Jump to content

Horoskop indiański WYDRA


kamii1303

Recommended Posts

Wydra 21.01-18.02

 

 

Znane wszystkim ruchliwe i zwinne zwierzątko sprawia nam wiele przyjemności, gdy obserwujemy je w działaniu. Dobrze czuje się na lądzie i w wodzie zgrabnie poruszając się w każdej sytuacji pomimo dosyć krępej budowy ciała. Totemowi Wydry przypisano wiele korzystnych cech charakteru. Symbolizuje ona intelekt, pomysłowość, komunikatywność, dobrze czuje się żyjąc w zgodzie ze środowiskiem. Jej działania dostarczają innym twórczych podniet i nadziei. Urodzeni w znaku Wydry są wspaniałymi intelektualistami, tryskającymi humorem co jest mile widziane w każdym towarzystwie. Cenią sobie bardzo wysoko sprawiedliwość, są wspaniałymi przyjaciółmi. Trudno pogodzić im się z podziałami klasowymi i niesprawiedliwością społeczną dlatego też często angażują się w różnorakie ruchy społeczne i rewolucyjne. Żaden inny znak nie potrafi tak wspaniale współpracować w grupie, a znamy go przecież jako indywidualistę. Ceni sobie bardzo przyjaźń, której potrafi oddać się bez reszty. Wsparcia w razie biedy czy kłopotów sercowych szukaj u Wydry, ona bez wątpienia pomoże ci wykaraskać się z opresji. Będzie zawsze niepospolitą duszą towarzystwa, gdyż jej bystre, figlarne oczka wypatrzą to czego nie zauważą inni. Wydra lubi planować, czasami jej wyobrażenia są utopijne i pozostają w sferze jej marzeń. Z wydrą nie będziesz się nigdy nudzić.

 

Uczucia - W tych sprawach Wydra potrzebuje dużo swobody. Seks nie jest dla niej najważniejszy - stawia bowiem na intelekt. Jeśli więc zależy ci na partnerstwie uczuciowym Wydry pozwól jej na dużo swobody, wówczas na pewno nie będziesz się nudzić; każda sympatyczna odmiana wnosi nieco świeżego powiewu, nawet w nieco dojrzalszym związku.

 

Zdrowie i praca - Urodzeni w znaku Wydry potrafią ekonomicznie wykorzystywać swój potencjał energetyczny. Nie zdarza się Wydrze, aby przepracowała się zanadto. Czasami tylko ogarnie je niedyspozycja nerwowa, gdy stwierdzą, że oczekujemy od nich więcej niż mogą nam ofiarować. Problemy krążeniowe mogą również stać się ich udziałem, lecz przy odpowiednio higienicznym trybie życia można doczekać jesieni życia w całkiem niezłej kondycji psychofizycznej. Ponieważ w każdej Wydrze drzemie ogromny potencjał twórczy i intelektualny powinna ona zajmować niezależne, wysokie stanowisko. Jako osoba o niezwykłej bystrości umysłu potrzebuje szerokiego pola do swobodnego działania.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...