Skocz do zawartości

Czy x podejmie kroki. Ocena szans. Celtycki.


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy X podejmie jakiekolwiek kroki w moim kierunku do końca roku?

 

---------------------------------10

-------------------3---------------9

-------5---------1---2-----6-------8

-------------------4---------------7

 

 

1. Rys osoby, o którą pytamy-As Kielichów- chyba zakochany

2. Nasz stosunek do niej-3 buław-wyczekujący

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-As Mieczy- daleko

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-Król Mieczy- okrutna

5. Przeszłość relacji, znajomości- 2 buław-to była jakas opcja

6. Najbliższa przyszłość-SŁONCe,SMIERC,PUSTELNIK SAME AW. Chyba umra wszystkie nadzieje

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 buław- oddalony.

8. Wpływ innych osób- 6 buław-był,zdecydowanie.

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-Królowa Kielichówboi sie chyba,ze sie odezwe

10. Dalsza przyszłość-Paż denarów, KAPŁAN, 4 denarów Tak jak widac, dalej oddalenie i zajmowanie sie własna przestrzenia.

 

Jak uważacie:)

nic dobrego nie widze w rozkładzie:D

 

KRZYZ CELTYCKI-NAJLEPSZY-wszystko jak na dłoni i sprawdzalne.

Odnośnik do komentarza

1. Rys osoby, o którą pytamy-As Kielichów- nie wiem, czy nie przewrażliwiony….

2. Nasz stosunek do niej-3 buław-chciałabyś prawdziwego, trwałego związku, takiego w którym wspieracie się nawzajem

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-As Mieczy- no mało uczuciowa ta karta…..

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-Król Mieczy- pomyślałam sobie o ciętym języku i takiej dokuczliwej postawie

5. Przeszłość relacji, znajomości- 2 buław-to była jakas opcja

6. Najbliższa przyszłość-SŁONCe,SMIERC,PUSTELNIK SAME AW. – no dla mnie to takie karty bardziej na rozstanie, albo odejście, aby przemyśleć czego się chce….

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 buław- nie wiem, ale pomyślałam sobie, że to osoba, która lubi przepychanki w związku, taką ma osobowość po prostu… ale widziałam też, że to karta wpływu osób trzecich, więc może jest ktoś, to na niego wpływa…

8. Wpływ innych osób- 6 buław-był,zdecydowanie.

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-Królowa Kielichów – że jesteś przewrażliwiona na swoim punkcie….

10. Dalsza przyszłość-Paż denarów, KAPŁAN, 4 denarów – ostatnia karta zamyka dla mnie wszystko, to taki brak otwarcia się….

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

a moze on jest zakochany(as pucharow) w Qpucharow?? 6bulaw jako otoczenie ze ktos go adoruje i czuje sie jak paw. Slonce to czesto wypada na zakonczone juz zwiazki-przynajmniej dla mnie . Qmieczy to juz Twoj ex a As mieczy to moze jedynia jakas wyjasniajaca rozmow. nie jestem pewna co do Pdenarow ale to moze Ty jeszcze bedziesz wyciagala do niego reke ale nici z tego. A tak powaznie to trzeba wyjsc do ludzi i poflirtowac i od razu bedzie lepiej :)) .

Odnośnik do komentarza

1. Rys osoby, o którą pytamy-As Kielichów- duży potencjał uczuciowy, który drzemie jeszcze gdzieś w ukryciu -

2. Nasz stosunek do niej-3 buław-trochę tęsknoty tu widać- tak jakby więcej nic sie nie dało zrobić w rzeczywistosci pozostało tylko czekanie

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-As Mieczy- zajęta swoimi sprawami

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-Król Mieczy- izolująca się, chłodna

5. Przeszłość relacji, znajomości- 2 buław-pozostały wspomnienia, refleksyjne rozważania nad tym co było

6. Najbliższa przyszłość-SŁONCe,SMIERC,PUSTELNIK SAME AW coś na chwilę zabłyśnie- moze tylko nadzieje na gruntowną zmianę ale nic w tej kwestii nie ruszy

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 buław- taka trochę postawa obronna

8. Wpływ innych osób- 6 buław-zdecydowany

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-Królowa Kielichów moze boi się okazać uczucia by nie zostać zranionym

10. Dalsza przyszłość-Paż denarów, KAPŁAN, 4 denarów

Może padnie jakaś propozycja związku ale kazde zostanie w swoich czterech ścianach

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Rys osoby, o którą pytamy-As Kielichów- albo zakochany,albo czeka na milosc w sensie ze samo cos sie rozwinie z tego

2. Nasz stosunek do niej-3 buław-zgadzam sie czeka

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-As Mieczy- troche chlodny, wyczekujacy, krytycznie patrzacy na pewne sprawy

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-Król Mieczy- walczaca lub albo kogos kto probuje sie pokazac jako lepszy w tym ukladzie

5. Przeszłość relacji, znajomości- 2 buław-szansa na dobra, obupolna relacje

6. Najbliższa przyszłość-SŁONCe,SMIERC,PUSTELNIK SAME AW. Beda na cos nadzieje,na cos nowego,ale w rezultacie ktos chyba z tego zrezygnuje albo zostanie z pustymi rekami

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 buław- oddala sie albo broni przed czyms

8. Wpływ innych osób- 6 buław-był silny wpływ albo skuteczny jesli chodzi o jakies zamiary

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-Królowa Kielichów-ze jestes zbyt idealna

10. Dalsza przyszłość-Paż denarów, KAPŁAN, 4 denarów- ktos bedzie jeszcze probowal cos zrobic, ale zacznie o tym myslec szczerze i powaznie i uzna,ze jednak jest dobrze jak jest i nie bedzie podejmowal wiecej dzialan.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

no to moze z innej manki:on jest w tobie zakochany(As pucharow),Qpucharow to on moze o tobie tak mysli,dobra i wrazliwa i moze fakt ,nie chce cie skrzywdzic,nie chce bys cierpiala a 9bulaw ze broni swoich postanowien,tu czesto pokazuje mi wielkiego uparciucha. Slonce to moze faktycznie dojdzie do jakiegos jednodniowego spotkania-bedzie przyjemnie ale sloneczko zajdzie wieczorem i potem jeszcze ktos bedzie wyciagal reke do kogos ale kaplan zrobi jak zechce i odzewu nie bedzie.Qmieczy to dystans emocjonalny i branie rzeczy na logike,moze wiesz ze kogos masz i stad ten dystans(9bulaw)-to tez otwieranie sie starych ran,moze mial kiedys podobna sytuacje?? nie chce mieszac juz Ci w glowie wiec moze niech ktos Ci postawi karty ??

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziś np 9 buław pokazało mi czekanie w poczekalni.. i w sumie u mnie na karcie to również postać która usiadła na jednym ze schodów,troche zrezygnowana by isc dalej do gory ,chyba chce trochę odpocząc..

 

a mianowicie Kędry- masz racje. bo ciagle gdzies tam pojawiaała sie karta SAD,10 kielichów..

Sad nawołuje do powrotu.. ja juz poprzesane na tym rozkladzie i bede weryfikować z czasem

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

Mowisz... nie widzisz nic dobrego... Postaram sie, moze da sie cos wyluskac.

 

 

1. Rys osoby, o którą pytamy-As Kielichów- chyba zakochany

Zakochany to za duzo powiedziane. On liczy na milosc. Chcialby wreszcie, zeby sie udalo. Chcialby poczuc w tej dziedzinie spelnienie.

 

2. Nasz stosunek do niej-3 buław-wyczekujący

Zdajesz sobie sprawe, ze co zrobic, juz zrobilas... teraz pan musi przejac inicjatywe. Czekasz wiec, jak sama napisalas.

 

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-As Mieczy- daleko

As Mieczy to takze karta klarownosci i postawienia czegos na ostrzu noza. Pan nie chce polsrodkow i polslowek. Pan chce konkretow.

 

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-Król Mieczy- okrutna

No ma facet pod kontrola emocje. NIe dziala pod ich wplywem. Bardzo sie kontroluje. Nie zrobi nic ot tak spontanicznie. To dosc ladnie pokrywa sie z tym Asem Mieczy wyzej. On chce sprawy widziec takimi, jakimi sa i nie chce zadnych pozorow, zadnych marzen, ktore moglyby mu macic niepotrzebnie w glowie.

 

5. Przeszłość relacji, znajomości- 2 buław-to była jakas opcja

Takie ni to nie owo. Mozliwe tez, ze bylo w tej znajomosci duzo nieprzemyslanych decyzji. Stad teraz pan stawia na jasnosc sytuacji i konkrety.

 

6. Najbliższa przyszłość-SŁONCe,SMIERC,PUSTELNIK ---> XIX Slonce, HB V Papiez SAME AW. Chyba umra wszystkie nadzieje

Tu widac, ze nastapi wycofanie sie i konkretne zastanawianie sie, co kazde z Was ogolnie chce. Moze nastapic bezruch w relacji i odsuniecie sie.

Ogolnie jeszcze mysl taka, ze Eremita to pan tutaj... wyzej wyszedl w Krolu Mieczy a krol Mieczy wiadomo, ze Eremita. Tu on moze wlasnie sie tak wycofac. Podsumy wskazuja na to, ze ograniczenia moga byc wlasnie w nim. Smierc moze wskazac na nierozwojowosc tej znajomosc. Trwalosc stanu w Sloncu, czyli po prostu odsuniecie sie.

 

 

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 buław- oddalony.

Obserwuje. Nie ma wiekszych intencji. Patrzy, co Ty zrobisz. Jest bierny.

 

8. Wpływ innych osób- 6 buław-był,zdecydowanie.

Komus na nim zalezy. Hmm...

 

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-Królowa Kielichówboi sie chyba,ze sie odezwe

Ze darzysz go jeszcze uczuciami.

10. Dalsza przyszłość-Paż denarów, KAPŁAN, 4 denarów ---> XIII Smierc, HB IX Eremita Tak jak widac, dalej oddalenie i zajmowanie sie własna przestrzenia.

Niestety... tak na to wyglada... z tych kart...

 

 

 

PS... kladlas pod wplywem emocji... w takim przypadku moze lepiej byloby, zeby karty polozyla osoba inna jakas... taka tylko mysl.

 

Tu widac duzo lekow, duzo ograniczen... duzo przygladania sie, zastanawiania, obserwowania i taka postawa asekuracyjna.

W Krolowej Kielichow jeszcze... on moze obawiac sie, ze nic nie zrobisz.

W zasadzie to jest tak, ze on nie chce nic zrobic, bo 9 Bulaw on... Ty 3 Bulaw i tak oboje stoicie, przygladacie sie... sobie nawzajem.

 

Nic dziwnego, ze z takiej postawy moze wyniknac wielkie NIC.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Sacralku dziekuję,

to co mogłam to zrobiłam juz wiecej nie mogłam,wiec sie odsunełam.

Zero kontaktu od grudnia,ja wyczekuje i nadzieja umiera chociaz ponoc umiera ostatnia?

Karty miałam kładzione tez przez znajomą to mówi,ze on się odezwie bo uznał mnie za surowo przez to co sugerowali mu inni.

Wychodził jej SAD czas to 6 kielichów. Powiedzała,że przypadkiem się spotykamy. Juz wiecej gmerać nie bede do grudnia,te wystarcza, z czasem zweryfikuje.

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...