Jump to content

ktoś chce mnie zabić

Porcelanowaa
 Share

Recommended Posts

W ciągu dwóch tygodni, 4 razy śniło mi się że ktoś mnie próbuje zabić. pierwsze 3 sny były poświęcone duchowi pirata który próbował zadźgać mnie swoim hakiem, myk polegał na tym, że pirat nic mi nie zrobi dopóki nie będę w niego wierzyć, ale niestety z każdym snem widziałam go coraz dokładniej i widziałam go tylko ja i pewna dziewczyna. Pirat zawsze atakował tylko w szkole na lekcjach. w dzisiejszym śnie widziałam twarze osób którzy chciały to zrobić.

Gonił mnie mój znajomy, którego znam dość dobrze, jednak złapał mnie nie on tylko jego znajomi którzy w rzeczywistości chyba nie istnieją. ja uciekałam przed nimi, ponieważ posiadałam pewne nagranie, które oni chcieli zdobyć, gdy uciekłam z tym nagraniem do samochodu w którym miał czekać mój przyjaciel, zobaczyłam rozlaną wodę i jego martwego, po czym złapało mnie tam tych dwóch panów, ja zaczęłam krzyczeć żeby pozwolili mi umrzeć bezboleśnie, nie chciałam być zadźgana nożem, więc dali mi jakieś tabletki i posadzili w samochodzie, po czym poszli szukać tego ich i mojego znajomego. w tym czasie zadzwoniłam do rodziny się pożegnać, podając nazwiska sprawców i na policję by zgłosić o tym co się stało i się obudziłam. dodam, że akcja rozgrywała się w biały dzień gdzie dookoła było mnóstwo ludzi, ale nikt nie próbował zareagować.

Z góry przepraszam, ze piszę tak chaotycznie, ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi, byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł zinterpretować te sny, ponieważ zaczynają mnie martwić, gdyż śnią mi się dość często.

pozdrawiam. :)

Edited by OazaSpokoju