Skocz do zawartości

Zniknęła recenzja


Marcin Kotasiński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamieściłem wczoraj recenzję swojej książki, która nagle zniknęła z forum bez podania przyczyny, proszę mi powiedzieć jakie to interesy się skrzyżowały w tym przypadku, żeby Autor nie mógł zainteresować swoją książką, która znajduje się w nurcie tematycznym forum?

Odnośnik do komentarza

Proponuję przeczytać regulamin związany z recenzjami. Druga kwestia, że Twoje wydawnictwo z nami nie współpracuje. Jeśli nakłonisz wydawnictwo do współpracy i jeden z użytkowników napiszę recenzje tej książki, to sobie może wisieć tak długo jak opłacony jest serwer i google archiwizuje dane :D

Odnośnik do komentarza

Tu jest regulamin dotyczący recenzji: Regulamin recenzji , gdzie jest tam napisane, że taka recenzja jest nieodpowiednia i że wydawnictwo musi współpracować, proszę zacytować odpowiedni punkt, ja go nie widzę.

Znalazłem jeszcze takie informacje: http://www.ezoforum.pl/ksiazki-dla-chetnych/49947-omowienie.html , tu także nie ma takich ograniczeń jakie zostały tu nałożone.

Odnośnik do komentarza

Czytanie ze zrozumieniem :|

 

Po pierwsze kwestia związana z współpracą wydawnictw. Nie powiedziałem, że jest to gdziekolwiek zapisane...

 

Po drugie. Recenzje to umowa miedzy wydawnictwem forum i użytkownikami. Dostałeś zlecenie od forum napisać recenzje?

 

Po trzecie jak ja będę reklamował swój blog, to też będę go zachwalał, więc i tak uważam, że Twoja recenzja jest mocno subiektywna

 

Po czwarte. Decyzje o usunięciu recenzji podjął administrator. Zapewne mając na uwadze co napisałem wyżej.

 

Po piąte rzucę parę cytatów, które określają charakter recenzji z omówienia

 

Forum będzie przekazywało w Wasze ręce książki, karty lub inne zestawy tylko po to, abyście Wy jako osoby zajmujące się poszczególnymi dziedzinami ezoteryki mogli wystawić opinie na ich temat.

 

W poszczególnych tematach w tym dziale będziemy Wam prezentować, to co otrzymaliśmy od Wydawnictw do recenzji i opinii.
Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza

Uczyniłem jak uczyniłem, ponieważ wcześniej, świadomie, aby uniknąć nieporozumień zapoznałem się ogólnym i szczególnym regulaminem forum. W ogólnym nie było informacji na temat recenzji, w recenzjach nie ma regulaminu, dlatego nie mając bardziej szczegółowych wskazówek umieściłem swoją recenzję będąc przekonany, że nie naruszam regulaminu, w innym przypadku nie zrobiłbym tego, zdaję sobie sprawę z tego, że zwyczajnie zostałoby to usunięte. Nie znalazłem także innych informacji kierujących mnie z taką sprawą do kogoś. Mam na imię Marcin.

Odnośnik do komentarza

Przecież dział o nazwie "Regulamin recenzji" jest pusty, w recenzjach znajdują się wskazówki, informacje naprowadzające, ale nie zawierające wykluczeń typu "te recenzje nie". Proszę wskaż miejsce, w którym znajduje się "regulamin recenzji".

Z drugiej strony, czy jest na tym forum miejsce na moją recenzję i jeśli, to gdzie?

 

Tak, przed chwilą znalazłem regulamin recenzji, którego nie było wcześniej, w swoim dziale, który był pusty.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza

Marcin, podobno jesteś autorem książki więc wysil swój mózg... dział RECENZJE to dział tylko dla książek wybranych wydawnictw (patrz dół forum). Jeżeli dane wydawnictwo daje Admince serie książek gdzie chcą je rozreklamować i wtedy Adminka w odpowiednim poddziale daje te propozycje i ludzie z forum zgłaszają się, że są chętni zrecenzować daną książkę. My użytkownicy dostajemy darmową książkę i mamy 2 tygodnie do wysłania recenzji, potem po zatwierdzeniu dajemy ją do działu RECENZJE.

 

Regulamin recenzji był zawsze i jest nadal... ja piszę recenzje od 2011roku i każdy, kto chce recenzować musi się z nim zapoznać.

 

Jak czegoś nie wiesz to się dopytaj na pw, a nie rób afery, a potem idziesz w zaparte, wszystko zostało Ci wyjaśnione wyżej w postach, a Ty dalej swoje...

Odnośnik do komentarza

No, to cieszę się, że wszystko zostało wyjaśnione, choć wyjaśnienie nie jest jawne, dziękuję Ci Zosiu za troskę, wystarczy nie odpowiadać, nie będę otrzymywał informacji o odpowiedzi, która przyciąga moją uwagę.

Juleńka proponuję ci zająć się własnym mózgiem, bo jesteś niezorientowana, mój mózg, właściwie świadomość ma się bardzo dobrze, można się o tym przekonać z lektury mojej książki.

Odnośnik do komentarza

Juleńka proponuję ci zająć się własnym mózgiem, bo jesteś niezorientowana, mój mózg, właściwie świadomość ma się bardzo dobrze, można się o tym przekonać z lektury mojej książki.

jak dla mnie w tym momencie jako autor książki o duchowym rozwoju po prostu się kompromitujesz.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na rozwijających się duchowo i ich świadomość, to można mieć wątpliwości, czy idzie to w parze z rozwojem samego mózgu :)

 

Aczkolwiek zamykam ten temat skoro wszystko zostało wyjaśnione, a zaczynają się pojawiać uszczypliwości

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...