Jump to content

Sierpień


kamii1303

Recommended Posts

Słonecznik 03.08-12.08

 

Jest wyniosły i pełen królewskiej godności. Porusza się dostojnie, a słowa wymawia z wielkim namaszczeniem, energicznie przy tym gestykulując, podkreślając w ten sposób wagę swojej wypowiedzi. Jest doskonałym mówcą, potrafiącym przekonać o swych racjach duże rzesze ludzi. Dlatego też świetnie nadaje się na polityka. Nie ma natomiast dobrej ręki do interesów. W sprawach uczuciowych musi trafić na dobrego słuchacza.

Link to comment
Share on other sites

Róża 13.08-23.08

 

Próżna i skoncentrowana na sobie. Aby stać się jej przyjacielem należy przede wszystkim podkreślać jej zalety, urodę i inteligencję. Nie uznaje żadnych form przymusu i obowiązków. Chce być niezależna i samodzielna. Nie lubi zmieniać swojego zdania i sztywno trzyma się swoich poglądów. Niewiele mówi na swój temat, a obcych traktuje z wielkim dystansem. W miłości bardzo kapryśna, często przyjmuje postawę jedynie roszczeniową.

Link to comment
Share on other sites

Hibiskus 24.08-02.09

 

Jest opanowany, spokojny i zrównoważony. Doskonale sprawdza się jako mediator i rozjemca. Ze sposkojem wysłucha argumentów stron i zawsze wyda sprawiedliwy wyrok. Kojąco wpływa na osoby nerwowe i niecierpliwe. Cierpliwy słuchacz zwierzeń i zmartwień innych. Chętnie zapraszany na przyjęcia ze względu na wdzięk i urok osobisty. Z równowagi wytrącają go jedynie problemy finansowe, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Na szczęśliwą miłość może liczyć w miesiącach letnich.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 5 months later...

Ze mną również się nie zgadza. Jedynie "Chce być niezależna i samodzielna. Nie lubi zmieniać swojego zdania i sztywno trzyma się swoich poglądów."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

SŁONECZNIK 3.08-12.08

 

Piękny, ale i praktyczny. To dwie, pozornie sprzeczne, cechy tego znaku. Ludzie-Słoneczniki wyrastają ponad przeciętność, odnoszą sukcesy, aczkolwiek nie przez wszystkich są lubiani. Jak wszyscy odbiegający od standardów, wyróżniający się z tłumu. A ich praktycyzm sprawia, że nie zawsze odnoszą sukcesy w miłości. Tu potrzeba nieco fantazji, odrobiny szaleństwa...

Link to comment
Share on other sites

RÓŻA 13.08-23.08

 

Pewna siebie, zdająca sobie sprawę z własnej atrakcyjności. O wręcz królewskich manierach i takim samym poczuciu własnej wartości. Róża chce być doceniana i dopieszczana. Chce, wręcz musi, dominować. W każdej sferze życia. Od miłości po prozaiczne zajęcia zawodowe. Jeśli chce się zająć w jej życiu miejsce na dłużej, trzeba się tym oczekiwaniom podporządkować.

Link to comment
Share on other sites

HIBISKUS 24.08-2.09

 

Spokojny, opanowany, potrafiący wysłuchać przedstawianej mu argumentacji i pogodzić pozornie sprzeczne interesy czy opinie. Właśnie za to jest ceniony, obdarzany zaufaniem, często piastuje odpowiedzialne stanowiska, zwłaszcza pochodzące z wyboru. Nie dba o swoje interesy, w każdym razie nie stawia ich przed interesem publicznym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...