Skocz do zawartości

tarot, tasowanie, rozkład


Gość enke89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość enke89

bardzo proszę o pomoc w interpretacji :)

 

śniło mi się tasowanie (dość intensywne, dwukrotne - jedno na początku rozkładu, a drugie w trakcie jeszcze) kart tarota (były mniejsze i większe - tu zapewne nawiązanie do Arkanów Małych i Wielkich) i rozkładanie ich - na łóżku, jedna karta obok drugiej, w długiej linii. obok mnie siedziała mama. mieszkanie moich dziadków (zagranica).

 

próbowałam zinterpretować rozkład. patrzyłam na jedną z kart, na jej wizerunek, pierwsza myśl to była - daleka podróż. jeszcze coś o sprawach miłosnych z niej próbowałam wyczytać, ale nie skupiałam się na tym, poczułam tylko, że docelowy facet będzie ;) to była ta sama karta, o ile się nie mylę - przedstawiała mężczyznę, króla, władcę, cesarza, wikinga lub kogoś o takiej randze... :P a z drugiej strony jakby był w rydwanie, ale tego to nie jestem do końca pewna. karty miały dość niejasne wizerunki, same kreski (blady pomarańcz), które składały się na jakiś obraz.

 

obecnie facet, na którym mi zależy (związek karmiczny) jest zagranicą...

 

będę wdzięczna za pomoc w interpretacji i uzupełnienie moich przypuszczeń :) z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

uzupełniłam mój sen, jakoś tak się dzieje, że po jakimś czasie (kilku dniach) przypominam sobie więcej szczegółów.

 

jeszcze raz serdecznie proszę o pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

trudno, będę pisać tu sama do siebie :P

 

co do dalekiej podróży - dzisiaj się dowiedziałam, że pod koniec miesiąca na pewno czeka mnie delegacja zagraniczna (wcześniej to było niepewne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...