Jump to content

Brak możliwości bicia się/ obrony


Aliszka
 Share

Recommended Posts

Często śni mi sie, że w jakiejś sytuacji chce kogoś uderzyc. Czasami chce zrobić to pierwsza, czasami tylko sie bronie przed grupą zbirów. Jednak kiedy chce kogoś uderzyć to nie mogę, mogę się zamachnąc, jednak te "ciosy" są tak słabe, że nawet nie dolatują do przeciwnika. Sni mi sie to systematycznie i zaczynam sie tym troszku niepokoić

Link to comment
Share on other sites

Kiedy śnimy o czymś co powoduje uderzenie adrenaliny wybudzamy się nieco, a wtedy odczuwamy efekty paraliżu sennego więc czujemy że nie możemy biegać, bić się i ogólnie poruszać tak efektywnie jakbyśmy chcieli. Pytanie z czym tak walczysz we śnie? To brzmi jak bicie się z myślami, może jakaś ważna decyzja do podjęcia na jawie?

Link to comment
Share on other sites

mi się to kojarzy z dawnym moim snem. W nim to wszyscy moi znajomi mieli jakieś cudowne moce, a ja mogłem co najwyżej wybić sobie oko różdżką, gdyż nie mogłem robić tego, co oni. Może ten sen oznacza zagubienie w świecie, społeczeństwie, najbliższym środowisku? Niemożność odpowiedzenia atakiem na zaczepki otoczenia, które obija nas, odbierając chęci i dobry nastrój?

Link to comment
Share on other sites

Nie pamietam nigdy dogkłanie z kim i dlaczego walcze, ale są to zarówno jakies durne babskie gadanie jak i jakieś poważne starcie np ja i bandyci a ja nie moge się bronić. W moim zyciu jakoś nie mam żadnych wiekszych problemów, poza ostatnim strachem o ciąże, która to nie byłaby najmilej widziana w tym momencie.

 

Dzisiaj np śniło mi sie, że byłam z klezankami w windzie, jedna z nich powiedziała cos niemiłego, a ja chciałam ją uderzyć w twarz. i zamiast wyprowadzic cios uderzam powietrze a one biją mnie normalnie, mocno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...