Jump to content

Listopad


kamii1303

Recommended Posts

Orchidea 03.11-12.11

 

Jest wytrwała i zdecydowana. Zrealizuje swój każdy, choćby najśmielszy projekt. Nie zrażają ją żadne trudności i niepowodzenia. Cierpliwie czeka na nadarzająca się okazję, by osiągnąć cel i skwapliwie ją wykorzystuje. Nie można namówić jej do zmiany zdania, a wręcz przeciwnie - to ona narzuca swoje warunki innym. Ma bardzo dobrą intuicję, co pozwala jej przewidzieć intencje innych ludzi. Jest tajemnicza i skryta.

Link to comment
Share on other sites

Piwonia 13.11-22.11

 

To osoba o wielkim sercu i bardzo stała w uczuciach. Jeśli pokocha lub obdarzy swą przyjaźnią, to na zawsze. Można na nią liczyć w każdej sytuacji i mieć pewność, że nie zawiedzie. Swe powołanie znajduje w takich zawodach jak lekarz czy pielęgniarka. Piwonia u ludzi wywołuje uczucia ambiwalentne, albo się ją kocha albo nienawidzi. W sprawach finansowych popada w ciągłe kłopoty, na skutek własnej rozrzutności.

Link to comment
Share on other sites

Gladiolus 23.11-02.12

 

Powierzonej tajemnicy nigdy nie zachowa dla siebie. W sprawach zawodowych jest dynamiczny i pomysłowy, ale musi to być przedsięwzięcie z wytyczonym celem oraz inspirujące do działania. Codzienne obowiązki nużą go i męczą. Przyjaciele go tolerują, ale wiedzą, że jest to osoba mało dyskretna. W miłości ma zmienne szczęście.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

ORCHIDEA 3.11-12.11

 

Konsekwentna. Pewna siebie. Rzadko zbacza z raz obranej drogi. I słusznie. Orchideom nie tylko sprzyja los. Skuteczność działania zapewnia im także wręcz nadprzyrodzona umiejętność przewidywania. Zarówno swoich działań, jak i reakcji innych ludzi. Czasem ich pewność siebie bywa denerwująca. Z reguły jednak warto im zawierzyć.

Link to comment
Share on other sites

PIWONIA 13.11-22.11

 

Brat-łata. Czyli ktoś, kto potrafi być wiernym przyjacielem. W dodatku sympatycznym, potrafiącym poświęcić się dla innych. Jest lubiana i szanowana. Nawet przez tych, którzy ją cynicznie wykorzystują. Na przyjaźni z Piwonią można skorzystać. Ale czyjś zysk nie musi być dla Piwonii stratą. Ona po prostu lubi ludzi...

Link to comment
Share on other sites

GLADIOLA 23.11-2.12

 

Podstawową cechą ludzi spod tego znaku jest niezależność. Nie lubią narzuconej z zewnątrz rutyny. Jednak zmotywowani wewnętrznie, przekonani do jakiegokolwiek działania, potrafią zadziwić. Gladiolami można sterować, wymaga to jednak stosowania form wyrafinowanych. Jakakolwiek próba zmuszenia ich do aktywności napotyka spory opór.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...