Skocz do zawartości

czy dostane info w piatek i czy dostane te prace?


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!Czekam na info ws drugiej pracy (jedna juz dostalam, chcialabym teraz dostac druga i dokonac wyboru), teoretycznie jutro ma byc odpowiedz:

Wiec karty na piatek!

 

1.Czy dostane jutro odpowiedz?

 

diabel, sprawiedliwosc, krol denarow

 

widac mje nerwy i czekanie...;/ nie wiem czy to sie nie opozni?

 

2.Czy dostane w koncu te prace?

 

Rycerz denarow, giermek denarow, swiat

 

sa szansemale nie wiem czy nie stwierdza,ze jestem mloda i niedoswiadczona...

 

Co Wy na to?Help!

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze odp. bedzie, ale wydaje mi sie po tych kartach, ze po weekendzie. Przeciagnie sie nieco.... to.

 

Czy prace dostaniesz... Po tych kartach powiedzialabym, ze tak. Rycek + Paz Monet to karty pracy... Swiat, Ty tu na tym miejscu. W podsumie Swiat i Cesarzowa... No mogloby cos byc.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Info będzie na pewno,a pracę powinnaś dostać,czym zakończysz etap poszukiwan..

 

Zastanawia mnie karta świat u Ciebie, bo jak kilka razy kładłam Ci karty, to mi się ta karta pokazywała...a może Ty jednak naprawdę wyjedziesz??

Odnośnik do komentarza

wiesz Inezka, narazie nie planuje w sumie swiat ma wiele znaczen z jednej strony karta podrozy, wyjazdow z drugiej ogolnego powodzenia i zwyciestwa. Nie mam humoru:(

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza

Kochana ja myślę że prace dostaniesz, ale odpowiedź będzie dopiero po weekendzie..w podsumie jest sąd, czyli okres wypoczynku jeśli chodzi o pracę, tak więc mniemam, że dopiero po tym odpoczynku-czyli weekendzie-dostaniesz info..Ja tak widzę te karty, ale powiem Ci szczerze, że intuicja mi mowi, ze dostaniesz info jutro..tylko moja intuicja ostatnio szwankuje ostro, więc bym jej nie ufala;-)

Odnośnik do komentarza

no nie ma decyzji i juz dzis prawdopowodnie nie bedzie, nie wiem czy ten diabel to nie pokazal mojego wkurzenia plus uzaleznienia moich decyzji od ich decyzji,bo ja w koncu wstrzymuje decyzje o drugiej pracy. Wrr

Odnośnik do komentarza
Gość AngeloYasmine
no nie ma decyzji i juz dzis prawdopowodnie nie bedzie, nie wiem czy ten diabel to nie pokazal mojego wkurzenia plus uzaleznienia moich decyzji od ich decyzji,bo ja w koncu wstrzymuje decyzje o drugiej pracy. Wrr

Spokojnie dostaniesz w poniedziałek i będziesz zadowolona...może to wskazuje na to że masz ujarzmić swój ognisty charakter że nic nie dzieję się bez przyczyny pewne rzeczy muszą być w określonym czasie i zwłoka działa na naszą korzyść......

Odnośnik do komentarza

Póki co nie rób nic Kochana..Nawet gdybyś się umówiła z tą panią w sprawie tej drugiej pracy, to przecież chyba zawsze możesz zrezygnować, czy nie..?..Jeśli naprawdę jesteś w kropce i będziesz musiała coś do poniedziałku postanowić to niżej masz fajny rozkładzik na podejmowanie decyzji :-***

 

2 propozycja------1 propozycja

 

......5 ---------------- 2......

......6 -------1-------- 3......

......----9---------8----......

......7 ---------------- 4......

 

1ta karta symbolizuje Ciebie w tym temacie

2 i 5 to stan obecny obu spraw

6 i 3 co dana propozycja mówi o sobie

7 i 4 co będzie jak wybierzesz tę możliwość

8 i 9 jak wesprze Cię wybór tej drogi

 

..ja zmykam interprecić ten Twój nowik :-***

Edytowane przez Fall
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...