Jump to content

Wrzesień


kamii1303

Recommended Posts

Goździk 03.09-12.09

 

Jest szczery aż do bólu. Nie potrafi nic przemilczeć lub ubrać w ładne słowa. Prawdę wyrzuci z siebie z delikatnością buldożera. Takim sposobem bycia zraża do siebie wielu ludzi, którzy niejednokrotnie pozostają obrażeni na długie lata. W ocenie innych ludzi goździk uważa się za osobę bardzo kompetentną i nieomylną. Zresztą nie tylko w ocenie ludzi - w ogóle uważa się za wszystko wiedzącego i będącego bez wad. Na zwracaną uwagę pozostaje głuchy.

Link to comment
Share on other sites

Aster 13.09-22.09

 

Ma miękkie serce i wielką wrażliwość na ludzką krzywdę. Pomoże każdemu potrzebującemu bez względu na warunki, okoliczności czy porę dnia. Dlatego wielu, bliskich i dalekich znajomych prosi go o pomoc, bez względu na rangę problemu. Ze wszystkich obowiązków - tych służbowych, jak i społecznych wywiązuje się bez zarzutu, a wykonywana praca daje mu dużo satysfakcji. W sprawach uczuciowych musi sobie znaleźć wyrozumiałego partnera, który pogodzi się z jego duszą społecznika.

Link to comment
Share on other sites

Wrzos 23.09-03.10

 

Jest despotycznym egoistą. Nie łatwy we współżyciu. Jeśli coś mu nie pasuje lub nie zgadza się z czyimś zdaniem nie mówi wprost, ale złośliwymi uwagami daje do zrozumienia, że jest niezadowolony. Jest odporny na plotki i nie sprawdzone wieści. Bardzo dyskretny - nie wyjawi nikomu powierzonych tajemnic. Problemem dla wrzosu jest szukanie zastępczych przyjemności, jak ciastka czy duże ilości dobrego jedzenia w chwilach przygnębienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 7 months later...

GOŹDZIK 3.09-12.09

 

Pewny siebie i swoich racji, niekiedy aż do przesady. Oczywiście często zdarza się, że ma słuszność, ale nie zawsze przeciwnicy chcą się z tym pogodzić. On nie chce ustąpić, polemiści nie są skłonni przyznać mu racji. I konflikt gotowy. Dlatego Goździk, choć w głębi duszy przez większość ludzi szanowany, nie zawsze jest lubiany. To cena, jaką płaci się za szczerość.

Link to comment
Share on other sites

ASTER 13.09-22.09

 

Naiwny. Łatwowierny. Dający się wykorzystywać. Takim w każdym razie widzą go bliźni, korzystający z jego usług. Ale Aster robi to, co robi, ponieważ uważa takie postępowanie za słuszne. Już taką ma naturę, lubi ludzi i lubi im służyć. Często płaci za to wysoką cenę, co w niczym nie zmienia jego poglądów i zasad.

Link to comment
Share on other sites

WRZOS 23.09-3.10

 

Wrzos to tak zwany porządny człowiek. Szanujący innych, niekiedy aż do przesady. Nikogo nie zrani. Nikogo nie urazi. Nawet wtedy, kiedy należałoby wyrąbać prawdę w oczy. Po prostu - wierzy w człowieka. To znaczy wierzy, że inni też są porządnymi ludźmi. Nawet wtedy, kiedy sprawiają mu zawód.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...