Skocz do zawartości

Prosba o pomoc w interpretacji dla nowicjuszki:)


Gość windofchange

Rekomendowane odpowiedzi

Gość windofchange

Kochane mam prośbę...

 

Zadałam pytanie kartom co czuje do mnie Pan X?

 

wyciągnęłam 3 karty:

 

9 kier Asa kier i Asa trefl

 

przy tasowaniu wypadła mi jeszcze dama kier nie wiem czy to ma jakies znaczenie??

 

9 kier i as kier to cos tam czuje pozytywnego;) ale ten as trefl... czy oznacza tylko przelotne uczucie z jego strony? dodam,ze owy Pan nie wie,ze nie jestem juz w zwiazku,niestety on jest...

 

i co z ta dama kier?powinnam ją włączyc do interpretacji? jesli tak co moze symbolizowac?

 

Dziekuję za każdą pomoc :*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość windofchange

Dziekuję Karolka:* nie jestem osoba,która rozbija związki dlatego dopóki jest z nią z mojej strony nie bedzie żadnego działania, natomiast Pan X jest taką osoba,która nie wyjdzie z inicjatywą... i tak juz,kolokwialnie rzecz ujmując, bujamy się,ze soba 3 lata :D i sie wymieniamy: jak ja jestem w zwiazku on jest wolny a jak ja jestem wolna to on jest zajety...ehhh nie wiem czy kiedykolwiek się coś zmieni w tej materii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz inaczej zadac pytanie kartom, bo to, że nie jestes mu obojetna, wręcz jesteś dla niego to w kartach wychodzi. spytaj się kart, czy będziecie parą, albo coś w tym rodzaju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASa czytaj tu jako pozytywna niespodziankę i niespodziewane pozytywne wydarzenia . AS w otoczeniu tych czerwieni bardzo mile wróży ;) sugerowałabym Ci również zrobienie układu na partnerstwo więcej zapewne się dowiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość windofchange

Zadałam pytanie czy będziemy parą:

król pik 10 kier i 10 trefl

 

Król pik idealnie mi odzwierciedla cechy charakteru Pana X zwłaszcza inteligencję i ciety język :) dodatkowo Pan X jest brunetem o ciemnych oczach a piki chyba takie osoby przestawiają jesli chodzi o wygląd..

10 kier to raczej pozytywnie;)

ale ta 10 trefl...karta kłótni, niepowodzeń a z 10 kier to chyba źle ulokowane uczucia? więc chyba nic z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo problem z seksem !!

zartuje !! zle ulokowane uczucia np .ale to może chodzić o to ze an jest w zawiasku a może bieda o to kłótnie tylko pomiędzy wami ,podtrzymuje ,tu tez mi miluśko wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to tylko happy happy :D ale będzie nerwowo, bedziesz się wkurzać, niczym w końcu połączycie się na dobre. Zobacz w obu rozkładach wyszły ci karty miłości! Nalka ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość windofchange

Problemy z seksem?? Nalko wypluj to :D:D kłótnie małe są... oboje mamy dominujące charaktery, jednak nawet kłótnie z nim są fajne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość windofchange

Karolcia nawet nie wiesz jak ten Pan potrafi mnie doprowadzic do szewskiej pasji...:D wkurzam się na niego niemiłosiernie..ale wystarczy jakis jego głupawy tekst i jestem rozbrojona:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z seksem?? Nalko wypluj to :D:D kłótnie małe są... oboje mamy dominujące charaktery, jednak nawet kłótnie z nim są fajne ;P

 

no ja tylko tak ,żeby poprawić ci humor i rozbić atmsfere ;) aa........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...