Skocz do zawartości

gdzie znajduje sie Gonzio


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Podczas mojej nieobecności za granicą, papuga przegryzła woliere (jak sądze z tęsknoty) ogrodową i niestety uciekły 2 z 4 moich papug. Zależy mi na odnalezieniu obu lecz zdaję sobie sprawe że większe szanse na przeżycie i powrót ma większa papuga niż ta średniej wielkości.

Mieszkam w małej miejscowości w której znajduje się uzdrowisko, park, pola, las,jezioro boisko,dworzec kolejowy,urząd gminy i urząd pocztowy,szkoła oraz jeden hodowca papug. Sądze że nie mogła odlecieć zbyt daleko.

 

Zapytałam kart gdzie w tym momencie znajduje sie moja papuga. Może pokaże Wam sie jakieś miejsce lub okolice w któej powinnam zacząć ich szukać.

 

podczas tasowania wypadł król pik

 

10 pik, 5 trefl od,, 3 trefl, 10 karo, król kier

 

 

hm.. król pik i 10 pik wskazują na sprawy urzędowe,i ewentualnie ucieczke papug, 10 karo podróże poszukiwania, a król kier zwiastuje dobre zakończenie sprawy, ale ciężko jest wyczytać mi miejsce, może okolice urzędu gminy ? jak to widzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

król pik to oficjalna osoba wiec moze na prawde jest gdzieś w pobliżu urzędu.

 

ale patrząc na same karty to 10 pik mówi ci abyś cofnęła się i zastanowiła gdzie on mógł by być, abyś zmieniła kierunek myślenia, a nie obarczała się ze zwierzątko uciekło bo ty byłaś na wakacjach w tych kartach widać też kłótnie z samą sobą 5 trefl. (moim zdaniem). Jeśli zrobisz krok w tył bo 10 pik mówi tez o sukcesie po pracy nad sobą. 3 trefl mówi o nieprzyjemnych sytuacjach które możesz sama na siebie ściągnąć, jeśli sobie wybaczysz przykrość ulegnie zapomnieniu a dzięki znajomemu być może papużka się odnajdzie.10 KARO + figury - szczęśliwa znajomość, dzięki której możliwy jest sukces

 

 

lub inaczej wspominałaś ze jest hodowca papug w twojej miejscowości: a wiec ty może się zamartwiasz, bijesz z myślami gdzie on może być a on uciekł i znalazł schronienie u własnie tego hodowcy ?? pytałaś? może akurat przyleciała do niego i się nią zaopiekował? Ja kiedyś złapałam papużkę która spotkałam u mnie na działce i się nią opiekowałam do póki nie zgłosił się po nią właściciel.

nie wiem czy pomogłam ale ja to tak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dzięki, słuchajcie, zamieściłam ogłoszenie na lokalanej stronie internetowej, dziś zadzwoniła kobieta że jej koleżanka znalazła papugę około 10 km od mojej miejscowości. Pojechałam tam i okazało się że to moja Aleksandretta Większa! ucieszyłam się bardzo zostawiłam kase i serdecznie podziękowałam, więc jedna papuga się odnalazła... dzień wcześniej poprosiłam o to mojego opiekuna duchowego widocznie mnie wysłuchał :) teraz liczę że odnajdę drugą, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...