Skocz do zawartości

Ja i On-klasyki


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

TROCHĘ TAK SOBIE BO JUŻ SPORO CZASU NIE MECZE TEGO TEMATU . ZERKAM W KARTY CO TAM W SERDUSZKU MEGO PANA SIĘ DZIEJE :)

 

Pytanie do kart - jaka będzie jego postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

10 pik ,dama serduszko ,8 dwoniec

 

przed panna nalka jakiś wyjazd za kasa ? pan tym sie będzie martwił ? okres zwątpienia w uczucia ?

 

jaka będzie moja postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

 

7 pik ,j serduszko ,8 trefl

 

chyba sie bede strasznie go czepiała ,o bzdury .karty mi radzą żeby powstrzymać sie aby ocenić sytuacje realnie a później z tej 8 to co ?? ze będę chciała formalnego związku ,czy co ??

 

niespodzianki pozytywne w związku :)

 

j trefl ,as pik ,10 dzwonek

 

ze uda nam sie załatwić jakieś sprawy urzędowe i staniemy na nogi finansowo ??

 

niespodzianki negatywne w związku

 

j pik ,10 serduszko ,9 trefl

 

ze....pojawi sie jakiś " ktoś " i będą o to kłótnie miedzy nami ??

 

 

 

 

 

z przełożenia : as dzwoniec, król dzwoniec ,dama trefl

 

dowiem sie czegoś od niego lub podejmie sie dodatkowej pracy ??

:poklon:

 

Daffne ten sam rozkład mam pod sierpniem naleczki przez pomyłkę go tam wpisałam ( ten jest na 2 miesiące wiec trochę szkoda aby były razem ) jeśli możesz to wykasuj mi tamten ,dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TROCHĘ TAK SOBIE BO JUŻ SPORO CZASU NIE MECZE TEGO TEMATU . ZERKAM W KARTY CO TAM W SERDUSZKU MEGO PANA SIĘ DZIEJE :)

 

Pytanie do kart - jaka będzie jego postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

10 pik ,dama serduszko ,8 dwoniec

 

przed panna nalka jakiś wyjazd za kasa ? pan tym sie będzie martwił ? okres zwątpienia w uczucia ?

ja bym tam powiedziała, że on będzie myslał, jak tu się blizej ciebie przeprowadzić, albo ciebie przeprowadzic bliżej siebie ;) a dla mnie 8 karo to stabilizacja materialna albo własnie udany wyjazd. ;)

 

jaka będzie moja postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

 

7 pik ,j serduszko ,8 trefl

 

chyba sie bede strasznie go czepiała ,o bzdury .karty mi radzą żeby powstrzymać sie aby ocenić sytuacje realnie a później z tej 8 to co ?? ze będę chciała formalnego związku ,czy co ??

będziesz przemęczona jakąś sprawą o którą sie pokłócicie. Przy was jakaś niezyczliwa osoba, która trochę namiesza.

niespodzianki pozytywne w związku :)

 

j trefl ,as pik ,10 dzwonek

 

ze uda nam sie załatwić jakieś sprawy urzędowe i staniemy na nogi finansowo ??

tak ;)

niespodzianki negatywne w związku

 

j pik ,10 serduszko ,9 trefl

 

ze....pojawi sie jakiś " ktoś " i będą o to kłótnie miedzy nami ??

 

będziecie się kłócić, będą łzy i ogólnie niefajna atmosfera.

 

 

 

z przełożenia : as dzwoniec, król dzwoniec ,dama trefl

 

dowiem sie czegoś od niego lub podejmie sie dodatkowej pracy ??

:poklon:

dowiesz się od niego o kobiecie z rodziny, ale co to nie powiem ;)

Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pomogłam ;)

 

Milo ze jesteś Karolku ,pewnie ze pomogłaś ,dziękuje słoneczko ;) a nie powiesz bo nie widać czy nie powiesz bo nie chcesz i mam cie ciągnąc za język ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Zamieszczone przez karolka365 Zobacz posta

Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Milo ze jesteś Karolku ,pewnie ze pomogłaś ,dziękuje słoneczko ;) a nie powiesz bo nie widać czy nie powiesz bo nie chcesz i mam cie ciągnąc za język ??

 

KAROLKU !!!!!! A Ty widzisz ze am jest sierpien naleczki ?? i ja bym bardzo poprsila ,ale to bardzo żebyś spojrzała i na tamten rozdzialik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Pytanie do kart - jaka będzie jego postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

10 pik ,dama serduszko ,8 dwoniec - myśle że będzie tęsknić, będzie chciał Cie spotkać lub spotykać częściej, ogólnie będzie mieć do Ciebie bardzo miłe nastawienie, życzliwe, pogodne, wręcz coraz lepsze z dnia na dzień

 

 

jaka będzie moja postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

 

7 pik ,j serduszko ,8 trefl - Twoja postawa będzie troche niepewna, zahwiana, powinnaś dobrze przemyśleć swoje decyzje i nie stawiać ich pochopnie, oprócz tego będziesz uprzejma,radosna, serdeczna i stworzysz dobrą atmosfere, a z drugiej strony znów moga powstać jakieś konflikty i kłotnie, nie wykluczone że przez osobę trzecią

 

 

niespodzianki pozytywne w związku :)

 

j trefl ,as pik ,10 dzwonek - rozpoczniecie planować a potem realizować wspólne plany, wspólną przyszłość, marzenia, być może zaczniecie rozmyślać o wspólnym zamieszkaniu,ewentualnie wyjeździe

 

 

 

niespodzianki negatywne w związku

 

j pik ,10 serduszko ,9 trefl -powiedziałabym że drobne niedomówienia, kłamstewka, docieranie się ze sobą, nauka wspólnego życia tal bym to nazwała, no i zazdrość,kłótnie i awantury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

jeszcze zapomniałam z przełożenia : as dzwoniec, król dzwoniec ,dama trefl

 

hm.. może to oznacza że poznasz jego mamę ? ewentualnie dowiesz sie czegoś od niej? być może że Twój pan ma jakiś mały zatarg z prawem ? może jakiś dług? ew. coś nie zapłacone ? hmm nie wiem jak to rozgryżć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zapomniałam z przełożenia : as dzwoniec, król dzwoniec ,dama trefl

 

hm.. może to oznacza że poznasz jego mamę ? ewentualnie dowiesz sie czegoś od niej? być może że Twój pan ma jakiś mały zatarg z prawem ? może jakiś dług? ew. coś nie zapłacone ? hmm nie wiem jak to rozgryżć

 

mama własnie zmarła ostatniego dnia lipca :( i miałam zaszczyt ja poznać . kapelusz z głowy i spokój jej duszy .resztę zboczymy ,dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo ze jesteś Karolku ,pewnie ze pomogłaś ,dziękuje słoneczko ;) a nie powiesz bo nie widać czy nie powiesz bo nie chcesz i mam cie ciągnąc za język ??

 

chciec to bym chciała, tylko, że nie widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a mi 10 pik nie kojarzy sie nigdy z karta w ruchu ,przemieszczaniem całkiem inaczej ja odbieram .To dla mnie zakonczenie pewnego cyklu ,oznacza "cieniste promocje," kłamstwa i oszustwa...Za to 10 trefl jest dla mnie karta z ruchu ,wyjazdowo a nie kojarzy sie zchoroba ,zmartwieniami ale to chyba zalezy od sprawy umownej ..Kazda szkoła ,literatura ma swoja symbolike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi 10 pik nie kojarzy sie nigdy z karta w ruchu ,przemieszczaniem całkiem inaczej ja odbieram .To dla mnie zakonczenie pewnego cyklu ,oznacza "cieniste promocje," kłamstwa i oszustwa...Za to 10 trefl jest dla mnie karta z ruchu ,wyjazdowo a nie kojarzy sie zchoroba ,zmartwieniami ale to chyba zalezy od sprawy umownej ..Kazda szkoła ,literatura ma swoja symbolike

 

No tak! cala szkoła polega chyba na odnalezieniu własnego języka z kartami ;) dziękuje za podpowiedzi .zweryfikuje czym dla mnie będzie ta 10 piczek na która zwróciłeś uwagę . Wstydzę się prosić Cie o zerkniecie na cały rozkład ale dla celów edukacyjnych tej co raczkuje,,, ale jeśli byś mógł uwzględniając twoje osobiste odczucia co do poszczególnych kart?? będę bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Karolku ,przeczytalas idealnie tylko co do tej kobiety z rodziny cos nie jest tak tam .

co moze byc co wiazac mge z asem i dama trefl to kasa po mamie która on dostał ;) co sadzicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kart - jaka będzie jego postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

10 pik ,dama serduszko ,8 dwoniec - myśle że będzie tęsknić, będzie chciał Cie spotkać lub spotykać częściej, ogólnie będzie mieć do Ciebie bardzo miłe nastawienie, życzliwe, pogodne, wręcz coraz lepsze z dnia na dzień

 

 

jaka będzie moja postawa w związku w ciągu dwóch miesięcy ??

 

 

7 pik ,j serduszko ,8 trefl - Twoja postawa będzie troche niepewna, zahwiana, powinnaś dobrze przemyśleć swoje decyzje i nie stawiać ich pochopnie, oprócz tego będziesz uprzejma,radosna, serdeczna i stworzysz dobrą atmosfere, a z drugiej strony znów moga powstać jakieś konflikty i kłotnie, nie wykluczone że przez osobę trzecią

 

niespodzianki pozytywne w związku :)

 

j trefl ,as pik ,10 dzwonek - rozpoczniecie planować a potem realizować wspólne plany, wspólną przyszłość, marzenia, być może zaczniecie rozmyślać o wspólnym zamieszkaniu,ewentualnie wyjeździe

to jeszcze doweryfikuje ci jak sie z nim zobaczę ;)

 

 

 

 

niespodzianki negatywne w związku

 

j pik ,10 serduszko ,9 trefl -powiedziałabym że drobne niedomówienia, kłamstewka, docieranie się ze sobą, nauka wspólnego życia tal bym to nazwała, no i zazdrość,kłótnie i awantury

 

dziekuje raz jeszcze sloneczko .w grupie sila !! przepraszam tylko ze nie bardzo mam czas na t żeby siąść nad twoimi kartami ale pracuje daleko od domku i jestem rzadko na kompie ale może w tych dniach znajdę dostęp do netu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...