Jump to content

Horoskop indiański WILK


kamii1303

Recommended Posts

Wilk 10.02-20.03

 

Wilk nie lubi samotności, w gromadzie czuje się bezpiecznie i najczęściej tak postrzegamy go w środowisku. W spojrzeniu wilka nie ma złości, jest to spojrzenie wiernego towarzysza. Wilk ze swą wybranką tworzą parę na całe życie. Miotany sprzecznymi uczuciami, niezwykle wrażliwy, urodzony w totemie wilka, nie jest człowiekiem wytrwałym. Obdarza on silnym współczuciem osoby nie radzące sobie z trudami życia codziennego. Chciałby im pomóc i robi nie jedno aby ulżyć im w troskach. Wilk jest niemalże uzależniony od ciągłego angażowania się w sprawy przyjaciół. Wielu obserwatorów jest zafascynowanych ich wyczuciem i troską o innych. Pomimo silnego zapotrzebowania na życie w towarzystwie subtelność ich natury zmusza Wilka do wycofania się w domowe pielesze. Można wówczas spokojnie pomarzyć, ulec chwili iluzji co pomoże zbudować wokół siebie warowną twierdzę przed brutalnością świata. Silnie rozbudzony instynkt i intuicja pozwala wilczym braciom wkraczać w tajemniczy świat magii i wiedzy ezoterycznej. Nieomylnie wyczuwają drzemiące w nas mroczne tajemnice, co pomaga im w odpowiednim momencie pospieszyć z pomocą. Czasami są zbyt łatwowierne, co niektórzy potrafią z zimną krwią wykorzystać. Powoduje to wówczas ostre stresy i Wilk biegnie w stronę domowego zacisza aby czerpać nowe zasoby energetyczne. Uszanujmy tajemniczość Wilka, który odwzajemni się nam ciepłymi uczuciami dozgonnej przyjaźni i zaufania!

 

Uczucia - Wilk cierpliwie czeka na odpowiedniego partnera zdając sobie sprawę, iż będzie to uczucie jedno na całe życie. Nie są namiętnymi kochankami ale lubią obdarzać i być obdarzanymi czułością i ciepłym słowem. Ten wierny przyjaciel często idealizuje swego wybranka, który nawet noszony na rękach nie zawsze docenia swoje szczęście, niejednokrotnie dopatrując się matactw w małych tajemnicach swojego Wilczura.

 

Zdrowie i uczucia - uciekający przed rzeczywistością Wilk zakłada różowe okulary aby ujrzeć świat iluzji i marzeń. Pomagają mu w tym różnego rodzaju używki. Nie jest to jednak najlepsza droga do świata magii. Powinien ćwiczyć wewnętrzną dyscyplinę, próbować być bardziej cierpliwym wobec otoczenia aby mężnie stawiać czoło trudnościom. Na szczególną troskę zasługują nogi - poświęć im Wilku nieco więcej uwagi i czasu. Niezbyt ambitny totem pozwala swym pupilom płynąć spokojnie na falach życia. Nie jest im pisana również błyskotliwa kariera. Do sukcesu Wilk dochodzi zazwyczaj pomalutku i łagodnie nie zużywając na to wcale nadmiaru energii. Darząc bliźnich ciepłymi uczuciami potrafi znakomicie znaleźć się w zawodach medycznych i działalności charytatywnej. Jego szczególna wrażliwość doskonale sprawdza się w sztukach pięknych i zawodach artystycznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
Uczucia - Wilk cierpliwie czeka na odpowiedniego partnera zdając sobie sprawę, iż będzie to uczucie jedno na całe życie.

 

prawda :usmiech:

 

Nie są namiętnymi kochankami

 

bardzo się nie zgadzam z tym :oczko: hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...