Skocz do zawartości

Proszę o pomoc - nurtujące pytanie


annuanti

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuję się kartami od ok. 2 miesięcy, więc moja umiejętność interpretacji jest dość kiepska. Jednak ciągle męczy mnie jedno zagadnienie, więc prosiłabym o Wasze zdanie i interpretację :)

 

Może naświetlę o co chodzi. Znam od pewnego czasu pewnego chłopaka i czasami się spotykamy. Wygląda na to że jest to coś więcej niż przelotna znajomość ale do ideału też trochę brakuje. Coś gdzieś usłyszałam i męczy mnie pytanie czy on nie spotyka się ponownie z pewną kobietą, podejrzewam że jego byłą (tego nie wiem napewno).

 

Pytanie: czy coś go wiąże z tą kobietą?

 

9 karo - 8 trefl - 9 trefl (dobrałam As kier - Dama kier)

 

9 karo - małe zyski, prezent

8 trefl - małe zagrożenie (ze strony tej kobiety? bo właściwie ta karta to może być też młoda kobieta ale to akurat ja jestem młodsza)

9 trefl - zmartwienie (o jego relacje z tą kobietą?)

 

z dobranych wyszłoby że chciałby tworzyć dom z partnerką (tylko kogo uznać za tę partnerkę?)

 

Bardzo proszę o pomoc bo nie mam pojęcia jak to połączyć i odpowiedzieć na pytanie? Będę bardzo wdzięczna :)

Edytowane przez annuanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Ja bym odczytała to tak że myśli najprawdopodobniej o tej kobiecie ale nie potrafi jej zaufać, ma coś jej za złe, jakby kiedyś go zraniła,często sie kłócili itp. ale w tej 8ce trefl pokazuje sie też nerwowa atmosfera. Widać też troche zazdrości z tylko nie wiem czy z jego czy jej strony bo zadałaś pytanie co ich wiąże... a nie co on do niej czuje ... Z jednej strony powiedziałabym że mają kilka niewyjaśnionych spraw i z tego powodu chcieliby sie porozumieć, ale to nie jest łatwe. Lecz dalej wychodzi as i dama kier... i tutaj powiedziałabym że spotkają sie, spędzą bardzo miło czas, mogą powrócić jakieś uczucia...i ich relacje sie poprawi. I teraz albo wyjaśnią sobie te zaległe sprawy i na tym się skończy albo będą próbować do siebie wrócić. Narazie stawiam na poprawienie zaległych spraw a nie na coś większego.

 

TO jest moje spojrzenie, i mogę sie mylić dlatego nie sugeruj się tym za bardzo ... czekam na wypowiedzi bardziej doświadczonych koleżanek, możę coś sie potwierdzi a może zupełnie nie. No i oczywiście czekam na weryfikacje oraz Twoją opinię

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to ja nawet nie wiem czy coś ich kiedykolwiek napewno łączyło, mam tylko takie podejrzenia. A takie dodatkowe pytanie: czy jest możliwość wyczytania z kart czy on ma np. dziecko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Zawsze jest taka możliwość.. tylko że musisz zrobić na to nowy rozkład.

Są rozkłady na pytanie tak i nie.

Możesz też wyciągnąć 3 karty i jeżeli przewaga wyjdzie czerwonych kart odpowiedz to tak, jeżeli przewaga czarnych odpowiedz brzmi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Musisz zadawać kartom konkretne pytanie. Wtedy dadzą precyzyjniejszą odpowiedź. Możesz zapytać czy coś ich kiedyś łączyło, wtedy będziesz wiedzieć czego będzie dotyczyć ich spotkanie.. bo mogli sie kłócić o sprawy finansowe a mogło to wynikać z uczuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Różnych pytań możesz zadawać tyle ile chcesz i na ile starczy Ci sił i chęci. Nie powinnaś zadawać tego samego pytania kilkakrotnie w krótkim odstępie czasu bo wyjdą głupoty. No i nie wróż na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dobry pomysł ,ćwicz jak najwięcej :) mam nadzieje że reszta dziewczyn się wypowie w Twoim i moim wątku o wyjeździe na Chorwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko jak z tych 3 kart wyczytałaś tak dużo informacji, ja kojarze po 1-2 znaczenia i to jeszcze inne niż w Twoim opisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyne co ich łączy to złe wspomnienia jakieś nieporozumienia na tle finansowym, jakieś pretensje, jakieś dramatyczne przeżycie związane z tą kobietą może jakaś obmowa lub łzy z powodu niesłusznego oskarżenia, i to nie on był poszkodowany tylko ona, w ich „domu było przez to wiele kłótni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ja mam właśnie problem z określaniem o kogo chodzi.. skąd wywnioskowałas że to ta kobieta jest bardiej poszkodowana ? która karta to pokazała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak widze to ja :) witaj Anuannti ,pierwszy raz uczetnicze w czytaniu twoich kart i tez dopiero sie ucze 5 miesiecy dluzej niz Ty wiec tu tez z przumruzeniem oka mnie traktuj ;)

 

9 karo - 8 trefl - 9 trefl (dobrałam As kier - Dama kier)

 

Cos tam miedzy nimi bylo ...ale nie widzę tu jakiegoś uczucia może jedynie wyobrażenie i ochota z obydwu stron na stale partnerstwo . marzenia te i plany legły w gruzach ,a w nich poz ostal jedynie niesmak . Tak jak napisała Paulinqua było wesoło pomiędzy nimi ,działo się ... teraz sobie jak gdyby wybaczyli nawzajem i szukaja dalej swej drugiej polówki . Zaryzykuje stwierdzeniem i tu poproszę o korektę jeśli się mylę Ciasteczko i Daffne iz poprzez ta damę i 9 trefl wychodzi twoja zazdrość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam właśnie problem z określaniem o kogo chodzi.. skąd wywnioskowałas że to ta kobieta jest bardiej poszkodowana ? która karta to pokazała

 

mysle ze gdyby był to on to byłaby jego karta znaczkowa. Dama kier może również oznaczać samą pytającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za tak liczne odpowiedzi :) Cóż... ja mam tylko takie podejrzenia że mogli być razem, możliwe że nigdy nic ich nie łączyło tylko ja sobie coś ubzdurałam albo źle usłyszałam :) A jeśli chodzi o zazdrość hmmm... nie zaprzeczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...