Jump to content

jazda autem, znajoma, nowe znajomości(chłopcy), matka

Guest Euterpe
 Share

Recommended Posts

Guest Euterpe

Witam! :D

Śniło mi się, że znajoma wpakowała mnie do auta i zawiozła do siebie. To ona siedziała za kierownicą, a ja obok niej. Poznała mnie z trzema chłopakami: dwaj blondyni i jeden brunet. Spodobałam się jednemu blondynowi z wzajemnością, ale bałam się okazać mu czucia, bo moja mama siedziała za ścianą.

Koleżanka, jeden blondyn i brunet siedzieli na przeciwko mnie i trzeciego chłopaka(wszys). Ten, któremu się tak spodobałam obejmowała i całował bez przerwy.

Krótki sen, ale co sądzicie?

Przyśnił mi się po tym wątku ze słodyczami.

Mama zwykle w takich sytuacjach, reprezentuje normy moralne i wyrzuty sumienia wzbogacone o ocenianie nas i traktowanie jak dziecko. Możliwe, że coś powoduje, że czujesz się nie do końca pewnie w sytuacji kiedy masz poderwać tego pana, może masz poczucie, że robisz coś niewłaściwego. Koleżanka jest twoim cieniem, tym co byś zrobiła gdyby sumienie i normy nie kopały cię po kostkach, dlatego ona obcałowuje tego faceta, a ty martwisz się mamą. Zwróć uwagę, że mama za ścianą, nawet nie w tym samym pomieszczeniu, a ty i tak masz zahamowanie. Co może oznaczać, że te normy i wyrzuty są już częścią ciebie i łażą za tobą wszędzie.

Guest Euterpe

Masz rację, odczuwam często te hamulce.

Chciałam też poprawić: nie moją koleżankę a mnie przytula i całuje ten chłopak. Ja zaś chętnie bym oddała pieszczoty, ale matka za ścianą i za krótko go znam. Koleżanka siedzi na kanapie z dwoma chłopakami-blondyn i brunet- ja zaś z kolejnym jasnowłosym na przeciwko nich.

Czyli w śnie nie boję się okazać uczuć do kogoś przy innych z wyjątkiem matki.

W realu staram się nad tym pracować :)

Edited by Euterpe