Skocz do zawartości

Życie.. Płynny czas.. nigdy nie wrócisz, nie zatrzymasz..


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

rozkład ogólny- na zakres najwazniejszych wydarzeń które bedą miały miejsce do 3 msc.

Rozkład sobie wymyśliłam na własne potrzeby. Nie wyciagalam wielu kart by nie robić metliku:)

wyciagłam wiecej na ostatnia pozycje dotyczącą rady nadchodzących wydarzeń.

Dziekuje za każda podpowiedz:hipnoza:

 

 

1. To co mam w rzeczywistości na dzien dzisiejszy/co otrzymałam w zyciu- 8 buław, SPRAWIEDLIWOSC-Otrzymałam tyle ile wysiłku w dana rzecz,sytuacje włożyłam..

2. To czego pragnę skrycie-Rycerz Buław-hm co tu tutaj duzo pisać. Tyle,ze to co skryte to zawsze nie jest odpowiednie. I tyle w temacie.

3.To jest to co nadejdzie/to co otrzymam -GWIAZDA-nadejdzie chyba lepszy czas..moze rozwiniecie swoich talentów..

4.To o co bedzie trzeba powalczyc by otrzymac-Paż Kielichów-ten paz własnie mi sie kojarzy z dążeniami do swoich planów,rozwijaniem,tworzeniem..uczuciami..choc on jest taki troche ulotny..

5.Co byc musi-10 mieczy, 2 kielichów, 3 denarów-chociaz dwójka kielichów przewaznie symbolizuje dwójkę mających sie ku sobie ludzi..to ja interpretuje te karty jako,ze to co musze zrobic to zrezygnować z tej pracy. juz tyle miesiecy przeciagam,fizycznie tez nie za dobrze..wiec dla wlasnego dobra..no i co sie z tym wiaze uciecie tez relacji z druga osoba która kiedys wydawała mi sie bliska. Wiiec moze to tez wlasnie uciecie tej relacji

6.Co należy odpuścic- 4 buław-chyba patrzenie przez takie różowe okulary,moze idealizowanie tych mozliwosci które stoja przede mna albo po prostu popieranie jakis zachowań których nie akceptuje..

7.Na co wpływu mieć nie bede- 2 buław-Na moje obawy w głowie,plany które sa w zarysie i jednoczesnie strach. 2 buław dla mnie to nie do konca podjęta decyzja. jest to dla mnie podejmowanie decyzji w głowie ale nie materializowanie. moze zostane skłoniona do podjecia jakis wyborów.

8.Dobra rada kart dotycząca nadchodzących wydarzeń-RYDWAN, 7 denarów, 3 buław-do 3 dociągnelam karte-WISIELEC-Powinnam korzystac chyba z nadarzających możliwosci,ale z rozwaga..iść tak gdzie widzę,że to przyniesie plon do mojego zycia. Czasem lepiej usiąść,przemysleć sprawę zanim podąży sie ku nowemu lądowi.. Ten wisielec to stan kiedy powinnam chwile przystopować i zastanowic sie nad soba.

Odnośnik do komentarza

1. To co mam w rzeczywistości na dzien dzisiejszy/co otrzymałam w zyciu- 8 buław, SPRAWIEDLIWOSC- bardzo dużo energii własnej, umiejętność oceny sytuacji, dystans

2. To czego pragnę skrycie-Rycerz Buław-przyjaciela

3.To jest to co nadejdzie/to co otrzymam -GWIAZDA-nadejdą dobre czasy

4.To o co bedzie trzeba powalczyc by otrzymac-Paż Kielichów-a mnie się to skojarzyło z jakąś nauką, doskonaleniem się, szkoleniem…

5.Co byc musi-10 mieczy, 2 kielichów, 3 denarów- zakończenie jakiejś relacji i pójście w swoją stronę i ja znów widzę jakieś szkolenie…. 3 denarów to karta profesjonalizmu, więc wyjdzie ci to na dobre…

6.Co należy odpuścic- 4 buław-myślę, że trzeba troszeczkę skupić się na sobie zamiast tylko na rodzinie, czy najbliższych, pomyśleć, co jest dobre dla Ciebie….

 

7.Na co wpływu mieć nie bede- 2 buław-no tak, będziesz miała problem z wyborem, z podjęciem decyzji.

8.Dobra rada kart dotycząca nadchodzących wydarzeń-RYDWAN, 7 denarów, 3 buław-do 3 dociągnelam karte-WISIELEC- będzie dużo zmian, które będą wymagały czasu, aby je zrealizować. 3 buławy to dla mnie karta, która mi przynajmniej zawsze pokazuje jakieś dobre układy przynoszące korzyści, Wisielec mówi, że te korzyści troszkę się odwleką w czasie, ale na pewno będą….

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Iwko dziekuje.. z rocznego rozkładu 9 miesiecy miało byc ciezkie- i było wiele zmian,cieżkich.. i wychodzilo o pazdziernika,ze zacznie sie układać niezle,w pracy i w domu. Także czekam:) no i cos tam działam,ale boje sie ryzyka. No cóż to rodzaj asekuracji, strach przed kolejnymi zmianiami. aaa i tak,tak musze popatrzec na siebie bo patrze na wszystkich prócz mnie - potem popadam w skrajnosci:)

Odnośnik do komentarza

1. To co mam w rzeczywistości na dzien dzisiejszy/co otrzymałam w zyciu- 8 buław, SPRAWIEDLIWOSC-ja mysle,ze jestes swiadoma tego wszystkiego co do tej pory zrobilas (z kart wynika,ze wiele rzeczy)

2. To czego pragnę skrycie-Rycerz Buław-chcialabys sie rozwinac w czyms nowym,albo moze rozwinac jakas swoja pasje, zrobic cos dla siebie

3.To jest to co nadejdzie/to co otrzymam -nadejdzie lepszy okres dla Ciebie, bardziej korzystny niz do tej pory

4.To o co bedzie trzeba powalczyc by otrzymac-Paż Kielichów-moze poprawic sobie jakies relacje towarzyskie

5.Co byc musi-10 mieczy, 2 kielichów, 3 denarów-a moze czeka Cie jakas mala potyczka w zwiazku albo w uczuciach

6.Co należy odpuścic- 4 buław-moze trzeba wyjsc z czego co Cie czasem rozleniwia

7.Na co wpływu mieć nie bede- 2 buław-albo na jakas decyzje albo na to,ze sznsa ktora otrzymasz zakonczy sie powodzeniem lub tak jak tego bedziesz chciala

8.Dobra rada kart dotycząca nadchodzących wydarzeń-RYDWAN, 7 denarów, 3 buław-do 3 dociągnelam karte-WISIELEC-tutaj tez bym obstawiala na cos z praca.. nie wiem czy planujesz moze cos jakis awansik, zmiane prace albo podwyzke?Z kart wynika,ze na poczatku moga byc ku temu mozliwosci i cos moze isc w dobrym kierunku,ale potem jakby przeszkody, wyczekiwanie na ten sukces no wisielec na koncu, ze ktos te sprawe bedzie odwlekal albo bedzie zawieszona?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...