Skocz do zawartości

Czy cos sie do mnie przyczepilo ?


Simon329

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczalem rozwijac sie duchowo dosyc niedawno ,co sprawilo ze zwracam uwage na rzeczy ktore wczesniej olewalem .Chodzi doklanie o glos w mojej glowie ,pojawia sie tylko wtedy kiedy zdam sobie sprawe ze on istnieje np. myslac o bogu i przypominajac sobie o tym glosie zaczyna podspiewywac : ''bog jest glupi ,bog jest glupi'' ,krotko mowiac robi mi na zlosc .Niestety sa rowniez drastyczniejsze sytuacje ,ta wydwac sie moze smieszna lecz np kiedy siedze na parapecie przy otwartym oknie z papierosem ten glos namawia mnie do skoku tekstami tymi :''Co ci szkodzi'' ,''Pomysl jak sie zdziwia gdy skoczysz'' .Przeszkadza mi rowniez w medytacji wyciszajacej ,dajac mi do zrozumienia ze mi na to nie pozwoli(czasami zapominam o nim i moge normalnie medytowac ) .Mowiac glos mowie o myslach ,ktore zbieraja sie we mnie same jak gdyby na zlosc .Szukajac informacji na ten temat znalazlem jeden post osoby ,ktory mial dosyc podobne zjawisko jak ja(przynajmiej tak mi sie zdaje) ,na knocu stwierdzajac ze byl opetany i pomogl mu dopiero egzorcysta .Nie potrafie odpowiedziec kiedy sie pojawil ,wlasciwie wydaje mi sie ze byl od zawsze .Z gory dzieki za pomoc i przepraszam za brak polskich zankow ,gdyz moja klawiatura qwertz mi na to zwyczajnie nie powala :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na 100% czy ktoś się do ciebie przyczepił. Mogę zgadywać na 50 % ze tak skoro takie zdania słyszysz. Musisz udać się do specjalisty egzorcysty. Każdy ksiądz pokieruje cie..... Proponuje ci mówić za każdym razem gdy słyszysz takie zdania " idź precz, zostaw mnie spokoju i pochwalić Pana boga - czyli np. pochwalony Jezus Chrystus"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kieruje to do osob ,ktore maja podobny problem .Nic sie do mnie nie przyczepilo to bylo moje EGO ,trudno mi mowic czy to tyczy sie wszyskich przypadkow ale zanim zaczniecie szukac pomocy na zewnatrz zapoznajcie sie z tematem ego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieruje to do osob ,ktore maja podobny problem .Nic sie do mnie nie przyczepilo to bylo moje EGO ,trudno mi mowic czy to tyczy sie wszyskich przypadkow ale zanim zaczniecie szukac pomocy na zewnatrz zapoznajcie sie z tematem ego .

 

Na przykładzie zakończenia tego wątku wyraźnie widać, że często można wcześniej znaleźć odpowiedź po przeglądnięciu zasobów forum. Nie zawsze jednak ma się ochotę na szczegółowe zapoznawanie się z tematami, bo to dość żmudne zajęcie. Jest łatwiej, jeśli wiadomo czego się szuka, tym bardziej że rozwiązanie może być ukryte w wątku nie dającym nawet przybliżonego skojarzenia z potrzebami szukającego. Nie pomoże najlepsza wyszukiwarka, jeżeli problem samemu trudno zdiagnozować i wówczas pomoc innych użytkowników staje się niezbędna, co nie znaczy, że sytuacja jest naprawdę krytyczna i trzeba od razu sięgać po "działa Nawarony", aby unieszkodliwić tylko przypuszczalnego agresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...