Skocz do zawartości

to ja tez karty na sierpien


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle podkradlam rozklad Nalce :P i rozlozylam karty na sierpien:

 

przelozone-dama kier, walet karo, dama karo-bede myslec o uczuciach i czekam na ksiecia z bajki :P , czekam na lepsze czasy

 

praca-dama pik, krol karo,as karo-bede sie denerwowac w pracy, myslec negatywnie, ale bede szukac porady w sprawach zawodowych, otrzymam jakas wiadomosc od waznego urzednika, kogos na wyzszym stanowisku, albo otrzymam od kogos takiego pomoc

 

finanse-10 trefl, walet trefl, dama trefl- troche podupadne finansowo przez pewne malzenstwo

 

uczucia-10 pik, 9 kier, krol trefl-bede sie spotykac z jakims urzednikiem czy co??? :P

 

zdrowie-9karo, as pik, 9 trefl-tu czekaja mnie jakies alergie i stres i cos z watrobą , nieciekawie, bo as pik to szpital, mam nadzieje ze tam nie trafie z powyzszymi chorobami naraz :D

 

Dziewczyny do pracy poprosze :P:icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle podkradlam rozklad Nalce :P i rozlozylam karty na sierpien:

 

przelozone-dama kier, walet karo, dama karo-bede myslec o uczuciach i czekam na ksiecia z bajki :P , czekam na lepsze czasy

masz szanse w końcu poznac tego "księcia" :D i to dużo, a to za sprawą pewnego młodego małżeństwa.

praca-dama pik, krol karo,as karo-bede sie denerwowac w pracy, myslec negatywnie, ale bede szukac porady w sprawach zawodowych, otrzymam jakas wiadomosc od waznego urzednika, kogos na wyzszym stanowisku, albo otrzymam od kogos takiego pomoc

hmm ja bym powiedziała, że dostaniesz jakąś przykrą wiadomośc, która trochę zburzy twój spokój zawodowy. Jednak szybko się podniesiesz.

finanse-10 trefl, walet trefl, dama trefl- troche podupadne finansowo przez pewne malzenstwo

hmm możesz dostac propozycję pracy jednak będziesz się wahała czy ja podjąć

uczucia-10 pik, 9 kier, krol trefl-bede sie spotykac z jakims urzednikiem czy co??? :P

będziesz miała randkę :D pewien pan cię zaprosi :D

zdrowie-9karo, as pik, 9 trefl-tu czekaja mnie jakies alergie i stres i cos z watrobą , nieciekawie, bo as pik to szpital, mam nadzieje ze tam nie trafie z powyzszymi chorobami naraz :D

nie znam się na kartach i chorobach, więc tu nie pomogę :(

Dziewczyny do pracy poprosze :P:icon_smile:

 

nom, nom chyba jakieś nowe uczucie ci się szykuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...