Jump to content

Proszę o pomoc:)


JagodowaTruskawka
 Share

Recommended Posts

Bylabym wdzieczna za sprawdzenie pod wzgledem karmy mojego zwiazku :) Nie znam sie na tym, i nie wiem co oznaczają różne wyniki, dlatego prosiłabym też drobne wytluamaczenie

:przytul:

Monika 07.03.1991

Piotr 29.03.1990

Link to comment
Share on other sites

Guest stagnacja

nie wszyscy zajęci ;)

 

Moniko Twoja droga życia to 3 a droga życia Piotra to 6. Razem tworzycie związek karmiczny o wibracji 9. Jest to związek bardzo intensywny, bardzo emocjonalny. Wasze dusze spotkały się w tym życiu aby nastapiło spełnienie. Możesz mieć wrażenie, że na niego właśnie czekałaś i na odwrót. W związku o wibracji 9 przede wszystkim chodzi o to aby poza waszym uczuciem i silną relacją było coś jeszcze. Abyście się nie zatracali w tej relacji. Ten związek niesie taką lekcję aby wyjść do ludzi - wykorzystać to uczucie, które jest w was i poznawać nowe rzeczy, rozwijać się. Jeśli ograniczycie się tylko do tego związku grozi to rozstanie bo pomimo, że będzie uczucie tego uczucia może być po prostu nawet za dużo i jedna ze stron może się poczuć przytłoczona, osaczona partnerem i zdecyduje się odejść. Ale w takim wypadku rozstanie jest już bezpowrotne. Będzie to znaczyć, że wszystko zostało między wami przerobione i nie miałaby sensu kontynuacja. Ten związek czasem sie wypala. Im silniejsze jest uczucie tym nawet szybciej się wypali. 9 to jest liczba zakończenia cyklu - być może spotkaliście się w tym wcieleniu aby już na zawsze wypalić całą karmę między wami i zakończyć wasze spokania.

Jesteś trójką z drogi życia, jedynką z klucza wcielenia (dzień+ miesiąc) i siódemką z dnia ur. Tzn, że jesteś bardzo energetyczną osobowością, czasem trochę chaotyczną i w gruncie rzeczy nie śpieszno Ci do stałego związku. Jako 7 z dnia potrzebujesz być niezależna, mieć swoje własne sprawy i dlatego też możesz mieć problem z taką silną relacją. Partner może nie chcieć się od Ciebie oderwać a Ty potrzebujesz trochę wolności. Jesteś atrakcyjna a także bardzo dynamiczna. Obecnie znajdujesz się pod wplywem I cyklu - 3 (miesiąc) i I punktu zwrotnego (dzień + miesiąc) - 1. To nie jest dobry czas na stabilizację.

Piotr jest numerologiczną szóstką z kluczem wcielenia - 5 i dniem ur - 2. Generalnie jest nastawiony na trwałe relacje ale może być też zmienny, niecierpliwy, czasem nawet wybuchowy. Tym bardziej, że jako szóstka on przejmuje całą odpowiedzialność, lubi nazucać swoje zdanie i czasem nawet kontrolować partnerkęlub rodzinę. Ale ogólnie ma ciepłą osobowość. Potrafi zapewnić bezpieczeństwo i wsparcie. Piotr jest teraz również w I cyklu - 3 ale w I punkcie zwrotnym - 5. To także okres nie sprzyjający stabilizacji chociaż oboje możecie mieć bujne życie uczuciowe, mało w tym przeszkód ale mozliwe, że nie ulokowane w jednym związku.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziekuje stagnacjo! <3 Powiedz mi, bo nie wiem czy dobrze zrozumialam. Taki zwiazek rozpadnie sie na 100%?

Link to comment
Share on other sites

Guest stagnacja

nie nie, tutaj istnieje szansa, że związek może trwać przez całe życie bo uczucie jest silne i bardzo autentyczne tylko chodzi o to, że któreś z was może się tym przesycić i wtedy istnieje groźba rozstania ale w tym związku raczej jedynie to się może stać z przyczyn zależnych od Was więc jeśli oboje będziecie chcieć nic takiego się nie stanie, nie ma obaw:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...