Jump to content

Horoskop indiański SOWA


kamii1303

Recommended Posts

Sowa 23.11-21.12

 

Sowa, królowa nocy kojarzy nam się zawsze z spostrzegawczością i mądrością. Jej bystre i czujne oko nieomylnie dostrzeże w ciemności swą ofiarę. Sprawia wrażenie ptaka wszystkowiedzącego, czasami znudzonego otoczeniem i zagłębionego we własnych rozmyślaniach o rzeczach pozaziemskich. Osoby z totemu Sowy obdarzone są dalekowzrocznością, zdolnością dokładnego planowania i wytrwale zgłębiające tajniki wiedzy. Lubią przygody i śmiało patrzą w oczy każdemu wyzwaniu. Zwłaszcza gdy dotyczy ono rozwiązywania zagadek umysłowych. Cechy charakteru przypisane astrologicznym Sowom pozwalają im dążyć do wysokich celów i wzniosłych ideałów. Potrafi ona swym serdecznym zachowaniem przekonać otoczenie o wadze swoich zamierzeń. Sowa lubi niezależność, ceni ją ponad wszystko zwłaszcza gdy chce się wznieść ponad horyzont. Często postrzegana jest jako mędrek i gdy chce przekonać o swej racji przyjaciół rozwija swe talenty wspaniałego mentora, a robi to dosyć często. Szczerość Sowy graniczy często z brakiem taktu. Mądra Sowo, twoje zdanie jest interesujące ale inni też mają coś do zaoferowania!

 

Uczucia - Dla Sowy życie jest jedną wielką przygodą. Na tę przygodę składa się również i miłość. Przeżywa ona to uczucie w sposób niekonwencjonalny. Potrzebuje intelektualnej rozmowy ze swoim partnerem, flirtu inteligentnego, błyskotliwego i badawczego. Gdy partner spełnia oczekiwania Sowy wówczas oboje mogą przeżyć wspaniałą erotyczną przygodę. Często jest to tylko przygoda, gdyż Sowy nie lubią trwałych związków - tak więc przelotny związek satysfakcjonuje Sowę, jeżeli tylko jest w pełni atrakcyjny i stale urozmaicany. Partner urodzonych w tym znaku musi więc być w stałej gotowości "bojowej", zawsze atrakcyjny i wyzwalający nowe doznania u swego niestałego towarzysza uczuć.

 

Zdrowie i praca - Przesadne ćwiczenia fizyczne mogą źle wpłynąć na delikatne u Sowy stawy skokowe, biodra i uda. Mogą pojawić się również kłopoty z utrzymaniem dobrej figury gdyż Sowa uwielbia dobre jedzenie i szlachetne trunki. Wątroba też nie lubi takich ekscesów a więc, przede wszystkim - odrobina dyscypliny w diecie. Dobre zdrowie pomoże Sowie w efektywnym wykorzystywaniu wielu talentów i osiągnięciu zamierzonego sukcesu. Aby rozwinąć w pełni skrzydła Sowa musi zajmować wysokie, samodzielne stanowisko z możliwością podejmowania decyzji. Dzięki swym talentom doskonale sprawdza się m.in. w zawodach prawniczych, w działalności politycznej a także teologicznej dzięki której będzie miała świadomość, że wpływa na poprawę świata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...