Skocz do zawartości

2trupy, były chłopak, syn, robaki, znecanie się psychiczne


karusiab14

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam zaproszona do byłego chłopaka, z którym mam synka. We śnie okazało się, że miałam z nim kontakt już wcześniej (w rzeczywistości nie mamy kontaktu). Poszłam z synkiem do niego, mieszkał w dziwnym bloku na piętrze do którego wchodziło się po schodach od strony zewnętrznej budynku przez długi balkon.

 

Gdy znalazłam się na górze i spojrzałam w dół zobaczyłam że na dole leży trup zawinięty w worek, wystawał jemu aby czubek głowy a mój były skomentował to że : mieli pecha. zdziwiło mnie to, że mówi w liczbie mnogiej gdyż widziałam tylko jednego trupa i nagle ze zgorszeniem zobaczyłam przy mojej lewej nodze drugi worek z trupem blisko drzwi.

Szybko weszłam do mieszkania. I tam na początku było wszystko w porządku. Rozgościliśmy się, rozmawialiśmy. później zaczął się problem (nie pamiętam o co, chyba mój synek chciał coś zjeść czego nie było w tym mieszkaniu) i mój były zaczął nas dręczyć, straszyć ostrzem zakręconym jak hak, wymagać specjalnego zachowania i zabronił wychodzić. Postanowiłam pójść stamtąd, kazałam się ubierać dziecku.

 

Nagle pojawił się jakiś kolega mojego byłego który przyniósł dziwne małe pojemniczki z czymś dziwnym, miało to być jedzenie albo przyprawa do jedzenia, gdy zajrzałam do środka dojrzałam malutkie robaczki i powiedziałam że na pewno tego nie tknę ale kazali mi być cicho.. byliśmy na werandzie domu jednopiętrowego i zaczęłam się odsuwać obrzydzona tymi robakami od tego domu. widziałam że one powyłaziły trochę na dom chociaż były bardzo małe. I obudził mnie telefon. Przyjęłam z ulgą, że to był tylko sen :)

Edytowane przez OazaSpokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...