Jump to content

Horoskop indiański GĘŚ


kamii1303

Recommended Posts

Gęś 22.12-20.02

 

 

Wybrana przez Indian na totem gęś śnieżna włada czasem od 22 grudnia do 19 stycznia. Żyje ona stadnie, przemierza w swym życiu tysiące kilometrów, powracając co rok do swoich gniazd lęgowych. Jest to ptak silny, wytrwały, który te cechy swej osobowości podporządkował osiągnięciu konkretnego celu. Osoby urodzone w tym okresie są obdarzane przez swoje patronki dużą ambicją i wytrwałością. Nie działają spontanicznie, wszystko jest zaplanowane a realizacja stanowcza i konsekwentna przybliża wytrwałego pracusia do celu. Są to zazwyczaj silne osobowości, przyciągające otoczenie do siebie jak magnes opiłki żelaza. Ich działanie powoduje, że pomimo sympatii otoczenia są postrzegane jako osoby chłodne i mało otwarte. Taki sąd jest absolutnie błędny, krzywdzący te unikające rozczarowań istoty. Gęś dysponując ogromnym potencjałem energetycznym zaskakuje otoczenie swymi możliwościami. W życiu prywatnym i zawodowym jest niezwykle wydajna i niezmordowana. W imię obowiązku potrafi zrezygnować z licznych przyjemności, spełnienie odnajdując w intensywniejszej pracy.

 

Uczucia - Gęś jest wspaniałym partnerem na całe życie. Nie zawiedzie, nie zdradzi, nie oszuka. Miłość jest takim samym elementem jak praca i nie można jej traktować lekceważąco ani przelotnie. Na całkowite oddanie się ukochanej osobie potrzebuje Gęś czasami wiele czasu. Potrzebne jest jej do spełnienia w miłości pełne zaufanie do partnera. Gdy te przeszkody zostaną pokonane powstanie wspaniałe gniazdo rodzinne oparte na wzajemnej życzliwości i miłości. Gęś będzie ostrożnie dawkowała seks i uwodzicielskie uśmiechy tak aby nie stały się one chlebem powszednim. Może przydałby się jednak Gąsce partner wnoszący do codziennego życia nieco zmysłowości i czasami odrobinę szaleństwa.

 

Zdrowie i praca - Duży zasób witalności i całkiem niezła kondycja to duże atuty naszej Gąski. Dba ona o zdrowia, nie pozwalając sobie zbytnio na łakomstwo. Często jednak psikusa sprawia jej skóra, podatna na alergie i podrażnienia oraz stawy kolanowe. Te zdrowotne mankamenty nie przeszkadzają Gęsi zasiadać na "kierowniczych" stołkach. Osiąga ona wytrwale kolejne szczeble kariery nie pozostawiając nic przypadkowi. Do zawodu przygotowana jest gruntownie, poznanie kolejnych tajników wiedzy zostało dokładnie zaplanowane. Gęś na pewno niczym niestosownym nas nie zaskoczy, będzie z szacunkiem odnosić się do podwładnych. Może nieco "drętwy" z niej szef ale na szczęście przewidywalny.

Edited by kamii1303
poprawki ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...