Jump to content

Studio Astropsychologi Anita Moorjani Umrzeć by stać się sobą

Aura
 Share

Recommended Posts

Dziękuję Pani Anicie Moorjani za napisanie i podzielenie się swoim doświadczeniem w książce "Umrzeć by stać się sobą". , Wydawnictwu Studio Astropsychologii za wydanie książki, a Naszemu foru za udostępnienie mi, bym mogła z z czystą przyjemnością się nią zapoznać .

Przeczytałam ją prawie "jednym tchem" ale recenzję piszę teraz, dopiero po moich przemyśleniach i wątpliwościach "Czy należycie opiszę to by skłonić Was do zapoznania się z jej treścią", która zasługuje na lekturę.

Zacytowane słowa Dr Weyne W. Deyera umieszczone w przedmowie w pełni oddają czym jest ta książka.

"W swojej badającej ludzką duszę książce Anita opisała wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Zachęcam Cię do przeczytania z uwagą i zadumą . .... , To historia o miłości - wspaniała historia o bezwarunkowej miłości, która odświeży Twoje zrozumienie kim naprawdę jesteś, dlaczego tu jesteś i jak możesz przezwyciężyć wszelki lęk i odrzucenie samego siebie."

Książka podzielona jest na 3 części opisujące wszystko wraz z własnymi przemyśleniami , odczuciami oraz emocjami towarzyszącymi w danej chwili.

Każda część to opis drogi jaką przebyła w swoim rozwoju. Co i jak ją ukształtowało.

I część W POSZUKIWANIU WŁASNEJ DROGI

II część MOJA DROGA KU ŚMIERCI... I Z POWROTEM

III część CO ZROZUMIAŁAM

Książka napisana jest "lekkim językiem",daje wiele własnych refleksji i niesie przesłanie "nie lękajcie się". Daje nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo wszystko jest takie jakie powinno być. Jest wiele ścieżek, nie ma jednej "tylko prawdziwej drogi" i to co dla jednego jest dobre nie musi być dla drugiego, nie tkwij w starych przekonaniach, wierzeniach, raczej miejmy otwarty umysł na przekazy z serca.

W głębi duszy każdy z nas wie jak postępować.

Przyjemnej lektury, dalszego rozwoju.

Oceniam książkę w skali od 1- 5 na 5 z "+"

• Like 1