Jump to content

ktoś chce mnie zabić


Porcelanowaa
 Share

Recommended Posts

W ciągu dwóch tygodni, 4 razy śniło mi się że ktoś mnie próbuje zabić. pierwsze 3 sny były poświęcone duchowi pirata który próbował zadźgać mnie swoim hakiem, myk polegał na tym, że pirat nic mi nie zrobi dopóki nie będę w niego wierzyć, ale niestety z każdym snem widziałam go coraz dokładniej i widziałam go tylko ja i pewna dziewczyna. Pirat zawsze atakował tylko w szkole na lekcjach. w dzisiejszym śnie widziałam twarze osób którzy chciały to zrobić.

 

Gonił mnie mój znajomy, którego znam dość dobrze, jednak złapał mnie nie on tylko jego znajomi którzy w rzeczywistości chyba nie istnieją. ja uciekałam przed nimi, ponieważ posiadałam pewne nagranie, które oni chcieli zdobyć, gdy uciekłam z tym nagraniem do samochodu w którym miał czekać mój przyjaciel, zobaczyłam rozlaną wodę i jego martwego, po czym złapało mnie tam tych dwóch panów, ja zaczęłam krzyczeć żeby pozwolili mi umrzeć bezboleśnie, nie chciałam być zadźgana nożem, więc dali mi jakieś tabletki i posadzili w samochodzie, po czym poszli szukać tego ich i mojego znajomego. w tym czasie zadzwoniłam do rodziny się pożegnać, podając nazwiska sprawców i na policję by zgłosić o tym co się stało i się obudziłam. dodam, że akcja rozgrywała się w biały dzień gdzie dookoła było mnóstwo ludzi, ale nikt nie próbował zareagować.

 

Z góry przepraszam, ze piszę tak chaotycznie, ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi, byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł zinterpretować te sny, ponieważ zaczynają mnie martwić, gdyż śnią mi się dość często.

pozdrawiam. :)

Edited by OazaSpokoju
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...