Jump to content

Maj


kamii1303

Recommended Posts

Konwalia 01.05-10.05

 

To osoba tęskniąca za przyrodą, zwierzętami i pejzażami malowanymi przez naturę. Każdą wolną chwilę najchętniej spędzałaby w ciszy wiejskiego zakątka, w otoczeniu drzew, kwiatów i jezior. Jeśli konwalia jest skazana na życie w dużym mieście, swoje mieszkanie upiększy kwiatami doniczkowymi, obrazami kolorowych kwiatów i natury, a na fotelu będzie spał kot. Jeśli pragnie się zdobyć serce kobiety-konwalii należy jej wręczyć bukiet pięknych kwiatów i zaprosić do eleganckiej restauracji.

Link to comment
Share on other sites

Kaczeniec 11.05-21.05

 

Przyjazny dla ludzi i tolerancyjny. Na ironię i drobne nieuczciwości odpowie uśmiechem, ale wyrazi swoje uczucie rozczarowania takim postępowaniem. Nerwowo i zdecydowanie zareaguje gdy ktoś pozwoli sobie na więcej lub częściej. Swoje przekonania i poglądy wyrabia sobie po dokładnej analizie wszystkich za i przeciw oraz wysłuchaniu opinii innych. W przypadku nabrania pewności i słuszności własnej oceny nikt i nic nie jest w stanie nakłonić go zmiany zdania.

Link to comment
Share on other sites

Margerytka 22.05-31.05

 

Towarzystwa płci przeciwnej potrzebuje jak ryba wody. Lubi się podobać, flirtować i wiele obiecywać. Na jej wierność nie ma co liczyć. Ciągle zmienia obiekt swych uniesień poszukując tego wymarzonego partnera, a na ustach ma zawsze słowa "kocham cię". Ale tak naprawdę nie angażuje się mocno w związek. Kolejne romanse traktuje powierzchownie i niezobowiązująco, ponieważ nikt nie spełnia jej oczekiwań. Chętnie dyskutuje, czyta książki i ogląda filmy o miłości. Ma dużo szczęścia do gier liczbowych i niespodziewanych nagród finansowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

KONWALIA 1.05-10.05

 

Pozornie skromna, w rzeczywistości bardzo wyrafinowana. W zasadzie docenia urok prostoty, chociażby wakacji pod namiotem, zna jednak wartość pięknych przedmiotów, dobrego towarzystwa, wielkiego świata. Trudno ją zadowolić. Ale na przykład zaproszenie na wakacje na egzotycznych wyspach może odnieść błyskawiczny skutek.

Link to comment
Share on other sites

KACZENIEC 11.05-21.05

 

Prosty, polny kwiat. Szczery w uczuciach, szukający w ludziach ich najlepszych cech. Skory do kompromisu, stroniący od wszelkich konfliktów. Kaczeńce są prostolinijne. Dążą do celów prostymi drogami, głównie dlatego, że decyzje podejmują po głębokim namyśle. Można im zaufać, można na nie liczyć w trudnych chwilach.

Link to comment
Share on other sites

MARGERYTKA 22.05-31.05

 

Nieco powierzchowna, ale pełna uroku. W kontaktach towarzyskich wręcz fascynująca, nie potrafiąca jednak (do czasu...) głębiej się zaangażować. Przez życie przechodzi bez specjalnych problemów, głównie dzięki życzliwości losu, przypuszczalnie poddającego się jej urokowi i - podobnie jak wielu ludzi - nie mogącego jej niczego odmówić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...