Jump to content

Październik


kamii1303

Recommended Posts

Kamelia 04.10-13.10

 

Pełna wdzięku, harmonii i ciepła. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i serdeczna, chętnie odwiedzana jest przez tych, którzy pragną odpocząć od trosk i chaosu. Przy niej wypoczywa się, nabierając energii do dalszego działania. Dużym powodzeniem cieszy się u płci przeciwnej za sprawą delikatnego erotyzmu. W sprawach finansowych przejawia zmienne szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Bez 14.10-23.10

 

To raczej typ samotnika. Nie lubi hucznych przyjęć ani bankietów, jeśli już musi gdzieś pójść to najlepiej czuje się w małym gronie bliskich przyjaciół. Jednak najbardziej lubi przebywać w zaciszu domowego ogniska, czytając dobrą książkę. Bardzo lubi polemizować na tematy trudne. Jest bardzo taktowny i elegancki w obejściu. Nie uznaje chamstwa, grubiaństwa i niedyskrecji. Chętnie pomaga ludziom czyniąc to w sposób bardzo delikatny. Długo nie zapomina wyrządzonych krzywd.

Link to comment
Share on other sites

Frezja 24.10-02.11

 

To ostoja spokoju. Jest opanowana w każdej, nawet tragicznej sytuacji. Na jej obliczu trudno dostrzec objawy niepokoju, niezadowolenia czy smutku. Ale to tylko pozory, bowiem tak naprawdę wewnętrznie bardzo mocno przeżywa wszelkie niepowodzenia i rozczarowania. Tę niewzruszoną postawę przyjmuje przez wiele lat, aż w końcu nadmiar negatywnych uczuć skrzętnie chowanych we wnętrzu jest tak duży, że frezja zmienia się w dzikusa. Przy takim ataku wściekłości niszczy wszystko, co napotka na swej drodze, nie oszczędzając nawet przyjaciół.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Bez 14.10-23.10

 

To raczej typ samotnika. Nie lubi hucznych przyjęć ani bankietów, jeśli już musi gdzieś pójść to najlepiej czuje się w małym gronie bliskich przyjaciół. Jednak najbardziej lubi przebywać w zaciszu domowego ogniska, czytając dobrą książkę.

 

Hm..nie zgadza się. Ale książkę lubię poczytać-jednak nie jest to moje najbardziej ulubione zajęcie.

 

Bez 14.10-23.10

 

Bardzo lubi polemizować na tematy trudne. Jest bardzo taktowny i elegancki w obejściu. Nie uznaje chamstwa, grubiaństwa i niedyskrecji. Chętnie pomaga ludziom czyniąc to w sposób bardzo delikatny. Długo nie zapomina wyrządzonych krzywd.

 

A druga część to cała ja ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Znalazłam jeszcze coś na temat Bzu:

Nad towarzystwo ludzi, także swoich bliskich, przedkłada swe życie wewnętrzne, jedyne tak naprawdę godne uwagi. Bywa artystą, naukowcem, filozofem. Umysł analityczny, nieco zdystansowany w stosunku do świata. Często bywa tym, co określa się mianem: arbiter elegancji. Nie tylko zewnętrznej, ale przede wszystkim duchowej. Najbardziej lubi swoje towarzystwo. Uważany za melancholijnego samotnika, choć w kontaktach z ludźmi ma zawsze uśmiechniętą i pogodną twarz. Środowisko jego rozmówców jest wąskie i najczęściej sprowadza się do najbliższych przyjaciół. Pomocny i serdeczny, ale nigdy nie narzucający się. Podziwiany za takt i dużą kulturę osobistą. Aby nie stracić jego sympatii, należy być bardzo czujnym, gdyż nigdy nie zapomina przykrości i wyrządzonych mu krzywd.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...

KAMELIA 4.10-13.10

 

Spokojna. Nie poddająca się uczuciom. A jednocześnie potrafiąca tonować emocje, jakimi miotani są bliscy jej ludzie. Dlatego wszyscy chętnie szukają jej towarzystwa, szukają u niej pociechy, chociażby dobrego słowa. Za tę sympatię płaci niekiedy brakiem szczęścia w miłości. Ostatecznie w tej sferze życia zdolność wywoływania silnych emocji bywa atutem.

Link to comment
Share on other sites

FREZJA 24.10-2.11

 

Delikatna, na pozór, Frezja to osoba miotana sprzecznymi emocjami. Bywa spokojna, wręcz cyniczna, w mgnieniu oka może jednak przekształcić się w wulkan. Obcowanie z Frezją wymaga elastyczności, czasem wręcz samozaparcia. Wyobraźmy sobie starcie dwóch wyrafinowanych cyników, albo, nie daj Boże, wulkanów...

Link to comment
Share on other sites

RÓŻA 22.09-21.10

 

Jesteś różyczko aktywna, artystyczna, wyrozumiała, zgodna, cenisz piękno i harmonię, jesteś również dyplomatyczna, wytworna i towarzyska. Masz zamiłowanie do dogadzania sobie oraz do luksusu. Wykazujesz się wielka inteligencją i wyobraźnią.

 

Twoje słabe strony to nerki, dół pleców, pośladki i skóra. Możesz cierpieć a powodu cukrzycy, egzemy, wyprysków . Powinnaś unikać troski nastrojów depresyjnych.

 

Róża ma działanie ochronne, wspomagające, przyciąga miłość, zapewnia wzajemność, pobudza namiętność, dodaje witalności i radości życia. Usuwa monotonię i znudzenie, rozwija moc twórczą, pomaga odnaleźć sens życia, pogłębia ufność i wyrozumiałość w stosunku do siebie i innych.

 

Przesłanie: Doceń życie, gdyż jest największym darem i cudem jaki można posiąść, a wtedy odnajdziesz w nim sens.

 

Twoja najlepsza cecha: UROK

Edited by werona
Link to comment
Share on other sites

Jestem z 5.10:

 

Spokojna. Nie poddająca się uczuciom. - no nie do końca, jeśli o mnie chodzi

 

A jednocześnie potrafiąca tonować emocje, jakimi miotani są bliscy jej ludzie. Dlatego wszyscy chętnie szukają jej towarzystwa, szukają u niej pociechy, chociażby dobrego słowa. - w tym coś jest, wydaje mi się, że wielu ludzi mi ufa

 

Za tę sympatię płaci niekiedy brakiem szczęścia w miłości... - to zgadza się w 100%

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...