Jump to content

Marzec


kamii1303

Recommended Posts

Mak 01.03-10.03

Jego życie koncentruje się wokół świata kultury i sztuki. Sam jest artystą lub też z dużym zainteresowaniem śledzi dorobek innych ludzi. Często uczestniczy w premierach, wernisażach czy spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Lubi wesołe, o podobnych zainteresowaniach towarzystwo. Odwiedza elitarne kluby, w których ma okazję poznać sławnych ludzi ze świata kultury. Świat przyjmuje ze spokojem, nie spiesząc się i nie obierając konkretnego kierunku. Jest uczynny, ale nie lubi się przemęczać.

Link to comment
Share on other sites

Lilia 11.03-20.03

To osoba bardzo wrażliwa, lub nawet nadwrażliwa. Nie przyjmuje dobrych rad ani słów krytyki, twierdząc że jest to ingerencja w jej życie osobiste. Z niewiadomych powodów potrafi obrazić się, nie uzasadniając powodów swojego stanu. Jest bardzo niezdecydowana i mało konkretna. W rozmowach operuje ogólnikami i przypuszczeniami - zostawiając sobie zawsze możliwość zmiany zdania. W miłości także unika zdecydowanych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Tojad 21.03-31.03

Nawet niewielkie kłopoty odbierają mu dobry humor i chęć uczestniczenia w aktywnym życiu. Chętnie pomaga innym, ale pod warunkiem, że ich interesy nie będą kolidowały z jego. Jest wesoły i zabawny, ale najlepiej lubi bawić się cudzym kosztem. Jest inteligentny i posiada dużą wiedzę czasem uważając, że nie ma mądrzejszego od niego. Nie można go przekonać do zmiany opinii czy sądu. Przez swe przeświadczenie o własnej nieomylności traci przyjaciół i pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

MAK 1.03-10.03

 

Mak to dusza towarzystwa. Lubi wielki świat, przyjaciół, artystyczną atmosferę. To mu imponuje, w takich miejscach czuje się najlepiej. Nie lubi się wysilać, nie przepada za pracą, obowiązkami, rutyną codzienności. Ale mimo tego daje sobie w życiu radę, na co inni patrzą z podziwem, niekiedy wręcz z zazdrością.

Link to comment
Share on other sites

LILIA 11.03-20.03

 

Słabe i delikatne Lilie idą przez życie z wielką ostrożnością. Przede wszystkim brak im pewności siebie. Z trudnością podejmują decyzje, wątpiąc we własne siły, a nawet w zdolność do właściwej oceny sytuacji. Takie działanie z reguły ma opłakane skutki, niekiedy okazuje się jednak, że brak decyzji jest dobrą decyzją.

Link to comment
Share on other sites

TOJAD 21.03-31.03

 

Tojad to roślina trująca. Ludzie-Tojady co prawda tacy nie są, ale pewne ich cechy przynoszą podobne skutki. Przede wszystkim nadmierna wiara w siebie, w swoje możliwości, a zwłaszcza w nieomylność. Czasem słono za to płacą, na przykład zrażając sobie innych, co w efekcie osłabia efekty ich działania. Ale, co oczywiste, nie chcą się zmienić. Bo wierzą tylko w siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...