Jump to content

Lipiec


kamii1303

Recommended Posts

Lilia wodna 02.07-12.07

 

Nie uznaje prostych odpowiedzi, rozwiązań i prawd. Lubi kluczyć, zawile odpowiadać, mijać się z prawdą i błądzić. Nigdy nie odpowie szczerze na temat własnych oszczędności i dochodów. Winy swych porażek dopatruje się tylko w czynnikach zewnętrznych nie przyznając się do własnych błędów. Zawsze ma tysiące przeciwności na swej drodze - jak nikt inny. Jest mało zdecydowana i niekonsekwentna. Gdy coś osiągnie lub zdobędzie, za wszelką cenę będzie się starała utrzymać to przy sobie.

Link to comment
Share on other sites

Fiołek 13.07-23.07

 

Nie będzie miał nic wspólnego z czymś, co związane jest z ryzykiem lub hazardem. Przez świat idzie prosto i ściśle wytyczonymi ścieżkami. Każdą decyzję przemyśli i jeśli bilans zysków i strat przeważy choć trochę w stronę strat nie będzie ryzykował. Bacznie obserwuje innych i chętnie wyciąga wnioski z ich błędów, by samemu ustrzec się od pomyłek. Lubi wspominać przeszłość i oglądać przedmioty związane z przeszłością. Ceni sobie nade wszystko kontakty z członkami rodziny, nawet tymi dalekimi. Dom jest dla fiołków ostoją bezpieczeństwa . Dla dzieci są wspaniałymi rodzicami.

Link to comment
Share on other sites

Dzika róża 24.07-02.08

Pasjonuje ją hulaszcze życie związane z ryzykiem i niewiadomą. Uwielbia bankiety i przyjęcia, na które zaprasza mnóstwo ludzi nawet całkiem przypadkowych. Rozrywki i prezenty pochłaniają jej znaczną cześć dochodów, ale zawsze znajdzie sposób by zdobyć dodatkowe pieniądze. Lubiana przez otoczenie za swą fantazję i pomysłowość. Nie myśli o przyszłości, żyje dniem dzisiejszym. Dopomina się o komplementy i dowody sympatii. Jest niesłychanie atrakcyjna i cieszy się wielkim powodzeniem u płci przeciwnej. W grach liczbowych ma duże szczęście.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

LILIA WODNA 2.07-12.07

 

Lilie wodne wiodą życie, które ktoś inny uznałby za trudne i wymagające wiele - niepotrzebnego - wysiłku. Ludzie spod tego znaku jednak inaczej nie potrafią. Pełni wątpliwości, wycofują się niekiedy w pół drogi. Innym razem sami komplikują sobie proste sprawy. Zawsze niepotrzebnie tracą czas i energię. Ale efekty ich działań, o ile takowe się pojawią, bywają godne zazdrości.

Link to comment
Share on other sites

FIOŁEK 13.07-23.07

 

Nieśmiały. Pełen wątpliwości. Czasem wręcz tchórzliwy. Taki jest Fiołek - wrażliwy, nieco przeczulony na swoim punkcie, niechętnie podejmujący jakiekolwiek ryzyko. Nade wszystko ceni spokój, to, co zna, co jest dla niego codziennością. Dlatego może być wspaniałym kandydatem dla partnera szukającego stabilizacji, a jednocześnie potrafiącego dać Fiołkowi oparcie.

Link to comment
Share on other sites

DZIKA RÓŻA 24.07-2.08

 

Natura trochę - nomen omen - dzika. Lubiąca mocne efekty, intensywne życie, zmieniające się doznania. Błyszczy w towarzystwie, uwielbia zabawy, najlepiej ekskluzywne. Potrafi podjąć ryzyko, dla samej przyjemności i wrażenia, jakie może wywołać u przyjaciół. Ale prawie zawsze los jej sprzyja, co umacnia ją w wierze w swoje możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...