Skocz do zawartości

Przekaz Reiki


Pasiv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , niedawno ukonczylem II stopień REIKI . Szukam osob ktore szukajac pomocy w uleczeniu siebie , fizycznie i psychicznie . Oczywiscie moja pomoc jest darmowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Skoro miał dyplomy to najprawdopodobniej był mistrzem tak jak twierdził :> Obecnie zostanie mistrzem Reiki nie wymaga wiele zachodu, mistrzów jest coraz więcej i tak naprawdę nikt nie wie ilu ich w Polsce dokładnie jest.

 

Nie ma też żadnego stowarzyszenia czy innej jednostki, która wydawałaby dyplomy, pilnowała czy kursy trzymają poziom itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dziękuję. Staram się nie panikować. Pewnie sama wiesz, jak to cholernie ciężkie, bo póki co tylko siedzimy i czekamy, i najprawdopodobniej do jutra wieczora albo wtorku rano na pierwsze informacje musimy czekać. Nie chcę w żadnym stopniu zaszkodzić małemu, tylko mnie szlag trafia, że sama nic nie mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się jak mogę. Ciągle na zmianę powtarzam w myślach, że mały jest już z nami w domu, całkowicie zdrowy, albo wyobrażam sobie, że przesyłam mu tyle dobrej energii ile mogę. Ciągle mu powtarzam w myślach, że jest silny i musi walczyć, bo jego imię zobowiązuje i u nas w rodzinie wszyscy są raczej szczęściarzami jeśli chodzi o sprawy zdrowotne, więc i on na pewno ma tyle sił aby sobie poradzić. Mam nadzieję, że to go choć trochę wzmacnia. Wszyscy w rodzinie staramy się głośno mówić tylko dobrze, żeby nie denerwować siostry, choć wiadomo, że po cichu każdy umiera z nerwów. Znajomi ciągle mi mówię, że będzie dobrze i nie ma innej opcji. Staram się wierzyć, że nasza nadzieja/wiara pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli to dalej aktualne to ja chętnie przyjąłbym nauki o reiki. Radość sprawiłyby mi nawet polecenie książek, które wprowadzają i rozjaśniają ten temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Serdecznie zapraszam na darmowe przekazy energii Reiki.Przekazy są raz w miesiącu od 22:00 do 22:30 czasu polskiego

aktualne daty sa zawsze na stronie Polecamy zapoznać się z regulaminem

Pozdrawiam wszystkich ciepło zycząc wspaniałego dnia.

Edytowane przez bozenat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Również podpinam się do tego tematu, mam stosowne dyplomy potwierdzające ukończenie 2 stopnia inicjacji w Reiki. Oferuje darmowe przekazy, dla osób naprawde potrzebujących w konkretnych sytuacjach pomocy energetycznej. Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 14.09.2019 o 15:11, Allan36 napisał:

Również podpinam się do tego tematu, mam stosowne dyplomy potwierdzające ukończenie 2 stopnia inicjacji w Reiki. Oferuje darmowe przekazy, dla osób naprawde potrzebujących w konkretnych sytuacjach pomocy energetycznej. Pozdrawiam ciepło :)

Czy to jeszcze aktualne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Casyan, ten wątek nie jest już aktualny, głównie dlatego, że nie ma osób zajmujących się przekazywaniem reiki, a te co kiedyś to robiły pojawiają się tu od wielkiego święta i nie udzielają się już. A drugi powód to taki, że rok temu został zniszczony przez rozhisteryzowaną byłą adminkę temat temu poświęcony, gdzie osoby prowadzące sesje umawiały się co tydzień na przekaz energii.

Przykro mi, lecz taka jest prawda. Jeśli pojawi się ktoś wiarygodny i chcący za darmo pomagać innym, to sesje zostaną wznowione. Mówię o wiarygodności, ponieważ skończyliśmy z polityką przyjmowania wszystkich z dobrodziejstwem inwentarza, czyli osób, o których nie wiemy nic, które nie są w stanie przedstawić swoich kompetencji.

 

Dlatego ten wątek teraz zamykam, a jeśli pojawi się ktoś z dawnych - sprawdzonych już userów lub ktoś nowy z odpowiednim dokumentem poświadczającym umiejętności i zechce na nowo rozpocząć akcję - to temat zostanie ponownie uaktywniony.

  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Makrela zmienił tytuł na Przekaz Reiki
  • Makrela zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...