Skocz do zawartości

dziewczyny prosze o szybką odpowiedz


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Za dwie godziny wyjeżdzam za granice samochodem ze znajomymi. Będziemy jechac około 10-12 godzin... od kilku dni mam złe przeczucia i krążą mi nieprzychylne myśli. Wiele razy wyjeżdzałam za granice i nigdy nei mialam takiego przeczucia. To jest pierwszy raz, kolega z którym jade przed chwilą powiedział mi dokładnie to samo. zapytałam kart czy w drodze do kraju do ktorego jadę lub w drodze powrotnej wydarzy się coś złego. mam problem z interpretacją.

 

5 pik, dama kier (od), 7 karo

 

prosze Was o bezemocjonalny odczyt kart, byc może przesadzam z tym sprawdzaniem ale potrzebuje odpowiedzi, nie potrafie sobie poradzić z czytaniem kart postawionych na mnie... z tego co widze CHYBA będą jedynie jakies kłótnie, sprzeczki pomiedzy nami i nie widze nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no i jeszcze zapytałam o rodziców... wyjeżdzają w niedziele..

 

król kier, 8 karo, walet pik (od)

 

wakacje przebiegną im romantycznie, odpoczną, zrelaksują, poczują się lepiej tylko ten pikowy walet mnie niepoki... niebezpieczenstwo pod koniec ? coś złego się wydarzy ? :/:/

 

dołożyłam dwie karty

dama pik i dama trefl (od)

 

bardzo mi sie to nie podoba i boję sie... nie daje mi to spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rodzicami możesz czuć się spokojna to prawdopodobnie tylko gorsza droga powrotna tylko więcej stresu i zajętego czasu co do pierwszego pytania może ktoś inny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwie godziny wyjeżdzam za granice samochodem ze znajomymi. Będziemy jechac około 10-12 godzin... od kilku dni mam złe przeczucia i krążą mi nieprzychylne myśli. Wiele razy wyjeżdzałam za granice i nigdy nei mialam takiego przeczucia. To jest pierwszy raz, kolega z którym jade przed chwilą powiedział mi dokładnie to samo. zapytałam kart czy w drodze do kraju do ktorego jadę lub w drodze powrotnej wydarzy się coś złego. mam problem z interpretacją.

 

5 pik, dama kier (od), 7 karo

 

prosze Was o beznie emocjonalny odczyt kart, byc może przesadzam z tym sprawdzaniem ale potrzebuje odpowiedzi, nie potrafie sobie poradzić z czytaniem kart postawionych na mnie... z teko go co widze CHYBA będą jedynie jakies kłótnie, sprzeczki pomiedzy nami i nie widze nic wiecej...

 

jakie kłótnie ?? wszystko berdzie ok ,wyluzuj .... zrelaksuj sie ;) wakacje masz !! widzisz ze karty sa negatywne ?? a niby gdzie ?? szukasz dziury w całym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...