Skocz do zawartości

Moje szanse otrzymania rencinki?


x-latek

Rekomendowane odpowiedzi

To już kochani ten rozkład położyłem w styczniu tego roku. Nie pytałem się czy dostanę rentę, uważałem, że na takie pytanie jest jeszcze za wcześnie. Postawiłem pytanie: moje szanse otrzymania renty? Rozkład położyłem w styczniu, a już w lutym przyszła do mnie decyzja z odmową. A papiery złożyłem niedługo przed tym rozkładem. Szybko się ze mną uwinęli skurczybyki, co? Jednym z powodów to było to, że jestem jeszcze za młody. A niech ich! A co? Młody to już nie ma prawa być chory? Po tym złożyłem odwołanie już razem z adwokatem.

 

Także dzisiaj jest premiera mego rozkładu na forum publicznym.

 

Moje szanse otrzymania renty?

Karty równoległe.

 

2 Monety/8 Kielichów/Sprawiedliwość

Wszystkie wyszły na wprost.

 

 

2 Monety - oczekiwanie na decyzję, waży się decyzja, jakoby też zmiana... hm, dobrze by było.

8 Kielichów - a cholera wie co to by miało być? Jóźwiak bardzo akcentuje tą kartę jako kartę emocjonalnego zakotłowania się - że tak się wyrażę. A bo ja wiem co to by miało znaczyć!

Sprawiedliwość - dużo ludzi tłumaczyłoby to jako korzystny układ kart z tą Sprawiedliwością na końcu (wiem tyle), ale ja tak naprawdę to nie mam przekonania do tej karty jako w 100% zwiastującej korzystny mi rezultat. Jeśli o to chodzi, to Sprawiedliwość mi nigdy nie zwiastowała czegoś szczególnie dobrego. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem.

W sumie to i się boję tej karty. Gdyby było inaczej to nie pisałbym o tym na forum.

 

O! Ojej, ojej, ale tu patrzę karty z podsum wychodzą mi nieciekawe. Wieża, HB>>> Księżyc, Pustelnik.

Czyli jak? Będę dalej w ciemnej d****?

Odnośnik do komentarza

Moje szanse otrzymania renty?

Karty równoległe.

 

2 Monety/8 Kielichów/Sprawiedliwość-> Wieża/Rydwan; HB - Księżyc/Pustelnik

 

widać, że na decyzje w sprawie renty jeszcze przyjdzie troszkę poczekać. Niebawem (może do miesiąca czasu) odbędzie się jakieś spotkanie w tej sprawie, po którym będziesz mieć mieszane uczucia. Z pewnością podejdą do sprawy bardzo rzeczowo i skrupulatnie, powiedziałabym nawet sknerowato gdyż nie są zbyt skorzy do przyznawania renty. Wezmą pod lupę wszelką dokumentacje i Sprawiedliwość mówi o tym, że jeśli faktycznie wg oceny stanu zdrowia powinna się należeć to zostanie przyznana, ale myślę, że w minimalnej kwocie. Jeśli jednak dokumentacja jest nieco nawyrost z stanem faktycznym zdrowia renta może nie zostać przyznana, gdyż lekarze na spotkaniu mogą to wykryć przez to dogłębne badanie sprawy.

Odnośnik do komentarza

Ty lepiej zmień swój nick na Daffne-Błyskawica hehe. To była szybka odpowiedź:icon_smile:

A no przyjdzie przyjdzie poczekać. Wiem.

 

Niebawem (może do miesiąca czasu) odbędzie się jakieś spotkanie w tej sprawie, po którym będziesz mieć mieszane uczucia.

A skąd Ty to wiesz? Mi na razie nic o tym niewiadomo.

 

 

Wezmą pod lupę wszelką dokumentacje i Sprawiedliwość mówi o tym, że jeśli faktycznie wg oceny stanu zdrowia powinna się należeć to zostanie przyznana, ale myślę, że w minimalnej kwocie.

Wiesz, kwotę mej przypuszczalnej renty to ja już znam.

 

 

Jeśli jednak dokumentacja jest nieco nawyrost z stanem faktycznym zdrowia renta może nie zostać przyznana, gdyż lekarze na spotkaniu mogą to wykryć przez to dogłębne badanie sprawy.

Oj, to ciężkie będą mieć zadanie, bo to jest na główkę:icon_smile: Mój lekarz rodzinny mówił, że jak do tej pory to na głównym egzaminie wypadłem bardzo korzystnie. A to, że wtedy odmówiono mi... No cóż...

 

BTW: Ależ mi klawiatura się zacina teraz :_nerwus::_nerwus:

Odnośnik do komentarza
A skąd Ty to wiesz? Mi na razie nic o tym niewiadomo.

wiesz co to takie domniemanie (odczucie) po karcie 2 monet, ale mogę się mylić, więc może być do 2 miesięcy albo i później...także nie traktuj zbyt dosłownie tego miesiąca :D

 

Ty lepiej zmień swój nick na Daffne-Błyskawica hehe. To była szybka odpowiedź

heheh a no to jeszcze tak szybko nie było - gdybyś widział jak kiedyś tu szalałyśmy jak tornada :P

 

Oj, to ciężkie będą mieć zadanie, bo to jest na główkę:icon_smile: Mój lekarz rodzinny mówił, że jak do tej pory to na głównym egzaminie wypadłem bardzo korzystnie. A to, że wtedy odmówiono mi... No cóż...

może więc tu dlatego ta analiza bo to sprawy trudne do oceny, a przynajmniej nie tak jednoznaczne jak schorzenia,ktore mogą być potwierdzone RTG czy innym badaniem.

Odnośnik do komentarza
heheh a no to jeszcze tak szybko nie było - gdybyś widział jak kiedyś tu szalałyśmy jak tornada :P

Wow:icon_exclaim: :zdziwko::zdziwko::szok:

 

 

może więc tu dlatego ta analiza bo to sprawy trudne do oceny, a przynajmniej nie tak jednoznaczne jak schorzenia,ktore mogą być potwierdzone RTG czy innym badaniem.

Co to jest to RTG? Rentgen, domyślam się?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

2 Monety/8 Kielichów/Sprawiedliwość

 

wg mojego sumowania z kart wychodzi Słonce;) Ale dla mnie Sprawiedliwość = 11 (przynajmniej tak jest w mojej talii). Twoje szanse...Ano po 2 monet widać, ze na dwoje babka wróżyła, widać wypatrywanie tej decyzji i spore rozdarcie emocjonalne, karta Sprawiedliwość mi mówi, że powinni ocenić Twoje dokumenty obiektywnie, czyli jeśli faktycznie na ich podstawie zasługujesz na rentę,to ją otrzymasz:)

 

 

Co do przyznawania rent, to ja się wiele nasłuchałam od pacjentów,naprawdę komisja kieruje sie rożnymi kryteriami,niekiedy chyba wziętymi z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
2 Monety/8 Kielichów/Sprawiedliwość

 

wg mojego sumowania z kart wychodzi Słonce;) Ale dla mnie Sprawiedliwość = 11 (przynajmniej tak jest w mojej talii).

U mnie też na talii jest Sprawiedliwość to XI, ale ja już tak kieruję się tym jak to Sacral twierdzi.

 

 

Co do przyznawania rent, to ja się wiele nasłuchałam od pacjentów,naprawdę komisja kieruje sie rożnymi kryteriami,niekiedy chyba wziętymi z kosmosu...

Wiesz, ja nie mieszkam w PL. To już od dawna. Ale fakt, o te sprawy wszędzie jest ciężko.

To nie tak jak to było za komuny w PL:lol::lol: wiem wiem. Taki to jednak był humanitarny system :sarcasm::sarcasm:

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwny ten rozkład,bo jak słusznie zauważyła Inez z podsumowania wychodzi slońce, więc cokolwiekby Ci innego nie wyszło zawsze otrzymasz odpowiedz "tak". Jeśli sprawiedliwośc sumowacby jak moc, to wychodzi Ci wieża, więc neistety nie i to z wielkim hukiem. Patrząc na karty rozwnoległe myśslę,że sprawiedliwośc wskazuje na to,że ważą się Twoje losy, ktore Cię strasznie frustrują. Karta sprawiedliwości wskazuje na prawnika, którego już wynająłeś.

2 Monety/8 Kielichów/Sprawiedliwość-> Wieża/Rydwan; HB - Księżyc/Pustelnik uważam,że pomimo walk jakie stoczy Twój adwokat odejdziesz z pustymi rekami...-przepraszam,ale jak to tak czuje. Mam nadzieję,że sie mylę.

 

powodzenia!

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
a nie lepszy bylby na to celt? bo sprawiedliwosc to moze byc i ocena formalna negocjacji (2denary) a moze to byc tez prawnik te 3 karty to takie sa bardzo ogolne...

W ogóle rozkład b. ogólny. Tak się już przyzwyczaiłem do takich rozkładów hehe. Można zrobić i celtycki. Powiem szczerze - boję się hehe.

Odnośnik do komentarza

ja Ci moge zaraz polozyc :> podam Ci karty i zinterpretujemy to szerzej. Tylko czy 2 raz, to Ci karty psikusa nie zorbia?:>

Podaj date urodzenia i imie :)

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
ja Ci moge zaraz polozyc :> podam ci karty i Ci zinterpretujem szerzej. Tylko czy 2 raz to Ci karty psikusa nie zorbia?:>

No nie, narazie nie. Jeszcze jak źle wyjdzie to i załamię się w cholerę :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Cytat Zamieszczone przez panna.marta Zobacz posta

ja Ci moge zaraz polozyc :> podam ci karty i Ci zinterpretujem szerzej. Tylko czy 2 raz to Ci karty psikusa nie zorbia?:>

 

"No nie, narazie nie. Jeszcze jak źle wyjdzie to i załamię się w cholerę"

 

O co Ci chodzi?

Ja się nie nudzę, ale Ty, chyba świetnie się bawisz...

Odnośnik do komentarza
Cytat Zamieszczone przez panna.marta Zobacz posta

ja Ci moge zaraz polozyc :> podam ci karty i Ci zinterpretujem szerzej. Tylko czy 2 raz to Ci karty psikusa nie zorbia?:>

 

"No nie, narazie nie. Jeszcze jak źle wyjdzie to i załamię się w cholerę"

 

O co Ci chodzi?

Ja się nie nudzę, ale Ty, chyba świetnie się bawisz...

Żegnam:)))

Odnośnik do komentarza
Szukasz psychoterapeuty?

Zdecydwanie nie ten adres.

 

w tym dziale każdy ma prawo pisać i zakładać wątki wedle woli.

 

Proszę pohamować ocenianie innych w dziale bo jest to niemile widziane i nieetyczne oraz niezgodne z regulaminem. Należy pamiętać, że każdy w życiu miewa problemy, a wtedy nikt nie chce zostać potraktowany jak to uczyniłaś. Czy mając problemy chciałabyś by tak Cię zaszufladkowano ? zakładam, że nie...

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Moje szanse otrzymania renty?

 

2 Monety/8 Kielichów/Sprawiedliwość

 

Chciałabym się mylić, ale jak dla mnie to wygląda bez szans, są co prawda wahania w 2 Denarów, ale 8 Kielichów traktowałabym jako powrót do tego co było, czyli otrzymanie po raz drugi odpowiedzi negatywnej a Sprawka, jak dla mnie, również ukręca łeb całej sprawie. W dodatku Wieża z sumy nie pozostawia żadnych złudzeń...

Odnośnik do komentarza

2 Monety/8 Kielichów/Sprawiedliwość ---> XVI Wieza, HB XVIII Ksiezyc i IX Eremita

 

 

Wiesz co... szanse sa. Tu cos w polu moze byc, jakas niejasnosc, ktora trzeba bedzie jeszcze wyjasnic. Widac, ze zanim ta pozytywna odpowiedz przyjdzie, duzo tu niepokoju z Twojej strony bedzie i braku pewnosci.

Mozliwe, ze beda jakies braki, w papierach czy innych potrzebnych do decyzji sprawach, ktore bedziesz musial uzupelnic.

 

Inna opcja, ze w pierwszym momencie dostaniesz odmowe, ale bedziesz robil odwolanie i dopiero potem sie uda.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

nie pytaj o szanse a o wynik bo szansa zawsze jest mniejsza wieksza ale tylko szansa

po kartach bedziesz sie odwoływal od decyzji ale zdaje sie nic nie wskorasz po tych kolejnych kartach czy tylko podsumach nie wiem co to było

Odnośnik do komentarza
nie pytaj o szanse a o wynik bo szansa zawsze jest mniejsza wieksza ale tylko szansa

No tak, zgadza się.

 

po kartach bedziesz sie odwoływal od decyzji

To jest to co teraz właśnie robię. Odmowa już była, po rozłożeniu kart.

Odnośnik do komentarza
daj nowe karty na wynik odwołania

:lol::lol: Tego się spodziewałem :lol:

Chociaż dla mnie Pannica Marta kładła wczoraj karty i powiedziała, że korzystnie mi wyszło. Chociaż tak naprawdę to i nie chciałem jeszcze znać prognozy. Wiem tyle, że na pewno to jeszcze mi weźmie czasu i nerwów. Kiedyś to sam zrobię. Kto wie? Może i za kilka dni, ale jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza

ja ci cos powiem jesli ktos nie jest gotowy na odpowiedz kart nie powinien w ogole nosa w nie wtykac

wiec moze ozstaw to losowi bo ty sie zwyczajnie boisz poznac odp a w takim wypadku lepiej zostawic je w spokoju nie nakrecac sie niepotrzebnie tarot dla ludzi madrze podchodzących i twardych

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

dorzuce jeszcze jedna mysl. Po tym co jeszcze zobaczylam w swoim celcie,mozliwe,ze bedziesz musial sie czyms jeszcze ratowac...skoro ratowac,to moze cos poprawic albo podjac jakies konkretniejsze dzialanie. Zastanawiam sie czy to nie bedzie mialo cos wspolnego z wysokoscia kwoty lub grupy o jaka sie starasz...zagadkowe to Twoje pytanie;p

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Zastanawiam sie czy to nie bedzie mialo cos wspolnego z wysokoscia kwoty lub grupy o jaka sie starasz...zagadkowe to Twoje pytanie;p

Nie, z tym to nic nie ma na pewno wspólnego. Kwotę to już znam z samego początku od złożenia papierów. Grupa też tu nic do rzeczy nie ma.

 

dorzuce jeszcze jedna mysl. Po tym co jeszcze zobaczylam w swoim celcie,mozliwe,ze bedziesz musial sie czyms jeszcze ratowac...skoro ratowac,to moze cos poprawic albo podjac jakies konkretniejsze dzialanie.

Chyba domyślam się o co chodzi. I o tym wcześniej też myślałem.

Odnośnik do komentarza

spokojnie,nie ma tu masakry:) ale tak poza konkursem jak radziłam Ci, żebys postawił celta,to byś miał lepszy obraz postanowiłam sama zorbic taki rozkładzik. Pamietam te karty, tylko jedna mi wyleciała z głowy i nie pamietam co było w 5:

 

Karta nr 1 to pytający-słońce

Karta nr 2 to przeszkoda dla pytającego-królowa mieczy

Karta nr 3 to istota rzeczy, to co koronuje układ- wieża

Karta nr 4 to przeszłość dla sprawy- 3 miecze

Karta nr 5 to stan obecny, który już mija- nie pamiętam co tu było

Karta nr 6 to najbliższa przyszłość-7 denarów

Karta nr 7 to nasza aktualna pozycja życiowa-5 denarów

Karta nr 8 to nasze otoczenie i to, na co możemy liczyć-7 buław

Karta nr 9 to nasze obawy, ale i nadzieje-sprawiedliwośc

Karta nr 10 to ostateczny rezultat-3 denary

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
spokojnie,nie ma tu masakry:) ale tak poza konkursem jak radziłam Ci, żebys postawił celta,to byś miał lepszy obraz postanowiłam sama zorbic taki rozkładzik. Pamietam te karty, tylko jedna mi wyleciała z głowy i nie pamietam co było w 5:

 

Karta nr 1 to pytający-słońce

Karta nr 2 to przeszkoda dla pytającego-królowa mieczy

Karta nr 3 to istota rzeczy, to co koronuje układ- wieża

Karta nr 4 to przeszłość dla sprawy- 3 miecze

Karta nr 5 to stan obecny, który już mija- nie pamiętam co tu było

Karta nr 6 to najbliższa przyszłość-7 denarów

Karta nr 7 to nasza aktualna pozycja życiowa-5 denarów

Karta nr 8 to nasze otoczenie i to, na co możemy liczyć-7 buław

Karta nr 9 to nasze obawy, ale i nadzieje-sprawiedliwośc

Karta nr 10 to ostateczny rezultat-3 denary

Hm... Pierwsza i ostatnia - najlepsze karty.

Odnośnik do komentarza

No to po tych kartach widac, ze na rencinke sobie troche poczekasz. Blizsza przyszlosc to w ogole widac, ze jeszcze czekanie. Dalsza przyszlosc, rezultat, pokonywanie jakis trudnosci, takze jeszcze nie pozytywny wynik. Starania bardziej nadal.

Odnośnik do komentarza
pomysl nad 3. wieża też Ci wyszła w Twoim rozkładzie na 3 karty z podsumowania-może to ważne?

A no podumam. Chyba już wiem o co chodzi. Ja pi****** ależ ja muszę się uwijać z tym, żeby na ten chleb mieć w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...