Jump to content

Kwiecień


kamii1303

Recommended Posts

Geranium 01.04-10.04

Idzie śmiało i optymistycznie przez życie drogą określoną przez siebie. Najbardziej interesującą osobą dla niego jest oczywiście on sam. Skoncentrowany na własnych uczuciach, planach i marzeniach realizuje systematycznie kolejne cele nie dopuszczając do głosu wątpliwości. Nie da się zaskoczyć i speszyć. Dobrze czuje się w każdym towarzystwie, ale najlepiej w swoim. Nie śledzi nowinek i wiadomości napływających ze środowiska, w którym się obraca, ale jest wyczulony na plotki dotyczące jego osoby.

Link to comment
Share on other sites

Hortensja 11.04-20.04

To tzw. złote serce. Uczynna, dobrotliwa, wyrozumiała i pogodna. Bardzo tolerancyjna dla ludzkich słabości i wad. Nie obarcza poczuciem winy, ale stara się zrozumieć motywy postępowania osoby, która ją skrzywdziła. Można na nią liczyć w każdej sytuacji. Pomoże innym, choć sama ma nieuporządkowane sprawy i bałagan w domu. Jest tak serdeczna i uprzejma, że jej intencją jest, aby wszystkim powodziło się jak najlepiej w każdej dziedzinie życia. Sama natomiast nie ma szczęścia zwłaszcza w sprawach materialnych. Nie umie oszczędzać i korzystnie lokować pieniędzy. W grze w karty zawsze przegrywa.

Link to comment
Share on other sites

Dalia 21.04-30.04

 

Posiada dużą dozę realizmu i zdrowego rozsądku. Skoncentrowana na realizowaniu swoich celów życiowych nie zważa na trudności i przeciwności losu. Nie robi nic na pokaz i pod tzw. publikę. Wytrwałą pracą stara się zapewnić sobie i swojej rodzinie godziwe i szczęśliwe życie. W swoim domu i wśród najbliższych znajduje oparcie i siłę do walki o władzę i pieniądze. Czasem nadmiar obowiązków czy nieprzewidzianych okoliczności wytrąca ją z równowagi, ale szybko potrafi podźwignąć się, odsunąć wątpliwości i rusza do przodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

GERANIUM 1.04-10.04

 

Optymizm. Wola działania. I wiara we własne siły. Czyli to, co w sporcie określa się mianem: "ciąg na bramkę". To najbardziej typowe cechy urodzonych na początku kwietnia. Obdarzonych w dodatku wielką przychylnością losu, pozwalającą im bez wysiłku wychodzić z najtrudniejszych sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

HORTENSJA 11.04-20.04

 

Dobry charakter. Czyli to, co inni cenią w człowieku najbardziej. Właśnie jest on typową cechą Hortensji. Na Hortensję można liczyć, z Hortensją można i warto się przyjaźnić. Nie zawiedzie, nie będzie czyniła złośliwych uwag, nie będzie pouczać. Zdaje sobie sprawę z własnych słabości i dlatego stara się nie zauważać ich u innych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

DALIA 21.04-30.04

 

Konsekwentna, wręcz uparta. Osiąga wszystko, co sobie zamierzyła. Lubi dominować nad otoczeniem, lubi być podziwiana, lubi czasem wręcz porządzić. Sporą wagę przywiązuje do wartości materialnych, które są jednak dla niej jedynie środkiem do osiągania najważniejszych celów. Może stać się silnym oparciem dla mniej zdecydowanego życiowo partnera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...