Jump to content

Luty


kamii1303

Recommended Posts

Jemioła 01.02-10.02

Lubi wielki świat i ciągłe zmiany. Dobrze czuje się w dużych miastach, gdzie tętni życie, jest gwar i dużo ludzi. W wiejskiej ciszy szybko więdnie i usycha. Dla dobrego samopoczucia otacza się tłumem adoratorów i wielbicieli, często zmieniając obiekt swych uczuć. Na partnerów wybiera osoby o skrajnie różnych charakterach i pozycji społecznej. Raz może to być łagodny romantyk, a następnie brutalny ekscentryk.

Link to comment
Share on other sites

Mimoza 20.02-29.02

Jest bardzo delikatna i wątła. Ma niestały charakter i zmienne nastroje. Odnosi się wrażenie, że jej życie toczy się bez celu, gubiąc się w labiryncie wątpliwości . Przyjmuje program minimum oddając innym pole do działania. Nie przywiązuje wagi do spraw materialnych ani zaszczytów - żyje na zwolnionych obrotach zadawalając się tym, co posiada. Zegarek traktuje jako przedmiot zbędny i utrudniający życie. Najważniejszym elementem jej życia jest uczucie - ale na tym polu też nie bardzo może sobie poradzić, bowiem ciągle jest niezdecydowana.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

JEMIOŁA 1.02-10.02

 

Jemioła to pasożyt wegetujący dzięki swoim żywicielom. Ludzi spod tego znaku oczywiście trudno nazwać pasożytami, tym niemniej łączy ich z patronem umiłowanie wędrówek i zmian, skłonność do poszukiwania coraz to nowych wrażeń. Wyrastają tam, gdzie ich nie posiali, naraz znikają. Bywa to uciążliwe, zwłaszcza dla ich partnerów, którzy ni stąd ni zowąd mogą zostać porzuceni.

Link to comment
Share on other sites

MIMOZA 20.02-28/29.02

 

Mimoza to symbol delikatności, jej liście kurczą się pod dotykiem ręki. Ludzie-Mimozy również są bardzo delikatni, niepewni siebie, nawet swoich oczekiwań i pragnień. To bardzo utrudnia im funkcjonowanie w świecie, zwłaszcza w sferze emocjonalnej. Kluczą, szukają, próbują, wycofują się. I czasem pozostają samotni...

Link to comment
Share on other sites

KOSMEA 11.02-19.02

 

Fantazja. Wyobraźnia. Marzenia. Te sfery dominują w życiu osób urodzonych w drugiej dekadzie lutego. Chcieliby coś zmienić, zrobić coś niekonwencjonalnego, chociaż z reguły to się im nie udaje. Ale porażki, które jednak porażkami w gruncie rzeczy nie są, nie sprawiają im najmniejszej przykrości. W końcu zawsze można pomarzyć o czymś innym, jeszcze ciekawszym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...