Jump to content

jak to działa

Guest andyxxx
 Share

Recommended Posts

Guest andyxxx

Hej!

Domyślam się, że nie jest to automat do generowania kasy :)

Niedawno zainteresowałem się runami i ich właściwościami i próbowałem wykorzystać runę fehu.

Odprawiłem rytuał :)

"Rytuał Fehu

Wygospodaruj trochę czasu i zastanów się, w jakiej dziedzinie życia potrzebujesz właśnie tego przypływu energii, wzrostu obfitości. Niech to będzie dokładnie przemyślane, najlepiej zapisz sobie wszystko. Zrób to w stanie wyciszenia, niech nikt i nic cię nie rozprasza. Im dokładniej sprecyzujesz swoje pragnienia, tym lepiej.

Ułóż i zapisz afirmację (pozytywną myśl dotyczącą tego o co chcesz prosić siły wyższe i energię runy Fehu) np. „Ja … (twoje imię) … jestem o dawno twarty/otwarta na przyjęcie obfitości finansowej. Pieniądze płyną do mnie ze znanych i nieznanych mi źródeł”. Zapisujesz to na karteczce, obok rysujesz runę Fehu (powtarzając w głowie tą afirmację i dedykując jej tą runę)"

I lipa :):):)

Co zrobić żeby jednak to zadziałało? Jestem zapalonym pokerzystą, i rozumiem co to jest wariancja, ale takiego łomotu jak od czasu aktywacji tej runy dawno nie dostawałem. Pierwszego dnia po całej medytacji szło mi bardzo dobrze. A teraz jest masakra!

Proszę doświadczonych o radę

Pozdrawiam Wszystkich

Andy