Jump to content

Brak możliwości bicia się/ obrony

Aliszka
 Share

Recommended Posts

Często śni mi sie, że w jakiejś sytuacji chce kogoś uderzyc. Czasami chce zrobić to pierwsza, czasami tylko sie bronie przed grupą zbirów. Jednak kiedy chce kogoś uderzyć to nie mogę, mogę się zamachnąc, jednak te "ciosy" są tak słabe, że nawet nie dolatują do przeciwnika. Sni mi sie to systematycznie i zaczynam sie tym troszku niepokoić

Kiedy śnimy o czymś co powoduje uderzenie adrenaliny wybudzamy się nieco, a wtedy odczuwamy efekty paraliżu sennego więc czujemy że nie możemy biegać, bić się i ogólnie poruszać tak efektywnie jakbyśmy chcieli. Pytanie z czym tak walczysz we śnie? To brzmi jak bicie się z myślami, może jakaś ważna decyzja do podjęcia na jawie?

mi się to kojarzy z dawnym moim snem. W nim to wszyscy moi znajomi mieli jakieś cudowne moce, a ja mogłem co najwyżej wybić sobie oko różdżką, gdyż nie mogłem robić tego, co oni. Może ten sen oznacza zagubienie w świecie, społeczeństwie, najbliższym środowisku? Niemożność odpowiedzenia atakiem na zaczepki otoczenia, które obija nas, odbierając chęci i dobry nastrój?

Nie pamietam nigdy dogkłanie z kim i dlaczego walcze, ale są to zarówno jakies durne babskie gadanie jak i jakieś poważne starcie np ja i bandyci a ja nie moge się bronić. W moim zyciu jakoś nie mam żadnych wiekszych problemów, poza ostatnim strachem o ciąże, która to nie byłaby najmilej widziana w tym momencie.

Dzisiaj np śniło mi sie, że byłam z klezankami w windzie, jedna z nich powiedziała cos niemiłego, a ja chciałam ją uderzyć w twarz. i zamiast wyprowadzic cios uderzam powietrze a one biją mnie normalnie, mocno.