Skocz do zawartości

czy koleżanka się obraziła jeśli tak to o co?


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Cześć, nie wiem o co chodzi mojej koleżance... praktycznie nigdy mi nie odpisuje na wiadomość jak do niej pisze, a jak już raczy odpisać to jest oschła. Dodam że wczesniej pracowałyśmy razem. Pisze do niej w sprawie oddania mi okularów i pożyczonej sukienki, a ona nic ....

 

podczas tasowania wypadła mi 2 karo

dama karo (o), 6 karo (o), walet trefl, 10 pik, 9 trefl (o)

 

widać że ona kieruje sie emocjami a nie logiką, więc o coś sie focha ? o jakieś pieniądze ? ew. o coś związanego z naszą byłą wspólną pracą ?nie czaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Myślę, że ją coś ubodło intelektualnie, jakby negatywnie myslała o Tobie z jakiegoś powodu. Może jej ktoś coś powiedział jeszcze w czasie keidy razem pracowałyście (6 karo odw) i bez zastanowienia palnął (walet trefl) i jej już tak się utrwaliło podejście przez to co uslyszała.

 

Myslę, że jakieś plotki mają z tym związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Ok dzięki... już wiem w takim razie o co chodzi.. w pracy spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja , i mogła uwierzyć mi lub klientom. Szef najpierw poparł mnie apotem zmienił zdanie... już wiem że trzymała jego strone... to dłuższa historia i nie na publike bo zahaczyła nawet o policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ok dzięki... już wiem w takim razie o co chodzi.. w pracy spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja , i mogła uwierzyć mi lub klientom. Szef najpierw poparł mnie apotem zmienił zdanie... już wiem że trzymała jego strone... to dłuższa historia i nie na publike bo zahaczyła nawet o policje

 

w takich sytuacjach lepiej sobie odpuścić bo jak to się mawia: G.ówienka lepiej nie ruszać bo śmierdzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

właśnie nie odpuściłam i mimo że zostałam zwolniona to wyszło mi to na lepsze i tak mam satysfakcje :) to dość skomplikowana sprawa, można powiedzieć że ktoś bardzo nieładnie mnie potraktował i dostał za swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
właśnie nie odpuściłam i mimo że zostałam zwolniona to wyszło mi to na lepsze i tak mam satysfakcje :) to dość skomplikowana sprawa, można powiedzieć że ktoś bardzo nieładnie mnie potraktował i dostał za swoje

a to poczułaś wyrównanie rachunków, teraz jednak skoro rachunki zostały wyrównane może się już nie tykać tego? :mysli:

chyba, ze czujesz taką potrzebę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
i przez tą sytuacje mogła mnie zobaczyć w złym świetle, mimo to uważam że miałam racje

czasem trzeba zachować się na poziomie osoby, która jest nieuczciwa...także nie miej sobie nic do zarzucenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

tak, od razu wczoraj jej napisałam żeby mnie nie unikała i powiedziała o co chodzi, ale zaczęła sie wykręcać że sprzatała i nie zauważyła moich wiadomości a to była nie prawda ponieważ na fejsie jest taka opcja że wyświetla się godzina odczytu wiadomości, i sprawdziła ją po 10 minutach od mojego napisania do niej... odpisała mi po 40 minutach bo naciskałam... no i nie spotkałam się z nią osobiście bo była w pracy... rzeczy oddała mi jej siostra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...