Jump to content
kamii1303

Horoskop indiański WYDRA

Recommended Posts

kamii1303

Wydra 21.01-18.02

 

 

Znane wszystkim ruchliwe i zwinne zwierzątko sprawia nam wiele przyjemności, gdy obserwujemy je w działaniu. Dobrze czuje się na lądzie i w wodzie zgrabnie poruszając się w każdej sytuacji pomimo dosyć krępej budowy ciała. Totemowi Wydry przypisano wiele korzystnych cech charakteru. Symbolizuje ona intelekt, pomysłowość, komunikatywność, dobrze czuje się żyjąc w zgodzie ze środowiskiem. Jej działania dostarczają innym twórczych podniet i nadziei. Urodzeni w znaku Wydry są wspaniałymi intelektualistami, tryskającymi humorem co jest mile widziane w każdym towarzystwie. Cenią sobie bardzo wysoko sprawiedliwość, są wspaniałymi przyjaciółmi. Trudno pogodzić im się z podziałami klasowymi i niesprawiedliwością społeczną dlatego też często angażują się w różnorakie ruchy społeczne i rewolucyjne. Żaden inny znak nie potrafi tak wspaniale współpracować w grupie, a znamy go przecież jako indywidualistę. Ceni sobie bardzo przyjaźń, której potrafi oddać się bez reszty. Wsparcia w razie biedy czy kłopotów sercowych szukaj u Wydry, ona bez wątpienia pomoże ci wykaraskać się z opresji. Będzie zawsze niepospolitą duszą towarzystwa, gdyż jej bystre, figlarne oczka wypatrzą to czego nie zauważą inni. Wydra lubi planować, czasami jej wyobrażenia są utopijne i pozostają w sferze jej marzeń. Z wydrą nie będziesz się nigdy nudzić.

 

Uczucia - W tych sprawach Wydra potrzebuje dużo swobody. Seks nie jest dla niej najważniejszy - stawia bowiem na intelekt. Jeśli więc zależy ci na partnerstwie uczuciowym Wydry pozwól jej na dużo swobody, wówczas na pewno nie będziesz się nudzić; każda sympatyczna odmiana wnosi nieco świeżego powiewu, nawet w nieco dojrzalszym związku.

 

Zdrowie i praca - Urodzeni w znaku Wydry potrafią ekonomicznie wykorzystywać swój potencjał energetyczny. Nie zdarza się Wydrze, aby przepracowała się zanadto. Czasami tylko ogarnie je niedyspozycja nerwowa, gdy stwierdzą, że oczekujemy od nich więcej niż mogą nam ofiarować. Problemy krążeniowe mogą również stać się ich udziałem, lecz przy odpowiednio higienicznym trybie życia można doczekać jesieni życia w całkiem niezłej kondycji psychofizycznej. Ponieważ w każdej Wydrze drzemie ogromny potencjał twórczy i intelektualny powinna ona zajmować niezależne, wysokie stanowisko. Jako osoba o niezwykłej bystrości umysłu potrzebuje szerokiego pola do swobodnego działania.

  • W punkt 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
naja

w 100% się zgadzam:) zwłaszcza jeśli chodzi o związki...

Share this post


Link to post
Share on other sites
peytonGirl

ja tez sie zgadzam:) bez chorej zazdrosci to wtedy sie odwdzieczymy !:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
sea_creature

Haha jakbym czytała o sobie :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...