Skocz do zawartości

Grzyby


Selenka82

Rekomendowane odpowiedzi

Hej snilo mi sie dzisiaj ze chodzilam po lasku w poblizu osiedla na ktorym mieszkam, i wszedzie rosly grzyby...a ja chodzilam i patykami niszczylam te grzyby - nie tylko trujace ale takze jadalne. Niektore na blaszce mialy ciemne plamy, tlo las droga nieopodal wszystko bylo blade i niemal zamazane w porownaniu do tych grzybow ktore byly ostrre i wyrazne, nawet przez sen wyczuwalam ich zapach.... Prosze pomozcie mi zinterpretowac ten sen..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selenka82, te grzyby symbolizują wszelkie wydarzenia, epizody, które szkodzą Ci i przysparzają problemów. Fakt niszczenia ich świadczy o tym, że radzisz sobie z tymi problemami, bądź chciałabyś się z nimi uporać. Jeśli jesteś świadoma przeszkód, jest to po prostu wyraz chęci pokonania ich.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś zmartwienie , coś Cię niepokoi. Coś się z Tobą dzieje .Byc może martwisz się samą sobą .

Podjęłaś się czegoś lub spędzasz z kimś czas, kto sprawia, że odczuwasz pragnienia, które w głębi duszy odbierasz jako mało rozsądne, ale mimo tego przyciąga Cię do ich realizacji. Chcesz coś szybko zdobyć .

Być może stałaś się ostatnio trochę oschła i przykra dla otoczenia. Zdaje się nie dostrzegasz lub nie chcesz dostrzec otaczających Cię ludzi, którzy mają dla Ciebie otwarte serce.

 

To jest moje zdanie

Pozdrawiam

 

Sephira -sorrki nie wiedziałam że Ty tez :) i teraz

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz zapewne obie macie troche racji, mam troche problemow co prowadzi tez do tego ze nie reaguje na uczucia moje i innych. Mam nadzieje, ze sila woli pokonamy te troski :) . Dziekuje jesszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...