Jump to content

bardzo proszę o analizę...


Azo deep red
 Share

Recommended Posts

Guest stagnacja

Jesteś numerologiczną czwórką z bardzo dużym potencjałem energetycznym, pan jest siódemką - tworzycie relację karmiczną o wibracji 11 w tym oboje macie klucze wcielenia o tej samej wibracji 4 czyli tym samym pan ma w kluczu Twoją drogę życia. Ty masz ogromny potencjał energetyczny masz liczby mistrzowskie i w dniu ur i w kluczu wcielenia i w drodze życia - w samych najważniejszych punktach portretu. Jeśli to jest źle wykorzystywane będzie wibrować bardzo negatywnie. Powinnaś rozbić tą energię poprzez działanie i to na wielu polach przy takiej energii. Masz ogromne zdolności organizacyjne, wręcz mogłabyś kierować dużymi grupami ludzi. U Ciebie bardzo ważna jest praca, nawet możesz popadać czasem w pracoholizm, musisz cały czas być w ruchu działać być zajęta, realizować sie też poprzez twórczość. Przy 11 może być ogromne rozproszenie, niezdecydowanie, chaos nawet dlatego to może też powodować ograniczenia. Jeśli to wszystko negatywnie wibruje to może być bardzo ciężko bo wtedy pojawia się negatywny aspekt 4 i 2 przy 9 z roku ur to mogą być bardzo duże blokady i ograniczenia zewnętrzne. Powinnaś ukierunkować swoje działania w różnych sferach i konsekwentnie realizować zamierzone cele. Jak wydobędziesz tą energię mogą się przed Tobą otworzyć naprawde zupełnie nowe horyzonty w innym przypadku niestety możesz nawet tkwić w depresji, popaść w nałogi, skłonności do autodestrukcji. Posiadasz też ogromne umiejętności ezoteryczne - wspaniałą intuicję, nawet zdolności jasnowidzenia czy telepatię. Ta ogromna wrażliwość i Twoje uduchowienie może Ci bardzo przeszkadzać w codziennym życiu ale to wszystko nagromadzona energia z poprzednich wcieleń - pomagałaś ludziom i to na szeroką skalę teraz też mogłabyś sie zająć rozwijaniem tych zdolności i potem udzielaniem pomocy to jest nawet wskazane żeby wyrównać tą energię. Masz ogromną wyobraźnię - te wibracje jak najbardziej sprzyjają artystom i twórcom. Trzeba całą swoją wiedzę i energię wydobywać i przekazywać innym, To przy wibracjach mistrzowskich jest obowiązek, nie można w żadnym wypadku kierować się egoizmem bo to bedzie miało bardzo nieprzyjemne skutki. Ty sama sobie wybrałaś taką inkarnację i dokładnie wszystkie szczegóły, miejsce i czas realizacji oraz wszystkie dusze, które masz spotkaćna swojej drodze także postępuj zgodnie z głosem wewnętrznym i tym się kieruj. Postaraj sie pokonywać swoje ograniczenia i uwierz we własne siły bo masz dużą moc przede wszystkim właśnie moc realizacji. Trzeba też odróżniać złudzenia od rzeczywistości, nie musisz żyć marzeniami bo jak mało kto masz naprawde możliwości żeby je zrealizować tylko zachowaj obiektywizm i nie kieruj sie wyłącznie swoim własnym dobrem. Zgubę może przynieść tylko ego także nad tym najwięcej popracuj.

Pan jest dość spontaniczną osobowością, dużo w nim poztywnej energii, żywiołowy. Mógł mieć trudne dzieciństwo ale jest bardzo konkretny, to pomogło mu ukształtować charakter. On nie narzeka na brak przyjaciół, jest optymistą, może byc czasem niecierpliwy. Może się też podobać kobietom, taki typ amanta :)

Ogólnie to jest bardzo silna i mocna relacja. Duże wzajemne przyciąganie. Ta 11 daje takie rozstania i powroty bardzo często ale ogólnie to taka liczba spajająca związek. Ty jesteś teraz w II cyklu - 2/11 i II Punkcie Zwrotnym - 2/11 jest to okres jak najbardziej sprzyjającym trwałym związkom, może przeszkadzać jedynie ta energia 11 trzeba korzystać ze swojej intuicji, nie doprowadzać do chaosu. Tutaj też istnieje szansa na bardzo udany związek i spełnienie uczuciowe ale też niekorzystnie może wpłynąć ego - jeśli dążenia do osiągnięcia korzyści właśnych, własne ambicje spełnainie własnych potrzeb w związku będzie silniejsza od prawdziwego uczucia wszystko może sie rozpaść i to będzie bardzo bolesna strata. Liczby mistrzowskie mają tylko jednego wroga właśnie nasze ego ponieważ osoby posiadające te liczby w portrecie zostały powołane do wyższych celów aw zasadzie większych - pomoc i wsparcie szerszej grupie, praca dla ludzkości itp także jeśli się z tym podświadomie walczy można ponieśćogromną klęskę. Tym bardziej, że liczba mistrzowska w IPZ u Ciebie wskazuje, że sama jako dusza dokładnie wybrałaś sobie swoją misję na obecne wcielenie. Więc obecny okres może być dla Ciebie bardzo korzystny w sferze uczuć. Pan właśnie wszedł we wpływy III PZ - 8 oraz wciąż jest w II cyklu - 5. I tu jest nacisk położony na sferę zawodową - nowe możliwości i nawet korzystne zmiany np awans, błyskotliwa kariera, lepszy standard życia. Może osiągać sukcesy przy pomocy oddanych przyajciół 23 to jest liczba dająca takie bardzo przyjemne niespodzianki, sprzyja szczęśliwcom, Ale niestety odnośnie uczuć może nie być najlepiej, to jest bardzo niestabilny okres, raczej na trwały związek nie ma szans a jeśli już to bardzo burzliwy tak jak wcześniej wspomniałam mogą być ciągłe rozstania i powroty. On jest teraz pod wpływem piątki więc to jest wszystko bardzo ruchome, podlega ciągłym zmianom. Takze może być tak, że karma was łączy ale nie wiem czy powstanie z tego związek. Możecie tkwić w takim niestabilnym układzie sporo czasu aż ktoś wreszcie poczuje się tym zmęczony i powie dość. Może być między wami duża namiętność. Na pewno relacja bardzo emocjonalna. Pan z samej drogi życia jest dość niestałym partnerem. Na pewno jak to w związkach karmicznych bywa ciężko sie będzie całkiem rozstać ale podejrzewam, że on raczej nie zdecyduje się na stabilizację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...