Jump to content

2trupy, były chłopak, syn, robaki, znecanie się psychiczne


karusiab14
 Share

Recommended Posts

Zostałam zaproszona do byłego chłopaka, z którym mam synka. We śnie okazało się, że miałam z nim kontakt już wcześniej (w rzeczywistości nie mamy kontaktu). Poszłam z synkiem do niego, mieszkał w dziwnym bloku na piętrze do którego wchodziło się po schodach od strony zewnętrznej budynku przez długi balkon.

 

Gdy znalazłam się na górze i spojrzałam w dół zobaczyłam że na dole leży trup zawinięty w worek, wystawał jemu aby czubek głowy a mój były skomentował to że : mieli pecha. zdziwiło mnie to, że mówi w liczbie mnogiej gdyż widziałam tylko jednego trupa i nagle ze zgorszeniem zobaczyłam przy mojej lewej nodze drugi worek z trupem blisko drzwi.

Szybko weszłam do mieszkania. I tam na początku było wszystko w porządku. Rozgościliśmy się, rozmawialiśmy. później zaczął się problem (nie pamiętam o co, chyba mój synek chciał coś zjeść czego nie było w tym mieszkaniu) i mój były zaczął nas dręczyć, straszyć ostrzem zakręconym jak hak, wymagać specjalnego zachowania i zabronił wychodzić. Postanowiłam pójść stamtąd, kazałam się ubierać dziecku.

 

Nagle pojawił się jakiś kolega mojego byłego który przyniósł dziwne małe pojemniczki z czymś dziwnym, miało to być jedzenie albo przyprawa do jedzenia, gdy zajrzałam do środka dojrzałam malutkie robaczki i powiedziałam że na pewno tego nie tknę ale kazali mi być cicho.. byliśmy na werandzie domu jednopiętrowego i zaczęłam się odsuwać obrzydzona tymi robakami od tego domu. widziałam że one powyłaziły trochę na dom chociaż były bardzo małe. I obudził mnie telefon. Przyjęłam z ulgą, że to był tylko sen :)

Edited by OazaSpokoju
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...