale momentami możesz udawać niedostępną. Możesz odebrać Pana jako kobieciarza, który jest zazdrosny ,ponieważ leży przy nim pik. Unikaj sprzeczek słownycj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje nastawieni jesteście pozytywnie na siebie. Jest to świeża znajomość ,w której pokładać będziecie nadzieje . On facet dominujący ,może czasami z rozpędu stać sie arogancki. niezależny i ambitny . uparty w dążeniu do celu .

ty w damie .......bardzo sie denerwujesz tym spotkaniem .

rozmawiać będziecie bardziej oo tobie niz o nim .Rozmowiac będziecie głownie na tematy "bezpieczne" zawodowe i edukacyjne .

Będziecie milo sobą zaskoczeni i zaproponuje Ci "X" następne spotkanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec spotkanie się odbyło nie jest to świeża znajomość, znam go 3 lata prawie, denerwowałam się strasznie, on jest kobieciarzem... ale o dziwo jakoś wczoraj zachowywał się zupełnie inaczej, (czyżby jakaś przemiana w nim następowała). rozmawialiśmy o pracy i o mnie w większości czasu, spotkanie pełne energii, entuzjazmu i obiecujące na przyszłość. umówiliśmy się na kontakt po powrocie z urlopu celem umówienia spotkania. tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...