Jump to content

Wianek, wesele

Małgosia09
 Share

Recommended Posts

Witam mój dzisiejszy sen.Szczegółów za dużo nie pamiętam ,brałam ślub z moim obecnym mężem ja go we śnie nie widziałam ale w podświadomości wiedziałam że to on.Miałam na sobie białą sukienkę ,później byliśmy na sali wiejskiej tam było wesele .I tam się stała taka sytuacja że ja widziałam siebie ,tak jakbym siebie obserwowała na głowie miałam wianek ,taki jak u dzieci do komunii świętej (biały z kwiatuszkami). A ubrana byłam na ludowo,ciężko mi opisac z jakiego regionu był to struj .Patrzyłam na siebie z oddali jak tańcze z mężem którego nie widziałam ale wiedziałam że to on.Taki sen mam po raz drugi .Parę lat temu miałam podobny .Proszę o interpretację OazeSpokoju .Cierpliwie poczekam .

Witam.Przezywanie po raz kolejny swojego wesela moze oznaczac rozpoczynanie przez Ciebie i Twojego malzonka,jakiegos nowego projektu,planu itp.Taka nowa droga zycia.Moze tez symbolizowac odnowe Waszych stosunkow wewnatrzmalzenskich (np po okresie klotni i nieporozumien).Fakt,ze masz na sobie tradycyjny stroj ludowy,mowi o powrocie do tradycyjnego obrazu malzenstwa i jego wartosci.Dobrym symbolem jest rowniez Wasz wspolny taniec.Dziwi mnie tylko fakt,ze nie widzisz twarzy swojego meza,a jedynie wiesz,ze to on.Mozliwe,ze jego osoba,oblicze,obraz,zachowanie zmieni sie nie do poznania.Pozdrawiam