Jump to content

tarot, tasowanie, rozkład

Guest enke89
 Share

Recommended Posts

Guest enke89

bardzo proszę o pomoc w interpretacji :)

śniło mi się tasowanie (dość intensywne, dwukrotne - jedno na początku rozkładu, a drugie w trakcie jeszcze) kart tarota (były mniejsze i większe - tu zapewne nawiązanie do Arkanów Małych i Wielkich) i rozkładanie ich - na łóżku, jedna karta obok drugiej, w długiej linii. obok mnie siedziała mama. mieszkanie moich dziadków (zagranica).

próbowałam zinterpretować rozkład. patrzyłam na jedną z kart, na jej wizerunek, pierwsza myśl to była - daleka podróż. jeszcze coś o sprawach miłosnych z niej próbowałam wyczytać, ale nie skupiałam się na tym, poczułam tylko, że docelowy facet będzie ;) to była ta sama karta, o ile się nie mylę - przedstawiała mężczyznę, króla, władcę, cesarza, wikinga lub kogoś o takiej randze... :P a z drugiej strony jakby był w rydwanie, ale tego to nie jestem do końca pewna. karty miały dość niejasne wizerunki, same kreski (blady pomarańcz), które składały się na jakiś obraz.

obecnie facet, na którym mi zależy (związek karmiczny) jest zagranicą...

będę wdzięczna za pomoc w interpretacji i uzupełnienie moich przypuszczeń :) z góry dziękuję za pomoc!

Edited by enke89

Guest enke89

uzupełniłam mój sen, jakoś tak się dzieje, że po jakimś czasie (kilku dniach) przypominam sobie więcej szczegółów.

jeszcze raz serdecznie proszę o pomoc w interpretacji :)

Guest enke89

trudno, będę pisać tu sama do siebie :P

co do dalekiej podróży - dzisiaj się dowiedziałam, że pod koniec miesiąca na pewno czeka mnie delegacja zagraniczna (wcześniej to było niepewne).

• 3 weeks later...