Skocz do zawartości

Sierpien naleczki -klasyczne


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

ROZKLADAM KARTY NA SIERPIEN .

Nie musze wam pisac ze licze na wasza pomoc . ;)

 

Z przelozenia as serduszko ,9 trefl,9 serduszko

 

Cos mi sie porypie w związku troszkę ,czymś sie będę martwic ( może to być kontynuacja wczorajszego przykrego wydarzenia dla mego partnera ?? ) Albo pan mnie zdradzi zwyczajnie ??

 

Sierpien i praca

 

8 karo ,j pik ,dama pik

 

hmmm po prostej nie wiem jak mam sie odniesc do tych kart szczegolnie do waleta i damy

Dopina swojego celu nawet za cenę ciężkiej i wytężonej pracy. Ma świetną intuicję. Wraz z Kartą Karmy Królowa Pik, pozwala na wnikniecie w głąb siebie, pozwala na zatrzymanie się, osiągnięcie wewnętrznego spokoju, analizę siebie, na wewnętrzną zmianę i transformację.

Pomyślna umowa. Karta zapowiada korzystną zmianę w sprawach zawodowych a także zwycięstwo w sądzie. Możesz podpisać ważne dokumenty. Trzymaj się starych układów.

8 ta jest dosyc pozytywna ,ma tez okreslenie czasowe ze cos powinno sie wydążyć w czasie od 8 dni do 8 tygodni .Nie wiem tu tylko jak czytać to z ta parka mało sympatyczna waletem i dama pik

ponadto po skosie : 8 karo i 8 serce czyta sie jako zmiane posady na lepsza.wiec tu nie wiem jak te piki sie mieć maja

Sierpien i finanse

 

8 serduszko ,krol pik ,j trefl

 

brzydkie polaczenie po skosach ,zdecydowanie karty przestrzegaja przedz para starszych ludzi która może mnie okraść !!

krol z waletem po prostej mówią o tm ze żebym mogła osiagnac cel powinnam wziasc sprawy w swoje rece .Sprawy urzędowe będą szły pomyślnie ale nie do końca gładko ,będą jakieś przeszkody ( 10 serce odw ) Moze powinnam tego krola tez czytac jako osobę pomocna z mojego otoczenia np.partnera ??

Pzyszlo mi tu do głowy ze może ten as poniżej wrozy nowy kierunek w biznesie i może powinnam jednak zebrać mego pana do galopu ( krol pik ) i spełnić moje marzenie otwierajac wlasna dzialalnosc ?? (

 

sierpien i uczucia

 

as karo ,10 serce( o ) 9 karo

 

mowi o poszukiwaniu miłości i zbytnim pospiechu ,ze powinnam zwolnic bo sierpień uczuciowo nie będzie az tak fajowy ?? nie wiem jak mam tu odnosić sie do tej 10serduszko w poz odw. dotrze tez do mnie jakas wiadomość z daleka

 

sierpien i zdrowie

 

10 pik ,k trefl ,10 karo

 

no i tu tez nie wiem ,bo ja bym to czytala jako sprawy pracy ,ze wyjadę do pracy zarabiać kasę ale jak to czytać jako zdrowie ?? stres związany z praca ??

 

czy jakaś duszyczka pomoże mi to rozjaśnić i spojrzeć na moje kapcioszki bez emocji ?? dziękować !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

przelozenia

as serduszko ,9 trefl,9 serduszko

ogólnie będzie Ci towarzyszyć dobry nastrój, początkiem miesiąca zaznacza sie jakaś okaza, szansa,która stanie przed Tobą, coś z pzeszłości byc może...i myślę, że nie będziesz reflektować, postanowisz skupić się i robić to co Cię cieszy.

 

Sierpien i praca

8 karo ,j pik ,dama pik

od połowy miesiąca masz urlop od pracy?ewentualnie skończył się i będziesz na nowo przyzwyczajać się w sierpniu do obowiązków, gdzie trzeba będzie wykazać się profesjonalizmem i fachowością z uwagi na wzmożone obowiązki z uwagi okresu urlopowego współpracwników? :mysli:

 

Sierpien i finanse

8 serduszko ,krol pik ,j trefl

zmiennie i niepewnie do wypłaty, może być obawa czy Ci wystarczy środków. W połowie miesiąca pojawi się zasielenie, dzięki któremu znów zaczniesz z entuzjazmem rozporządzać środkami, j tref sugeruje by mądrze gospodarować pieniążkami i nie wydawać ich pod wpływem impulsy lub w inny sposób nieprzemyślanie.

 

sierpien i uczucia

as karo ,10 serce( o ) 9 karo

a tu pojawi się jakaś dość realna szansa dla Ciebie...na uczucie. Ktoś byc może wyjdzie z propozycją do Ciebie, ale okoliczności mogą nie sprzyjać, albo inne spraawy się nałożą,które przeciągną w czasie decyzje. Zaznacza się ponownie wybór bycia solo albo odrzucenie zalotów kogoś kogo nie darzysz uczuciem.

 

sierpien i zdrowie

10 pik ,k trefl ,10 karo

poczatek sierpnia może doskiwerać Ci gorsze samopoczucie, ale poprawi się już koło 10 sierprnia i będzie znacznie lepiej xD

 

Udanego miesiąca :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo .....

1.praca ,postanowila podziękować bo.... wszystko tam jest do bani !! wiec wracam na start bo inaczej bede tkwila w miejscu gdzie na sama mysl ze musze isc do pracy jutro zaczynam sie źle czuć .

2 .kasa idę na żywioł w temacie pracy i troszkę sie obawiam czy podołam ze wszystkim licząc trochę na " fart "

3. uczucia, tu mnie chyba przestrasza to " Zaznacza się ponownie wybór bycia solo albo odrzucenie zalotów kogoś kogo nie darzysz uczuciem." b na tym panu z ktorym jestem mi bardzo zależy i chyba żeby się z nim rozstać to musiałby wywinąć mi jakiś numer bo jak na razie jest mi z nim bardzo ,bardzo fajnie .

4. zdrowie ,samopoczucie moje ulegnie poprawie jak odejdę z pracy ,znajdę nowa ! miejsce w którym pracuje pozbawia mnie całkowicie energii ,to pierwsza moja praca gdzie ide i pracuje bez żadnej satysfakcji .mecze sie tam ! muszę to zmienić bo inaczej sie zatruje własnym jadem !

 

wiec widzisz Daffne ,jest do bani !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
wiec widzisz Daffne ,jest do bani !!

 

czasem jest do bani po to by mogło być lepiej :)

poza tym zawsze mogę się mylić...więc lepiej poczekać jeszcze na interpreracje kogoś :mysli::buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Z przelozenia as serduszko ,9 trefl,9 serduszko - dobre wydarzenia w domu, będziesz otoczona przyjaznymi Ci osobami, bliska podróż, gościna, pomyslnosc i przyjemnosc, karty mówią że ogólnie to będzie radosny i dobry miesiąc :)

Sierpien i praca

8 karo ,j pik ,dama pik - korzystne zmiany w kwestiach zawodowych, dobra umowa, możesz podpisywać jakieś ważne dokumenty być może zmieniasz prace?, będziesz zdobywać nowe doświadczenie być może jakieś szkolenie?

 

Sierpien i finanse

8 serduszko ,krol pik ,j trefl- jakieś zawahania i rozterki w tej kwesti widzę u Ciebie, załatwianie kilku spraw w instytucjach państwowych, nie planujesz przypadkiem zacząć działać na własną rękę ? jakiś biznes otworzyć ? widze tu dążenie to jakiegoś obranego celu

 

sierpien i uczucia

as karo ,10 serce( o ) 9 karo - spotkania, ciągnięcie związku, dowiesz sie o czymś ważnym, będziesz chciała się poczuć bardziej kochana i spełniona w związku, jakby troche Ci tego brawkowało,

sierpien i zdrowie

10 pik ,k trefl ,10 karo- powinnaś być dość ostrożna, wypada zrobić jakieś ogólne badania, powinnaś nie lekceważyć objawów złego samopoczucia/zdrowia, i myslę że czeka Cie wizyta u lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przelozenia as serduszko ,9 trefl,9 serduszko - dobre wydarzenia w domu, będziesz otoczona przyjaznymi Ci osobami, bliska podróż, gościna, pomyslnosc i przyjemnosc, karty mówią że ogólnie to będzie radosny i dobry miesiąc :)

Sierpien i praca

8 karo ,j pik ,dama pik - korzystne zmiany w kwestiach zawodowych, dobra umowa, możesz podpisywać jakieś ważne dokumenty być może zmieniasz prace?, będziesz zdobywać nowe doświadczenie być może jakieś szkolenie?

 

Sierpien i finanse

8 serduszko ,krol pik ,j trefl- jakieś zawahania i rozterki w tej kwesti widzę u Ciebie, załatwianie kilku spraw w instytucjach państwowych, nie planujesz przypadkiem zacząć działać na własną rękę ? jakiś biznes otworzyć ? widze tu dążenie to jakiegoś obranego celu

 

sierpien i uczucia

as karo ,10 serce( o ) 9 karo - spotkania, ciągnięcie związku, dowiesz sie o czymś ważnym, będziesz chciała się poczuć bardziej kochana i spełniona w związku, jakby troche Ci tego brawkowało,

sierpien i zdrowie

10 pik ,k trefl ,10 karo- powinnaś być dość ostrożna, wypada zrobić jakieś ogólne badania, powinnaś nie lekceważyć objawów złego samopoczucia/zdrowia, i myslę że czeka Cie wizyta u lekarza

 

dziękuje słoneczko ,udanego urlopu .uważaj tam na siebie i odzywaj sie czasem ;) będziemy na ciebie czekały za 8-9 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

nie ma za co ;D dzięki za życzenie udanego urlopu :) będę czekać na weryfikacje :) może jeszcze jutro tu wpaadne pozdrawiam

 

P.S. jeśli jesteś w stanie już cokolwiek zweryfikować to bardzo o to prosze :) planujesz założyć własny biznes?czeka cie jakaś wizyta?zmieniasz prace? brakuje Ci poczucia spełnienia w związku? i jak Twoje zdrowie ?

 

mam nadzieję że wszystko spełni sie dobrze i że pod koniec miesiąca opiszesz wszystko w samych superlatywach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TROCHĘ TAK SOBIE BO JUŻ SPORO CZASU NIE MECZE TEGO TEMATU . ZERKAM W KARTY CO TAM W SERDUSZKU MEGO PANA SIĘ DZIEJE :)

 

Pytanie do kart - jaka będzie jego postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

10 pik ,dama serduszko ,8 dwoniec

 

przed panna nalka jakiś wyjazd za kasa ? pan tym sie będzie martwił ? okres zwątpienia w uczucia ?

 

jaka będzie moja postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

 

7 pik ,j serduszko ,8 trefl

 

chyba sie bede strasznie go czepiała ,o bzdury .karty mi radzą żeby powstrzymać sie aby ocenić sytuacje realnie a później z tej 8 to co ?? ze będę chciała formalnego związku ,czy co ??

 

niespodzianki pozytywne w związku :)

 

j trefl ,as pik ,10 dzwonek

 

ze uda nam sie załatwić jakieś sprawy urzędowe i staniemy na nogi finansowo ??

 

niespodzianki negatywne w związku

 

j pik ,10 serduszko ,9 trefl

 

ze....pojawi sie jakiś " ktos " i będą o to kłótnie miedzy nami ??

 

 

 

 

 

z przelozenia : as dzwoniec, krol dzwoniec ,dama trefl

 

dowiem sie czegoś od niego lub podejmie sie dodatkowej pracy ??

 

:poklon:

Edytowane przez nalka47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZKLADAM KARTY NA SIERPIEN .

Nie musze wam pisac ze licze na wasza pomoc . ;)

 

Z przelozenia as serduszko ,9 trefl,9 serduszko

 

Cos mi sie porypie w związku troszkę ,czymś sie będę martwic ( może to być kontynuacja wczorajszego przykrego wydarzenia dla mego partnera ?? ) Albo pan mnie zdradzi zwyczajnie ?? żeby cię zdradzić to jesze musiałby mieć z kim... Pan cię nie zdradzi, ewentualnie u niego w domu może być nieciekawa sytuacja i będzie oczekiwał, że w trudnych chwilach będziesz przy nim

 

Sierpien i praca

 

8 karo ,j pik ,dama pik

 

hmmm po prostej nie wiem jak mam sie odniesc do tych kart szczegolnie do waleta i damy

Dopina swojego celu nawet za cenę ciężkiej i wytężonej pracy. Ma świetną intuicję. Wraz z Kartą Karmy Królowa Pik, pozwala na wnikniecie w głąb siebie, pozwala na zatrzymanie się, osiągnięcie wewnętrznego spokoju, analizę siebie, na wewnętrzną zmianę i transformację.

Pomyślna umowa. Karta zapowiada korzystną zmianę w sprawach zawodowych a także zwycięstwo w sądzie. Możesz podpisać ważne dokumenty. Trzymaj się starych układów.

8 ta jest dosyc pozytywna ,ma tez okreslenie czasowe ze cos powinno sie wydążyć w czasie od 8 dni do 8 tygodni .Nie wiem tu tylko jak czytać to z ta parka mało sympatyczna waletem i dama pik

ponadto po skosie : 8 karo i 8 serce czyta sie jako zmiane posady na lepsza.wiec tu nie wiem jak te piki sie mieć maja

z jedenj strony powodzenie, z drugiej miej się na baczności, gdyż to co teraz dobrze się układa może szybko się skończyc i pojawią się problemy spowodowane osobami trzecimi

Sierpien i finanse

 

8 serduszko ,krol pik ,j trefl

 

brzydkie polaczenie po skosach ,zdecydowanie karty przestrzegaja przedz para starszych ludzi która może mnie okraść !!

krol z waletem po prostej mówią o tm ze żebym mogła osiagnac cel powinnam wziasc sprawy w swoje rece .Sprawy urzędowe będą szły pomyślnie ale nie do końca gładko ,będą jakieś przeszkody ( 10 serce odw ) Moze powinnam tego krola tez czytac jako osobę pomocna z mojego otoczenia np.partnera ??

Pzyszlo mi tu do głowy ze może ten as poniżej wrozy nowy kierunek w biznesie i może powinnam jednak zebrać mego pana do galopu ( krol pik ) i spełnić moje marzenie otwierajac wlasna dzialalnosc ?? (

bardzo dobrze, nie powinnaś na nic narzekać

sierpien i uczucia

 

as karo ,10 serce( o ) 9 karo

 

mowi o poszukiwaniu miłości i zbytnim pospiechu ,ze powinnam zwolnic bo sierpień uczuciowo nie będzie az tak fajowy ?? nie wiem jak mam tu odnosić sie do tej 10serduszko w poz odw. dotrze tez do mnie jakas wiadomość z daleka

as karo i 10 kier - oświadczyny ;P ale że się 10 odwróciła, to może oznaczać, iż pragniesz stabilizacji już z owym Panem, jednak oboje jeszcze się wahacie. 9 karo też może tu symbolizować chęc ustatkowania się, takiej stabilizacji życiowej, materialnej itp.

sierpien i zdrowie

 

10 pik ,k trefl ,10 karo

 

no i tu tez nie wiem ,bo ja bym to czytala jako sprawy pracy ,ze wyjadę do pracy zarabiać kasę ale jak to czytać jako zdrowie ?? stres związany z praca ??

nie potrafie odcztywac kart pod kątem zdrowia ;/ więc tu nie pomogę :(

czy jakaś duszyczka pomoże mi to rozjaśnić i spojrzeć na moje kapcioszki bez emocji ?? dziękować !!

 

nie pisałam wcześniej, gdyż hasałam po sklepach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak będzie w praniu ,bardzo bym chciała zeby sie sprawdziło ;) co do punktu pracy, to ta osoba trzecia to moze byc on ". nie bardzo mu sie podoba ze chce zmienic;) ale cóż tak czy inaczej ja affito muszę płacić nie pójdę do kolesia od mieszkania i nie powiem wiesz ja miłością żyje i miłością ci zapłacę !! także zobaczymy. jak zdążę to zrobię karty jeszcze zis na prace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...